Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМОВЕ НА 5.1.1 lollipop
#51

Абе да ви питам има ли някаква настройка, когато ти звъннат и се появи на pop up защото си гледаш друга апликация и като вдигнеш да ти се пусна автоматично на целия екран. На S сериите си беше така. Много е изнервящо особено като съм в колата и ми звъннаъ докато съм го оставил на навигация на стойката или нещо такова да целкам loudspeaker-а на ситничкото прозорче. Ама много!

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
Аксесоари
#52

С хендсфри няма да имаш този проблем.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#53

b33rko
Настройки за приложение- Настройки за повикване-Изскачащи прозорци свързани с разговора и махаш чавките.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#54

(2015-11-22, 06:52:18)marinms написа:  С хендсфри няма да имаш този проблем.
Затова съм си взел стойка за да говоря безопасно на високоговорител без да си завирам слушалки по ушите.

Тонус, но така ще премахна изцяло опцията да ми излиза pop up. Аз искам, когато вдигна да се пусне голям екран автоматично.

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
#55

Ами за какво ти е поп ъп, като искаш да ти е на цял екран??? То за това tonus ти е писал това.
Варианта ти може би е Smart Answer Call, като тя ти позволява при вдигане, АВТОМАТИЧНО да ти пуска говорителя, ако телефона ти не е до ухото както и приемане на разговора без да докосваш екрана (с жест). Както и много други удобства. Цялото това обаче няма нищо общо с темата, та ако искаш още да си дискутираме по твоя проблем, открий правилното място, а ако няма такова - направи Wink
Цитирай
#56

Добре де... имам въпрос... Телефонът ми е е купен от М-Тел... През август сложих полския ром, който много хора от този форум сложиха... Не получавам никакъв ъпдейт, нито на телефона, нито през Samsung Kies... Пак ли трябва да правя всичките гимнастики, за да получа ъпдейта?

Samsung Galaxy Note 4 Charcoal Black
Цитирай
#57

Просто сложи последния с Один. Няма никакви гимнастики за правене.
Цитирай
#58

Е защото когато си гледам нещо или дописвам някое редче ме кефи да не ме прекъсва обаждането, а да си довърша и тогава да вдигна. Като цяло е готина опция просто искам, когато вдигна автоматично да става цял екран, както беше на S5цата ми. Харесва ми тази опция, готина е.

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
#59

Добре де...защо просто след като вдигнеш не си го правиш ръчно на цял екран и готово...просто ще имаш един клик допълнително...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#60

Докато карам и е на стойката е малко гадно да го нацелвам. Както и да е. Въпроса беше дали има опция и явно няма. Благодаря.

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
#61

Не съм го ползвал никога, но Car Mode няма ли да ти свърши работа, само докато шофираш..
Цитирай
#62

Аз съм го настроил,когато е на стойка в колата сам да вдига разговора след три свободни сигнала и то включва разговора на високоговорител!
Другия вариант за който се сетих,е да вдига като размаха с ръка пред екрана! Но това лично не съм го пробвал!
Цитирай
#63

Абе все ми се струва, че и колегата b33rk0 нещо не знае точно защо го иска... Първо отговори, че до като прави пише или си рови, да не му пречи, пък после кара и му е трудно да ги цъка... А в крайна сметка, въобще не е погледнал програмата, за която му писах...  Smile
Точно логика, да ти става на цял екран автоматично след поп ъп, няма абсолютно никаква, защото се обезсмисля самия поп ъп. Ама карай...

ПС: lost in, приемането на разговор с жест, отдавна не работи на сгн4 фабрично. Трябва допълнителен софт.
Цитирай
#64

Явно съм имал на в предвид гласовите команди за отговор и отхвърляне!
Да,това със жеста го  бъркам с Lenovo-то което имах!
P.s. Благодаря за поправката Smile
Цитирай
#65

Здравейте.Искам да попитам нещо.Подариха ми Note 4 910 f от Англия.При пускането на апарата ми изписа налична актуализация 5.1.1 инсталирах я, но тела губи обхват се рестартира периодично. Сменях режимите от мобилни настройки и дори на gsm only пак го проблема.На телето съм,смених карата с ново проблема остана.Въпроса ми е,ако префлашна със стоковия от Телетор дали ще има полза,но в sammobile го няма за sm 910 f.Мерси
Цитирай
#66

Колега, вече ти отговорих в темата. Не е нужно да пускаш на няколко места.

Аз иначе откакто съм с последния полски РОМ съм много доволен от работата на телефона, батерията и мобилния интернет. Проблеми с работата на телефона съм нямал и с батерията, но имам усещане, че нещата с всяка актуализация се подобряват. Имах проблем само с мобилните данни, но гледам, че Мтел работят по въпроса и вече не мога да се оплача. Преди мислех да заменя телефона с друга марка само заради мобилните данни защото не мислех, че Мтел ще направят нещо по въпроса, но вече мога с чисто сърце да кажа, че не заменям телефона с нищо.
Цитирай
#67

Благодаря за отговора....правих hard reset няколко пъти,не помогна.Въпроса ми е ако сменя фирмуера със някой друг 5.1.1 дали ще е проблем за телефона.Моментната версия е OJ3
Цитирай
#68

@a4ka , Пробвай други ромове, но задължително гледай да са за твоя модел - 910f, защото ако сложиш някой фирмуер за нашата версия 910C ще си брикнеш телефона.
Цитирай
#69

Мерси,ще пробвам.Във sammobile има три-4.4.4,5.01 и 5.1.1 който ъпдейтнах тук в Бг.като включих телефона.

А как да сменя модема,да пробвам с други?Може това да реши проблема.
Цитирай
#70

Тук има модеми за N910F и е описано как става флашването- http://forum.xda-developers.com/note-4/g...l-t3034922.

1. Сваляш зипа.
2. Разархивираш го.
3. Стартираш Один 
4. Стартираш Download Mode на телефона.
5. Свързваш телефона и компютъра с USB кабел.
6. В полето Phone зареждаш файла Modem.bin.
7. Натискаш Start и изчакваш инсталацията да приключи.

D_coffee
Цитирай
#71

(2015-12-02, 17:09:16)mitko1pr написа:  Тук има модеми за N910F и е описано как става флашването- http://forum.xda-developers.com/note-4/g...l-t3034922.

1. Сваляш зипа.
2. Разархивираш го.
3. Стартираш Один 
4. Стартираш Download Mode на телефона.
5. Свързваш телефона и компютъра с USB кабел.
6. В полето Phone зареждаш файла Modem.bin.
7. Натискаш Start и изчакваш инсталацията да приключи.
Мерси много,мисля първо да флашна 5.1.1 на Cosmote гръцкия ,защото  се рестартира постоянно.Сега съм със английския BTU N910FXXU1COJ3.




ами сега....изписа ми FAIL на odin... и пише нещо от сорта че е много голям фаила...сега като включа телефона изписва да вляза в рековъри меню на киес...моля за помощ...


Как да оправя проблема??Друг фирмуер и продължаване от където е стигнал предния или друго решение??
Цитирай
#72

Този инсталирах и нямам проблеми, по гореописания начин - ето го последния модем СОК1
Цитирай
#73

Нещо не намирам полето Phone в Odin? Аха.. CP би трябвало да е..
Цитирай
#74

В по-новите версии е CP.

D_coffee
Цитирай
#75

Да,мерси...ще го кача и утре ще дам отзиви.Благодаря...и на Мечо Пух.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)