Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при ползване на двете карти
#1

По дефолт ми е зададено  да мога да се обаждам само от първата карта  не мога звъня от втората не знам преди го можех?
Цитирай
Аксесоари
#2

От тук се настройва
[Изображение: Screenshot_2015_11_09_13_36_41_603.jpg]
photo share
Цитирай
#3

(2015-11-09, 13:38:36)eksoldier написа:  От тук се настройва
[Изображение: Screenshot_2015_11_09_13_36_41_603.jpg]
photo share

К
олега мерси много Smile
Цитирай
#4

И аз имам същия проблем,влизам в "Управление на сим" задавам си настройките и излизам от менюто,при следващото влизане настройките пак са променени.
Друг проблем който имам е,че по време на разговор отсрещната страна ме чува лошо звукът е гъгнещ или кънти.
Цитирай
#5

(2015-11-09, 18:56:09)loveca333 написа:  И аз имам същия проблем,влизам в "Управление на сим" задавам си настройките и излизам от менюто,при следващото влизане настройките пак са променени.
Друг проблем който имам е,че по време на разговор отсрещната страна ме чува лошо звукът е гъгнещ или кънти.

Да се оплача и аз, че при разговор от другата страна чуват много лошо.
Цитирай
#6

И аз до онзи ден си мислех, че всичко е наред,докато не ми казаха че лошо ме чуват от другата страна и то няколко човека!
Телефона замина!
Цитирай
#7

Ако сте на Теленор не се учудвайте от лошото чуване отсреща..пълен боклук им е мрежата на Теленорците.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Не,ползвам Виваком !
Теленор полвам на една Нокия с копчета,досега проблеми съм нямал със качеството на звука!
В случая,проблема не е във оператора !
Цитирай
#9

Проблем имах със стара сим карта, рязана. Подмених я с нова, нано сим с адаптер за да влезе в шейната на телефона. Проблемите престанаха. Сега на места, където е било с едно деление на 3G мрежа, имам почти пълен обхват и добро качество. Оператор - Мтел.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)