Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за таблет CHUWI HI8
#1

Здравейте, интересувам се някой има ли наблюдения върху въпросния таблет?
Нещо напоследък започнах да си мисля, че ми трябва таблет с Windows, и започнах да се оглеждам за по-евтина но качествена китайска алтернатива.
Попаднах на въпросното CHUWI. Точно HI8 модела ми направи впечатление, че е с доста добър дисплей, а и останалите технически данни не са никак лоши, имайки предвид цената му (около 200 лв).
Та... някой ако има мнение по въпроса, бих се радвал да го чуя Smile


Поздрави!

Никой ли няма мнение по въпроса :/

Никой ли няма мнение по въпроса :/
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го ползвам от около месец. Имах доста предразсъдъци към марката, но останах изненадан приятно. Много добра изработка и всичко работи перфектно и под Андроид и дори под Win10. Ако те интересува нещо конкретно питай ..

Samsung Galaxy S7 Edge -> Xiaomi Mi8
Цитирай
#3

Здравейте, не е много по темата, ако може да питам. Ог къде да намеря информация за китайски таблет, който е с добри характеристики (буквално дзвер) и да не ми отрежат главата като го плащам. по възможност да е с 10 инча или по-голям екран, с голям капацитет на батерията, качествена матрица на екрана. Ще се ползва за рисуване, игри, сърфиране из интернет. Цена около 500 лв.

Поздрави

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#4

@nakatasan мога да ти препоръчам моделите на Teclast X 98 . Има вариат с две OS -Android и Win или само с Android .Потърси в AliExpress .

Smile
Цитирай
#5

(2015-11-24, 00:00:49)nakatasan написа:  Здравейте, не е много по темата, ако може да питам. Ог къде да намеря информация за китайски таблет, който е с добри характеристики (буквално дзвер) и да не ми отрежат главата като го плащам. по възможност да е с 10 инча или по-голям екран, с голям капацитет на батерията, качествена матрица на екрана. Ще се ползва за рисуване, игри, сърфиране из интернет. Цена около 500 лв.

Поздрави

Погледниози. В момента намален и е доста добър. 
http://www.aliexpress.com/store/product/....33.4lLq8j
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)