Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане към андроид 4.4.4 КитКат

И аз го пробвах, но "Деактивирай" не е активно нито когато работи, нито след принудително спиране на функцията.
Цитирай
Аксесоари
Thumbs Up 

(2015-11-15, 15:01:54)vi4444o написа:  Ако някой не се справил с връщането към 4.4.4 , прикачвам едно кратко ръководство с картинки. Успех!

Златен си Vi4444o  Smile
Цитирай

Хора помагайте!!! Едно приятелче ме излъга да сложа тая помия 5.1 и сега е ужас! Всичко каквото пише в клиповете и тук по форума пробвах, но не мога да върна Китката! Не знам къде бъркам нещо, но май е в драйверите за телефона! Пробвах и с бутоните за звука и заключването, но пак не иска да буутва! Има ли нещо по-специфично при инсталацията на драйверите и ако има някой идея какво може да пропускам да сподели !

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Има по-назад в темата ако не се лъжа клипче,на което е показано за драйвърите.В настройките на компа се пипа и при рестарт се натиска F7.За по-сигурно си го виж Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Видеото в пост #16 ли имаш в предвид? То не е ли за Win 8 или и за Win7 е същото?! И кога точно натискам F7, като тръгне да зарежда компа ли?

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Да,гледай и ще видиш кога.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

@AvB, колега само ако си с win 8 или win 10 ще ти трябва този клип
Цитирай

Е хубава работа !!! Smile А с Win 7 как да ги инсталирам тея смотани драйвери?!!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Същото е.
Отиваш на Update and Recovery->Възстановяване-> Разширено стартиране (при теб ще са на английски). При който не се получава, ако е инсталирал някакви драйвъри преди да направи това рестартиране на компютърта да ги изтрие. След като направи рестартирането(гледайте в клипа) инсталира драйвърите на ново.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Добре, май те обърках, ама гледай от клипа само тази част след рестартитането, защото за win7 това рестартиране не е нужно. Ако си инсталирал, деинсталирай и почвай отначало. Тук има и линкове към 4pda, където е обяснено и с картинки. Ще успееш!
Цитирай

Успешно върнат КитКат!!! Благодаря за помощта !!!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Пак съм с КитКат,благодаря ви много .Стана без никакви проблеми.
Цитирай

От руския сайт 134 го няма. Ако инсталирам 134 има ли бг меню?
Цитирай

Smile 134 > https://yadi.sk/d/KYcDFPIMkwLop
има БГ меню

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай

Благодаря. От 1 седмица съм с 5.1 но не ми харесва, много неща правят проблем. Календара е забил на една дата, когато е заключен телефона WIFI се изключва, понякога когато някой звъни телефона не светва или светва без да покаже кой звъни слушалка за вдигане. Мъка голяма...
Цитирай

@nrgman е направи хард ресет де .
Цитирай

Направих му, но календара не се оправя. Кажете някое добро приложение за отключване на екрана с почукване.
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76541
Не е с почукване,ама на мен ми върши работа Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

gipso Благодаря, добро е. Smile
Цитирай

(2016-01-14, 08:52:58)gipso написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76541
Не е с почукване,ама на мен ми върши работа Smile

само платена версия ли има
Цитирай

(2016-01-14, 12:19:11)pdjambov написа:  само платена версия ли има

Свали си apk. от линка.
Цитирай

@pdjambov,в темата от линка най-отдолу има линк към zippyshare.Цъкни там и си я свали Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

ок мерси Smile
Цитирай

Здравейте на всички. От няколко дни, безуспешно се    пробвам   Bu      да върна "Китката". Изчетох темите от нашия форум,също и от руския ,но съм до момента с проблема за инсталацията на  драйвърите. Имам под ръка 2 компютъра със Уин 7 - 32бит  и 64бит .Тествах и на двата, без особен успех.  Пробвах всичко друго, без инструкциите от клипа в пост № 16  /не мога да се ориентирам как да стигна до Advanced start-up менюто на Уин 7   Huh  / 
Ако някой може да ми каже мнение или съвет ще съм благодарен.
Цитирай

И аз не можах да го намеря това меню ( с Уин 7 съм)! Но деинсталирах всички драйвъри, който бях наблъскал и ги инсталирах както е показано в клипчето от флаштул! След това всичко както е описал колегата Vi4444o и нямах никакви проблеми!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)