Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не иска да се регистрира в мрежата - Unable to connect, try later
#1

Здравейте,

до миналата седмица телефона си работеше нормално.
Беше с Андроид 4.3, и изведнъж се изхвърли от мрежата.
Отидох на Software update, излиза Unable to download software. A network or server error occurred. Try again later or go to Samsung Kies on your PC to update your device.

Дадох му първо хард резет, нищо не стана. Качих през Кийс 4.4.2 но проблема си остана. Не мога дори през WiFi да отида на Software update.
Не иска да се регистрира в мрежата, дава Unable to connect, try later. Пробвах и с друга сим карта, към друг оператор - същото.

Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

IMEI имаш ли или ти пише null?

D_coffee
Цитирай
#3

имам ИМЕЙ
Цитирай
#4

Преинсталирай телефона с Один и след това направи ресет от рековъри.

D_coffee
Цитирай
#5

Здравейте, съфорумци !
Понеже видях че има тема, която е подобна на моя проблем, реших да пиша тук. Флашнах си служебният телефон до 4.1.2 Стоков,  с Регион - BGL. Първоначално всичко мина добре. Одина завърши за някъде около 5 мин. След това, фабрични през рикавъри и рибуут. Тогава се получи следно: телефона прескача проверката на сим картата и не ми излиза прозореца където да въведа пин кода. При ръчно търсене на мрежи намира и 3-те оператора, но при опит за ръчен избор на оператор ми изписва" Неуспешно регистриране в мрежата. Опитайте по - късно". Направих проверка дали не съм изгубил ИМЕИ, но  имея е същия. Ще бъда благодарен ако някой има идея какво да правя. Благодаря предварително.  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)