Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане към андроид 4.4.4 КитКат
#76

Ето оттук http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=643653 можеш да си изтеглиш всички нужни инструменти, както и да прочетеш как да си направиш бекъп на NVRAM (тук е и съответния IMEI на телефона), както и възстановяването му.

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-11-29, 17:11:28)nikson70 написа:  Ето оттук http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=643653 можеш да си изтеглиш всички нужни инструменти, както и да прочетеш как да си направиш бекъп на NVRAM (тук е и съответния IMEI на телефона), както и възстановяването му.

Благодаря!
В крайна сметка, нямах търпение и пробвах. IMEI не съм губил. Всичко стана супер лесно.
Ако някой иска да му кажа как са станали при мен нещата нека да ми пише.
Цитирай
#78

И аз успях да даунгрейдна с на вичо туториала (бигъп, риспект, фанфарии, адмирации!). Беше прекалено батерията да едвам да изкарва 12 часа с близалката. Интересно, че сега като съм с китката4.4.4 не ми излиза пак ъпдейта за близалката, а ми казва, че съм си ъп ту дейт
Цитирай
#79

(2015-11-29, 19:41:07)momchillout написа:  И аз успях да даунгрейдна с на вичо туториала (бигъп, риспект, фанфарии, адмирации!). Беше прекалено батерията да едвам да изкарва 12 часа с близалката. Интересно, че сега като съм с китката4.4.4 не ми излиза пак ъпдейта за близалката, а ми казва, че съм си ъп ту дейт

Може да са спрели ъпдейта.
Цитирай
#80

Да, спрян е ъпдейта
Цитирай
#81

А пък на мен продължава да ми излиза и не знам как да го махна, че много ме дразни.
Цитирай
#82

(2015-11-29, 21:30:33)mariiin написа:  А пък на мен продължава да ми излиза и не знам как да го махна, че много ме дразни.

Каква ти е версията на софтуера на телефона?
Цитирай
#83

Аз го махнах като натиснах да се свали.Веднага след като започна да се сваля дадох отказ и спря да се показва.Ъпдейта към лолипопа го спряха от 1 седмица.От леново България ми написаха , че чакат от китайците да им дадат информация кога ще пуснат нов ъпдейт.Не се очаква да възстановят vibe ui и екстрите, които ги има кит ката , малък е шанса за съжаление.

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай
#84

(2015-11-29, 11:19:32)vi4444o написа:  nika_mkd и аз имах проблем с връщането към 4.4.4 и след десетки опити на инсталиране и деинсталиране на различни драйвери все не тръгваше да флашва ФлашТуула. Явно този 5.1 нещо не ще да се дава лесно и къстом рекаверито не искаше да работи коректно и от там да ресторна едно 4.4.4 . Преди това докато бях на КитКата многократно съм флашвал по начина който описах в едно pdf-че след инсталиране на най-различни къстом ромове без никакъв проблем. Най-накрая работата стана по следния начин: след кликването на бутoна download във ФлашТула и включването на изключения телефон , задържах бутона за увеличаване на звука и този за вкл. и изкл. едновремено за няколко секунди и .... о чудо , телефона започна да се флашва! Метода е описан от колегата gipso [Изображение: buddy_offline.png] , благодарности за което!

(2015-11-29, 11:57:51)gipso написа:  @nika_mkd,пробва ли с видеото от пост #16?!

Момчета благодаря.
Не знам какво цъках, но на края стана. АЛЕЛУЯ!!! ДОБРЕ ДОШЪЛ КИТКАТ Smile Бай-бай гадна и мърсна близалкООО!!!
Кеф голям!!!

А това с бутоните за гласа и за исключване го бях пробвала.
Видеото особено не ми помогна, тъй като съм със 7-ца.
Инсталирах наново драйверите, рестартирах пъхак кабели в различни входове...на края стана!!!
Благодаря!!!!!!!

п.п. не съм си губила IMEI-a, контакти или апликации.... последните две си ги бях запазила мноооо добре, че да не стне гаф Smile
Едно нещо ме притеснява..като отида на About phone --> Legal information --> Open source licenses ...и ми се отварят едни папки едни чудеса...това нормално ли е, че не си спмням да съм го отваряла преди това...и на всичкото отгоре има папки root, което ме притеснява...нали не съм си прецакала гаранцията? Благодаря за отговора.

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#85

(2015-11-29, 22:57:03)zizo написа:  Каква ти е версията на софтуера на телефона?

Софтуера е S134 и го слгах след пробен ъпдейт. Направих казаното от gbg844 и ъпдейта изчезна. Благодаря за помощта
Цитирай
#86

(2015-11-30, 00:40:21)nika_mkd написа:  Момчета благодаря.
Не знам какво цъках, но на края стана. АЛЕЛУЯ!!! ДОБРЕ ДОШЪЛ КИТКАТ Smile Бай-бай гадна и мърсна близалкООО!!!
Кеф голям!!!

