Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi Band 1S
#76

Днес сънят беше отчетен Smile

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

Ако си слагал отметка на асистента можеш да опиташ без нея тази вечер
Цитирай
#78

Имам гривната MiBand 1. С белите диоди. Фен съм на марката още от времето на Mi-2.

Та ползвах първоначално гривната с Windows phone...за тази ОС обаче няма официално приложение, а трябва 3rd party app. Та доста неточни резултати ми показваше. Минах на АНдорид и забелязах, че и там ми показва или че съм минал по-малко от колкото трябва или повече. Сравних го с данните от Endomondo и Google Maps. Дава отклонения. Сутрин като стана често показва, че съм минал 15-20 крачки, а не съм ходил до тоалетната. ДАже понякога показва 90 крачки. А реално не показва в колко са минати. При вас има ли такива отклонения?
Цитирай
#79

Mi band 1s - 8.89$ от мобилния сайт
Имате право на една от профил:
http://m.geekbuying.com/item/-HK-Stock--...72114.html
Цитирай
#80

Привет колеги,

минах през трънливия път, при който mi band 1 (white led) седя в хладилнка два дни, сега се зарежда до 30-40% и не може повече, няма оправия, какво ли не опитвах...

Ако някой е минал по същия път и все още не я е изхвърлил в кофата, ще се радвам да видя какво сте опитали.
Цитирай
#81

Сходно... Гълтат вода и те така ...
Ето я моята. Полуработеща но в кофата ...
[Изображение: 5ed56271afa71063b23f4d2b3e9ef332.jpg]
Цитирай
#82

Откъде си я взел?
Имах проблем с моята наводнена Mi band 2 от gearbest. Направиха ми рефънд в техния Wallet + 2$ точки за отстъпка и гривната още си е в мен.
Сега си поръчах друга и... тази стои - има блутут, вибрира, но не работи дисплея и бутона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)