Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезнаха мобилните данни
#1

Здравейте,
телефона ми преди 1 ден заби зловещо - след прекратяване на разговор!
10 минути стоя със светнат дисплей и никаква реакция на нищо,  пробвах комбинация от бутони за рестарт - нищо
накрая сам се рестартира, но  му изчезнаха мобилните данни - нищо не помага - рестарти, самолетни режими , различен тип мрежи - нищо !
С лолипоп е и последния излезнал ъпдейт.

Най големият проблем е, че преди 6 месеца му смениха дисплея - телефона падна и дисплея замина....  тоест вече гаранция НЯМА ! Иначе досега никакви проблеми не е имал.
моля за идеи,  как да процедирам ?
Цитирай
Аксесоари
#2

@Andrey.PK, не прочетох за ресет. Правен ли е?Smile

 
Цитирай
#3

(2015-11-10, 11:39:47)NoMaD написа:  @Andrey.PK, не прочетох за ресет. Правен ли е?Smile
ще пробвам, и ще споделя има ли резултат Smile
Цитирай
#4

С ресет се оправи, но като цяло остава много странно за мен, това му поведение Smile
Цитирай
#5

Здравейте! И аз имах този проблем с мобилните данни,знаех че с ресет ще се оправи,но просто вече ми беше писнало от бъгове и ресети постоянно.И го дадох на ремонт,като дадох и за смяна на дисплей.Тъй като в долен десен ъгъл имам премигващи пиксели в различни цветове (който след рестартиране изчезват временно)а в горен ляв ъгъл имах жълта линия.След 2 пъти даване на ремонт смениха дисплея и оправиха данните,но пикселите все така си мигат :X  с което вече свикнах.Жалко,че няма как да го дадеш на ремонт.Аз съм решила да го давам за всеки бъг вече,защото нерви нямам повече,а и накрая ще се наложи да ми върнат парите.Като цяло телефона е много бърз и в това отношение съм доволно,но много проблеми създава. И ето сега за 2ри пореден път се случва процентите на батерията да забият на едно ниво и после хоп телефона се изключва,защото му паднала батерията. Bu  Sad
Цитирай
#6

В интерес на истината, когато купувах телефона, взех 2 броя от Леново Bългария - един за мен и един за жена ми.
Проблемния е този на жена ми, и то след счупването и подмяната на дисплея.
Моя (да чукна на дърво) е безупречен - досега грам ядове .....ма с тази техника съм наясно, че е до време ....2 години макс и почва да реве та се къса за смяна Smile Smile
кой в днешно време произвежда нещо с идеята за дълговечност?
#кой ?
питам #кой Smile Smile Smile
Цитирай
#7

E да това с 2те години е напълно вярно.Моя почна да прави проблеми на 3тия месец и до сега (на 10 месеца е ) не са спирали.Проблема с батерията ,за който споменах в предишния си коментар продължава след 2 фабрични,един ъпдейт и пак фабрични. Ако някой има други идей как да я оправя,защото предполагам от теленор ще ми кажат,че не е софтуерно,а гаранцията на батерията е 6месеца и сигурно ще трябва да си купувам батерия :X
Цитирай
#8

Xiaomi е твоята марка Smile Lenovo Vibe X2 имам в момента като втори телефон - на батерия изкарва преко сили 16 часа, при това - без значение от експлоатацията. Все още е 4.4 андроида, ще го пробвам и с Lolipop само да ми остане време. Поръчал съм нова батерия, но до колкото виждам от потреблението - всичко се дължи в оптимизациите на рома.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)