Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi Band 1S
#51

redsys, ти май не говориш изобщо за google play? Може да го има в китайския апп стор, не и в гугълския Wink
Цитирай
Аксесоари
#52

Явно не съм се изразил ясно, да точно така . Апп Стора, който ползва Xiaomi е оригинално китайски.
Цитирай
#53

А някой да има проблеми с алармата. При мен сутрин не сработва и не вибрира. Става въпрос за новата версия на приложението.
Цитирай
#54

зависи кое ползваш за аларма - да чете алармата от телефона и да вибрира с нея или някоя от трите вградени в гривната.
Защото за втория метод не ти трябва приложението или връзка с телефона, а предварителна настройка само
Цитирай
#55

За вградените аларми става въпрос. Няколко сутрини изобщо не реагира гривната. Ще деинсталирам приложението и ще го инсталирам отново за да видя дали няма да се оправи.
Цитирай
#56

Виж да не си пуснал функцията early bird. Може да не те засича че спиш и затова да не вибрира
Цитирай
#57

(2016-03-23, 21:33:08)suffer написа:  Виж да не си пуснал функцията early bird. Може да не те засича че спиш и затова да не вибрира

Не я виждам тази функция в новото приложение.
Цитирай
#58

да, няма я.
Ами освен да си свалиш стара версия на приложението и да пробваш през нея
Цитирай
#59

Колеги някъде тук бях чел, че някой е правил тестове в морска вода с гривната - за това, че издържа на вода разбрах, но някой правил ли е тестове или знае ли дали например може да се влиза с нея и да издържи в сауна, парна баня и т.н. ?


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#60

(2016-03-29, 21:28:43)m0m0 написа:  Колеги някъде тук бях чел, че някой е правил тестове в морска вода с гривната  - за това, че издържа на вода разбрах, но някой правил ли е тестове или знае ли дали например може да се влиза с нея и да издържи в сауна, парна баня и т.н. ?

Имаше и колеги, които са я ползвали в сауна. В началото нямало проблем, но след това гривната умряла. Ако мога да намеря поста ще пусна линк. Моят личен съвет е : по добре свали гривната за времето през което си в сауната или банята, от колкото след това да си купуваш друга. Предполагам, че те интересува измерването на пулса ? Може да излезеш от сауната за едно измерване и след това да продължиш да се пържиш.
Цитирай
#61

Електроника и високи температури ... разбирай сауната не е за предпочитане.
Цитирай
#62

Явно идва време и за нов модел ...ми банд http://images.td-imgs.com/theme/v2/image...eak_03.jpg
Цитирай
#63

Има ли? - някой с док-ва? Освен трите друго нещо на пазара.. А някой ползвал ли е това приложение?:

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#64

Не съм сигурен, че разшифровах съобщението, ама ако питаш за новата:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84145
Цитирай
#65

(2016-06-21, 12:43:03)doxr написа:  Има ли? - някой с док-ва? Освен трите друго нещо на пазара.. А някой ползвал ли е това приложение?:

Какво, какво каза?
Цитирай
#66

От вчера имам гривната, всичко и е супер, но вечерта не ми отчиташе съня. Някакви идеи защо?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#67

с коя версия на приложението си?
Цитирай
#68

Днес свалих по новата, бях с тази от плей стора

Sent from my LG-V400 using Tapatalk
Цитирай
#69

Имаше ли ъпдейт на firmware-a като я стартира?
Цитирай
#70

Не, намерих нова версия и си е изтеглих

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#71

Имам предвид, че като се сложи по-нова версия на приложението при първо пускане понякога се ъпдейтва и самата гривна, съответно в настройките имаш версия на firmware. Може да я сравниш с тези на другите притежатели на този модел

Ето как изглежда при мен, но аз съм с ми банд 2


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#72

[Изображение: b4a17f36906fcf4b8ab0146f113b7381.jpg]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ето е моята

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#73

Виж тая вечер как ще е. Може sleep асистента да пуснеш ако пак не мери тази вечер
Цитирай
#74

[Изображение: d0df68dd14246ae0712d2d00e53c54bc.jpg]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Тук нещо трябва ли да сменям

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#75

Не, това е да си го редактираш ти след като е минал съня
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)