Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROOT достъп за всички Meizu телефони
#1

Тъй като всички телефони на Meizu работещи с Flyme OS имат root достъп вие просто трябва да го активирате. 
 Процедурата е елементарна ,не изисква никакви специфични умения,приложения,компютри и др..... 
 Единственото условия е да имате Flyme Account
 Влизате в Settings-> Accounts-> My Flyme-> Personal settings (първата опция) -> System privileges съгласявате се с условията въвеждате паролата си ,телефона се рестартира и сте готови.
Ето и няколко клипа как става 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте.Като си направя Fly acc,после като влезна в него виждам само приложенията които съм инсталирал... не ми дава да направя опцията от клипчетата да си го руутна.моля за съвет
Цитирай
#3

Ако ти отваря направо приложенията, би трябвяло да имаш руут права. С коя версия на флейм си?
Цитирай
#4

Отваря ми само приложенията,които съм инсталирал от Google Play.аз искам да деинсталирам други....пише ми Flyme OS 84.5.3.2A.
Цитирай
#5

Това е, версия която китайчетата слагат за да си инсталират приложенията и да сложат поддръжката на много езици. Флашни някоя обикновенна версия и ще се оправи.
Цитирай
#6

Не съм правил никога до сега флаш...Ако има някъде видео за да гледам ще съм ви благодарен. имам и друг проблем.. когато влезна в браузера преди да напиша адрес ме прехвърля в некви рекламни ...
Цитирай
#7

Това отново е заради версията. Ето тук има клипче и информация точно как става флашването - https://www.youtube.com/watch?v=gZA5mFvapn8 . По-начина на клипчето, обаче ще ви се загуби българския език. Ако държите на него, погледнете другата тема за слагане на интернационална версия.
Цитирай
#8

Значи правя всичко показано от клипчето,но вижте при мен как се получава .. https://www.youtube.com/watch?v=EgCFz_hi...e=youtu.be
Цитирай
#9

Предполагам се опитваш да сложиш интернационална версия? С версия която завършва на А, не би трябвало да има проблем. За инт. версия има друга тема, под тази, там е дадето обяснение как става.
Цитирай
#10

Версията е от клипчето. Тоест А. незнам защо така става ..
Цитирай
#11

Здравейте, версията на флайм 4.5.3А ,но съм  ограничен да тегля от гугал плей и ми е позициониран в Бейджинг(час и време). От по горните постове изчетох всичко , но моят телефон е "друг". Не мога да кача драйвери на компютъра си за руут,нямам достъп до ъпдеит и изобщо икона . Дайте ми акъл или ме насочете към някой в ст. загора със знания. Моля !
Цитирай
#12

Върни заводските настройки, би трябвало да се оправи.
Цитирай
#13

Фабрични настройки не помагат. Икона за ъпдеит нямам. Отворен съм за други идеи . Когато вляза в неограничени администраторски права , ми отваря празна страница.Като си кача приложение то се появява и там но системните ги няма .Китайците са ме отрязали от достъп до администраторски права.
Цитирай
#14

Свали си от официалния сайт последния Фърмуер. Най-много китайците да са си направили тяхна си версия, но защо не са сменили числата нямам идея.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)