Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане към андроид 4.4.4 КитКат
#26

защо когато сваля въпросният файл P70-A_S134_150729_ROW.7z  и го разархивирам имам само последният файл target_bin другите ги няма как става номера

Icopask@lev
Цитирай
Аксесоари
#27

Ти какво искаш друго да има? Точно това ти трябва, кажи точно какво не можеш ?
Цитирай
#28

колеги защо като сваля въпросният файл P70-A_S134_150729_ROW.7z и го разархивирам ми излиза само последният файл target_bin другите два ги няма ???

Icopask@lev
Цитирай
#29

Drivers
Sagitar_Flash tool_v5
Target.bin
на мен ми се показва само последната и не мога да изпълня първите две действия , как да процедирам ...

Icopask@lev
Цитирай
#30

1-Свалете драйверите от тук /download lenovo p70-A drivers/ http://adf.ly/1RbqD7

2-Разархивирайте и инсталирайте драйверите /extract and install drivers/

3-Свалете програмата sp flash tool /download sp flash tool/ http://adf.ly/1Rbp5Q

4-Разархивирайте и инсталирайте програмата за флашване /extract and install sp flash tool/

5- Свалете официалната версия на КитКат /download official kitkat 4.4/ http://adf.ly/1RbnQU
or 4.4 official http://adf.ly/1RiCdz
Цитирай
#31

Здравейте , трябва ли телефона да е root-нат преди да се направи описаното по-горе?
Цитирай
#32

Не трябва
Цитирай
#33

И най важното уточнение за тези които изпълняват всичко с драйверите и флаштула кликвате на download и тогава забождате телефона в usb. Няма да ви тръгне ако телефона е забоден предварително.

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#34

Нещо не се инсталират тея дривери от 1 час ги мъча само ми инсталира P-70 A и това е дривера другите си стоят на питанки и не става и не става не ги разпознава пише ми Code 10 cannot start device за update driver.

Samsung J7 Black
Цитирай
#35

с какъв Windows си ?
Цитирай
#36

Windows 7

Samsung J7 Black
Цитирай
#37

Какви правиш точно, дай подробности скрийншоти
Цитирай
#38

Още в началото кадето е с питанка MT65xx ? просто не ми дава дривер , защото имам P-70 A инсталиран
Второ , от там няма как да дам ъпдейт и трбява ръчно да правя адд нов хардуер и после като искам да инсталирам тези driveri в папката кадето от руския форум ги взех , ми дава ама не ми работят Cannot start the device ( Code 10 ) reinstall driver Само това пише
Скрииншот освен утре че сега е късно и лягам вече уморих се Smile

Samsung J7 Black
Цитирай
#39

благодаря много колеги за изчерпателната информация снощи го направих всичко мина гладко като по вода вече съм на 4 4 4 кит кат много съм доволен успех на останалите

Icopask@lev
Цитирай
#40

Как ги инсталирахте тия драйвери за флаштула на тоя Уиндоус 8 бе хора... Изключих проверката за цифров подпис една камара пъти го мъчих да го инсталирам,деинсталирах го,пак го инсталирах и я докарах до тука:[Изображение: 5759dfb1f2c035d8c41e490907dfa1f5.jpg]. [Изображение: 3c808b4945b268050bf8228dec3a2d7e.jpg]

Сега забелязвам,че проблемът ми е същия като на колегата Kikonez !Какво ли не пробвах и актуализирах, и след това ръчно го добавях както колегата Kikonez,но уви.....
Цитирай
#41

Значи аз си реших проблема по много лесен начин.
1-во си изтеглих от торент сайт една програма където ъпдейтва дривери каквито има на компа и търси нови ако ги няма инсталира такива които са адекватни на устройството нямам си идеиа от каде ги взима.
2-ро направих това с флаштоола изчаках да зареди , натиснах download , включих изключения ми телефон към комп-а и нещата се получиха.
3-то не сам се занимавал с инсталирането на горните щуротии като вчера направо се побърках ужас.
4-то сега сам с новия кит кат Smile) голям кеф онзи лолилооп орязания да си ходи Smile.
Програмата за дриверите се казва DriverScanner .

Samsung J7 Black
Цитирай
#42

Ок колега Smile .Много ти благодаря,помислих си че няма да мога да си флашна тела.И аз ще го пробвам тоя начин и ако имам някакъв проблем ще пиша.
Цитирай
#43

Здравейте имам въпрос , върнах си андроид 4.4.4 и сега ми ги няма и двата имея не знам как се получи бекъп не съм правил , та въпроса ми е може ли по някакъв начин да си ги вкарам или с някаква програма , защото телефона ми в момента е неизползваем
Цитирай
#44

Ето видео https://www.youtube.com/watch?v=ewRaziVtBLk

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай
#45

Благодаря за видеото , но стана само на сим1 на сим2 не поддава , но и това е все нещо поне вече е използваем телефона Smile
Цитирай
#46

Ами аз много се извинявам,но колкото и да мъчех нещата не мога да се справя с драйверите.Отварям папката с драйверите и там отивам на драйвер-авто-инсталър и уж инсталирам,но изглежда не се справям!След сваляне на файловете и стартиране на даунлоад,телефона тръгва само да зарежда батерията и до там.Ако може някой да ми помогне ще му много благодаря.
Цитирай
#47

Казвам ви моя метод работи , на още два човека тръгна няма проблем

Samsung J7 Black
Цитирай
#48

Аз съм с Windows 10 и при мен нещата не стават,като включа телефона в компа и започва да се зарежда?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#49

Аз пробвах на windows XP, windows 7 и windows 10 и при трите започва да се зарежда телефона след натискане на download и нищо не се случва. Започвам да си мисля, че явно при едни телефони става, а при други не.
Цитирай
#50

Някой ако е успял на Win 10 да го подкара,да сподели как се е случило Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)