А това с бутоните за гласа и за исключване го бях пробвала.
Видеото особено не ми помогна, тъй като съм със 7-ца.
Инсталирах наново драйверите, рестартирах пъхак кабели в различни входове...на края стана!!!
Благодаря!!!!!!!

п.п. не съм си губила IMEI-a, контакти или апликации.... последните две си ги бях запазила мноооо добре, че да не стне гаф Smile
Едно нещо ме притеснява..като отида на About phone --> Legal information --> Open source licenses ...и ми се отварят едни папки едни чудеса...това нормално ли е, че не си спмням да съм го отваряла преди това...и на всичкото отгоре има папки root, което ме притеснява...нали не съм си прецакала гаранцията? Благодаря за отговора.
При мен също си ги има. Не ми е ясно как контактите и програмите след смяна на Андроида не са се изгубили.
Цитирай
#87

(2015-11-30, 09:01:34)zizo написа:  При мен също си ги има. Не ми е ясно как контактите и програмите след смяна на Андроида не са се изгубили.

Е ти пък ... написах, че последните две съм се постарала да не ги загубя Cool .. или простичко ако са ти синхронизирани контактите в гугъл-а, няма как да изчезнат така лесно Tongue ... но, за всеки случай си ги запазих на карта-паметта, въпреки, че не ми се наложи да ги възвърна от там (и плюс в един стар сони ериксон ... стар, ама пушка Smile ) ... а апликациите, те си седят в Гугъл плей в Моите апликации ...просто си ги изтеглих наново... Общо около един час съм се мотала доката си вързвърна всичко неопходимо... Angel

И така ... върнах си Китката Dance

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#88

Здравейте на всички!След куповете недомислици на Lollipop-a реших да си върна Lenovo-то на кит кат S-134 150729 след като го върнах успешно сим картата ми е блокирана все едно е заключена към оператор картата е на виваком и работи на други модели телефони моя телефон не е локнат към никой мобилен оператор просто самия build не е отключен към виваком и т.н. моля помогнете от къде да изтегля build ,който да може да ми приеме картата,защото в момента имам само мобилни данни.
Цитирай
#89

Провери IMEI номерата на телефона,може да са изтрити след флашването.

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай
#90

Изчезнали са да въпроса е какво мога да направя в такъв случай досега само съм флашвал доста пъти и не съм имал такъв проблем.
Цитирай
#91

В тази тема на втора страница има линк с клипче какво да направиш.

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай
#92

(2015-11-15, 15:01:54)vi4444o написа:  Ако някой не се справил с връщането към 4.4.4 , прикачвам едно кратко ръководство с картинки. Успех!

Здрасти vi4444o , 134 не се появява за теглене , а  в 129 липсват първите 2 папки..... моля дай идея как да се оправя , че това 5.1 направо ми бърка в здравето .
Благодаря  много!
Цитирай
#93

Не знам при вас как става , но при мен нищо от описаното не се получава и се изнервих .... от Пловдив съм , ако някой може да ми помогне да върна кит ката ще съм му благодарен.
Цитирай
#94

Vusio явно трябва да влезеш тук:
http://lenovo-forums.ru/forum/413-lenovo...-прошивки/ да си направиш регистрация и ще можеш да теглиш файлове

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#95

Няма нужда от регистрации, достатъчно е да прочете 2-рото мнение от 1-вата страница на тази тема, ама пусти мързел, все чакат на готово.

Ето за тези които ги мързи да прочетат 1-вата страница на темата:

Инструкция с картинки: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry43980576

S134 - https://yadi.sk/d/KYcDFPIMkwLop
S129 - https://cloud.mail.ru/public/oeA3rTPjLqx...20_ROW.rar
Цитирай
#96

Здравейте, след като Flash tool каже че е ОК , изключвам USB кабела и тогава вкл. телефона ли? и ако е така след това колко време му трябва да стартира, защото нещо вече 12 мин. свети дисплея , след малко изгасне за няколко секунди и след това пак светва и така се повтаря. ???
Цитирай
#97

Що си прецаквате телефоните насила с това връщане? 5.1 работи перфектно, нямам абсолютно никакви грижи.
Цитирай
#98

Щото доволните са 1%, а недоволните останалите 99. Кво толкова има да се чудиш. И телефоните не се "прецакват" с това връщане...


Цитирай
#99

Проблема е оправен , оказа се че архива S_129 нещо не е наред защото при разархивирането даде грешка и съответно има липсващи файлове, свалих S_134 качих го на телефона и вече съм с 4.4.4.
Цитирай

Не е така, доволните са много, но тук пишат шепа недоволни и се създава погрешно впечатление. А като си руутнеш веднъж телефона забрави гаранция и ъпдейти. Всеки чете тук разни схеми на руутване, на руски 64-битови андроиди, после се връщат китикати и така до безкрай. Експериментирате си на телефона без да е ясно какво точно се получава на финала.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)