Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затрити снимки
#1

Здравейте! Винаги сте ми помагали с адекватни съвети и искрено се надявам и този път да успеете да ми помогнете Buga   . Телефонът ми започна да бави и помолих съпруга ми да го преинсталира. Специално му обърнах внимание за снимките, подбели очи и каза, че знаел... Та, преинсталира го, а снимки и клипчета, правени след 14.09 до вчера липсват Bu Cry . С малко бебе сме, утре става на 5 месеца и имам особено сантимент към тях. Не съм ги качвала на облаци и бек ъп не съм правила. Той твърди, че е копирал файловете на компютъра и после ги е върнал на телефона, но веднага след това изтрил папката...  Grater Иде ми да убия съпруга ми Dumbom . Има ли някаква надежда за снимките ми?
Цитирай
Аксесоари
#2

А в "кошчето" на компютъра проверихте ли.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#3

няма, но и ние не го ползваме, т. е. там изтрити файлове не отиват.
Цитирай
#4

MobiSaver for Android

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

Sad лошо, звучи малко странно след определена дата да липсват. Все едно са били в друга папка която не е била архивирана, от друга страна на Ми3 снимки и клипове са си все в една и съща папка, освен ако не е ползвана друга камера апликация за снимане. Ако случайни имате Шаоми акаунт, проверете на i.mi.com дали не са останали там като бекъп.
Цитирай
#6

Ако ги е копирал на компютъра има програми за възстановяване на изтрити файлове. Пробвай с тях. Сега не се сещам за име, но преди време ползвах и свърши работа. Успех

OnePlus 3T
Цитирай
#7

@Galika Знам как се чувстваш, изпаднахме в подобна ситуация. Има много програми за възтановяване на файлове но моят съвет е да закарате компютъра в някой сервиз за да сте сигурни че ще си върнете загубеноно(поне ние така направихме). Хубаво до тогава да не качавте и изтривате ( или поне в същата папка), ако имате някакви почистващи програми е добре дада ги спрете-ще улесните процедурата по търсенето и възтановяването на файловете. Обяснете точно какво се е случило и кои файлове да се търсят(диаректория, име на папка, подпапка). Разбира се винаги можете да пробвате сами .

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#8

Пратихме компютъра на ремонт.
Цитирай
#9

Мисля че това е най -правилното решение. Дано всичко се оправи. Успех.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#10

Възможно ли е снимките да НЕ са били на SD картата и да НЕ сте ги прехвърлили на компютъра, а направо да сте ги затрили без да се усетите.
Цитирай
#11

В рамките на шегата - мъжа мърда ли все още или ... ? Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#12

(2015-11-18, 10:56:53)redsys написа:  Възможно ли е снимките да НЕ са били на SD картата и да НЕ сте ги прехвърлили на компютъра, а направо да сте ги затрили без да се усетите.
Ми 3 няма слот за сд карта.
Цитирай
#13

Жената пише, че са дали компютър на ремонт. Мисля , че няма нужда от повече мнения в темата.
Цитирай
#14

(2015-11-19, 20:44:07)anatol06 написа:  Жената пише, че са дали компютър на ремонт. Мисля , че няма нужда от повече мнения в темата.

   Много съм изненадан от коментара!!!!! Пиша защото мисля че това с компютъра е "удавник за сламка" - не е кардинално  решение с което темата се изчерпва. Ако ти не си съгласен...... не коментирай. 
   Явно аз съм дал некоректен пример. Идеята ми бе ако има и снимки в друга папка.
Цитирай
#15

(2015-11-18, 17:33:59)hamilcar написа:  В рамките на шегата - мъжа мърда ли все още или ... ? Smile

Мърда гадината. 
Днес взел компютъра от сервиз. Спасили са 2-3 снимки и толкова клипчета.  Cry
Ужасно, ужасно разочарована съм.
Цитирай
#16

Затова са измислили Mi Cloud, хората. Всичко сам си прави, качва си снимките от телефона,аз ги трия. После ги намирам в Mi Cloud. Единствено може да си разочарована от съпруга си, който явно не разбира от телефони. Поздрави

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)