Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg bello 2 мнения, критики
#1
Bug 

Здравейте, тъй като видях, че още няма тема за въпросния телефон, реших да създам.Имам телефона от 5 дни, взех го от мтел.Добра изработка, не забива, батерията се държи стабилно за сега.Единствения минус е камерата.Сравнена с стария ми телефон галакси с2 е ужасна, но пък батерията на галаксито падаше много по-бързо.Както се казва едното за сметка на другото.Ще се радвам да споделите вашите впечатления за телефона. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Като начало, това решение на LG ме остави безмълвен. Дори и Самсунг не правят така.
Реалната разлика м/у бело и бело 2 е в предната камера и дизайна. НИЩО ДРУГО.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Дъщеря ми е много доволна, както и ние. Стабилен е и до момента не съм видял слабости. За 1GB RAM мога да кажа, че върви повече от чудесно.
Цитирай
#4

Вкъщи имаме два такива,засега се държат добре.Ако можеха и да се руутнат.

Nokia 6.1 plus/Samsung A70/Samsung A71/Xiaomi 11T Pro/Xiaomi 13 pro
Цитирай
#5

Имам този телефон от 1-н месец и съм почти доволна от него.Бърз е, батерията поне за сега е страхотна, но в други отношения е голямо дърво. Този андроид 5.0 ме дразни със решенията на разработчиците.А и камерата....... нямам думи!
Цитирай
#6

Като дизайн предната версия е много по хубава....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#7

Имам го същият LG Bello 2 X150 - доволен съм от него но има един недостатък не могат да се местят приложенията на SD CARD Smile
Цитирай
#8

Телефонът може и да е хубав, но за вен този телефон не става. Жената го ползва няма и половин година и вече е за боклука. Вярно играеше една игра (явно не много лека) на него, но след три месеца батерията започна да сгъва - заредена на 100% без ползване за 2 часа пада на под 70%.
Параметрите му са ... по-слаб от моето двугодишно SGS3 Neo. За дисплея няма да отварям и дума. Прехвърлих профила си от самсунга на ЛГ-о, тапетът се прехвърли и той и .... ооо ужас ... Снимката изглеждаше като снимана с камерата от дисплея на другия телефон ...
В общи линии бих го препоръчал само за служебен за разговори и преднината му пред нокиа с фенерче е по-бързото търсене на контакти с тъча.

Huawei P40 Pro Black ; Huawei P10 DS Black ; Ex: Samsung Galaxy S Plus ; Samsung Galaxy S3 Neo 
Цитирай
#9

(2016-03-19, 16:35:20)portalsedem написа:  Имам го същият LG Bello 2 X150 - доволен съм от него но има един недостатък не могат да  се местят приложенията на SD CARD Smile

Това е минусът на минусите! Останах потресен след като го разбрах. Идеше ми не знам къде да го забия. Хем не го взех за мен, а за майка ми.

Имаш си закачена "флашка памет", която може да пълниш само през PC, а е софтуерно заключена за споделяне през телефона.

Инжинерите са за разстрел!

Друго безумие - не може да смениш рингтона с някакъв произволен (мп3 или каквото и да е) . Само системните тонове са достъпни!

Ако искате да го промените - трябва да се влезе из папките и да се набутат там желаните мелодийки, за да ги разпознае телефона.

Все едно сме в миналия век, а се води второ поколение на един страхотен телефон на който видно от подписа ми съм собственик!

С подобно безхаберие и некадърност в ниският клас LG губят фенове. Направо не ми се мисли какво е положението при флагманите...

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#10

Извинете! За мелодиите, трябва да излизат всички песни в избора за мелодии ли? Много ще е удобно ако имаш 3000 песни.
Не може да обвиняваш производителя за собственото си незнание.


Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

(2016-12-06, 17:47:27)jorrddan написа:  Извинете! За мелодиите, трябва да излизат всички песни в избора за мелодии ли? Много ще е удобно ако имаш 3000 песни.
Не може да обвиняваш производителя за собственото си незнание.


Изпратено с пощенски гълъб

Имах предвид че софтуера на телефона не ти дава възжмоност ръчно да си избереш и добавиш коя да е мелодия към системните тонове, за да я използваш като мелодия. Говоря за случаите, когато имаш музика на SD картата. Просто телефона не я разпознава от нея.

За пръв път виждам такова нещо на "умен" телефон. 

Защо изобщо са добавили слота за карта памет?!

Естествено че няма смисъл да ти добави всички налични песни!

Не използвам такива телефони от вчера и все щях да съм видял ако опцията я има. 

Ъпдейт ли са пускали, къде е уловката?

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#12

А в стоковия музикален плеър няма ли опция "задай като тон на звънене"?
Или пък дадената мелодия/песен я добави във вътрешната папка Ringtones. Отделно в тон на звънене, няма ли в горен десен ъгъл един плюс с който можеш да избереш от музиката която имаш?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Цитат: vargala81 

Отделно в тон на звънене, няма ли в горен десен ъгъл един плюс с който можеш да избереш от музиката която имаш?

Точно от това се възмущавам че го няма, а че трябва човек да си играе да copy/paste-ва мелодии през PC в системната папка "Ringtones" на телефона.

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#14

Инсталирай ES File Explorer или се "мъчи"!

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)