Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8, HTC One M9 или Galaxy S6.
#1

Здравейте.Отново съм пред труден избор.Последният път не уцелих подходящия за мен телефон, за това ще се допитам до вас.Подредил съм ги по вероятност за закупуване.Ще се взима от оператор, като цените са съответно 600/900/950.Много е важно за мен, телефона да се чувства солиден в ръката, да е качествено изработен.Също така да има добър звук най-вече през слушалки.Телефонията предполагам и на трите е добра.Възможно най-добра батерия, като телефона се използва предимно за телефония, вайбър, мейли, интернет и всякаква мултимедия ( музика, видео, снимки.. ).Ако има собственици на P8, бих помолил да се включат с мненеия как се справя в тези неща, защото ми е фаворит.Може би, заради доста по-ниската цена.Тази на HTC и Samsung изобщо не съм убеден, че е заслужена, но в крайна сметка искам поне две години да не мисля за телефон.
Благодаря Ви предварително.
Аксесоари
#2

И аз съм на подобна дилема, но между s6,g4. За сега съм се спрял на s6, защото и двата телефона съм ги разглеждал на живо. S6 има уникален дизайн и седи в ръката много по-добре. Но единственият проблем, който (само за непохватни като мен) е, че и отзад е стъкло и при най-малкото изпускане предполагам, че ще се счупи. В момента съм със z3 който пострада няколко пъти с това задно стъкло.
#3

Привет от собственик на Р8 Smile
Мислех да взимам съвсем друг модел, но Р8 се оказа по-компактен отколкото си мислех и така....
Конкретно в твоя случай:
- Р8 няма да те разочарова. Бърз, хубав екран, прилична камера, стабилна батерия. Ако имаше инфраред и беше водоустойчив щеше да е перфектен, ама....
-S6 има инфраред, но няма слот за карта. Честно казано мен това ме отказа дори да го разгледам. 32гб са ми малко, а цената на 128гб е ябълкова Wink
-HTC One M9 не е лош избор, но не изпъква с нещо, което да оправдава разликата в цената.

П.П. Не съм безпристрастен. Това ми е втори хуйвей и твърдя, че правят доста читави устройства. Минус на Р6 беше спфтуерната поддръжка, но на Р8 за месец и нещо получих два ъпдейта.
#4

HTC'то наистина е малко голямо, за петте инча екран.Инфрареда не ми е приоритет.Колега, слушаш ли музика на слушалки, как е качеството.Също така можеш ли да кажеш скрийн он тайм на 3G през целия ден.Горе долу разбира се.И последно питане, това двойно почукване за скрийн шот и плъзгането с кокълчето гледах в някои ревюта, че създава проблеми понякога и не може да се изкючи.При бързо писане например и други ситуации.. Имаш ли проблеми с това?
#5

За музиката не разчитай много. Аз слушам през кабел в колата. Става, но не е нещо особено. Слушалките още не съм ги разопаковал, но едва ли ще свирят по-добре от читава аудиосистемаWink
За батерията пак е според зависи.... Понякога се прибирам вечер на 70%, но се е случвало и на 10%. Общо взето си трябва ежедневно зареждане.
За другите проблеми от теб разбирам...

П.П. Сега се загледах, че мога да изключвам двойното почукване. Пробвах, изключи се, но си е удобство и пак го пуснах Smile


Аз имах драма със скриването на софтуерните бутони, но в темата за телефона пише как се решава проблема.
Успех!
#6

p8 и ако ти е за батт с парите дето пестиш си вземеш външна хубава.иначе за звука си вземи твойте слушалки и през блутут прати песен на п8 и направи разликата.

Huawei Mate 10 L29 Black
#7

Те и трите модела не са с кой знае какви батерии, но предполагам на галаксито ще е най-зле.За музика пък, HTC би трябвало да е най-добре.Ще погледам още малко ревюта и отнасям единия...
#8

@dani_z25, аз съм с S6 и си вадя по 5 часа на екран, а си ползвам wi-fi/3g. Smile При HTC доста хора се оплакват от прегряване, P8 е добър телефон и на мен лично ми допада доста, скоро може да се сдобия и с него.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
#9

Пет часа ще ми е напълно достатъчно за деня.Аз не, че исках да обидя телефона, по-скоро заради резолюцията на екрана бях стигнал до този извод.
#10

А за Note IV какво мислиш? Един от най-добрите телефони на Samsung е това, поне за мен.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
#11

Супер телефон е.Всичко в него ми харесва, но тук вече размера има значение.В повечето ми панталони не се събира в джоба / постоянно го тествам, един колега има.. /.Мислех за вариянти да взимам чантички, в якето и т.н., но все стигам до извода, че просто не е за мен.
#12

Взех P8.На първо четене добре изглежда.Темата може да се изтрие.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)