Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използване на батерията от андроид ОС
#1

Въпроса ми е в тела в използване на батерията имам android OS и Система Андроид, първото все използва около 30-33% докато второто 10-14%. Каква е разликата между тях и мога ли да намаля използването им от батерията ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Никой ли няма да каже. ПРимерно за 2 дни понякога Система андроид е иползвана 18часа от процесора, а друг път за 2 дни 2 часа?
Цитирай
#3

В повечето случаи, система андроид и android OS излизат на първо място когато телефона почти не се ползва, или се ползва много слабо. Тогава няма други консуматори и нормално дяла на тези двете в проценти да расте. Ти прекалено много информация спестяваш, за да може някой да ти отговори нещо. Тези проценти при какви условия си ги получил? Колко СОТ? Колко общо време на работа от 100% до минимум? Какъв обхват? Малко снимки на използването на батерията...
А с няколко думи - ще им намалиш процентното използване, когато започнеш да ползваш пълноценно телефона Smile
Цитирай
#4

По подрбоно: зареждам на 100%, примерно 40 часа на батерия преди да падне, отварям гледам Система андроид 30% отварям я 30часа използване на процесор пише. Екран имам около 35% - 3часа екран. На следващо зареждане до 100% преди да падне отново 41 часа на батерия: Система андроид 12% - ипозване на процесора 2 часа! Екран 60% - 6 часа. Защо понякога за същите 2 дни на батереия Система андроид такива фрапиращи граници иползвазне на процесор. Защото когато го ползввам тела и система андроид като използша дълги часове процесора, пада бързо батерията
Цитирай
#5

Добре е да кажеш с какъв телефон си и версията на андроид . Също дали е модифициран или е стоков.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#6

Meizu m1 note flyme 4.5.7I android 5.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)