Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow

Аз го съпоставих със други модели от 2014 та.
Естествено,че нивото при Note8 е друго
Цитирай
Аксесоари

Май последният ъпдейт ще си остане само за Холандия.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Май май ....бая време се мина
Може и за добро да е,едно оправят,друго развалят....поне сега е пушка нямам оплакванията
Цитирай

Здравейте, колеги,
Понеже отдавна не съм се занимавал с ъпдейти на Note 4-ката, то моля за информация дали мога да флашна 6.0.1 с Odin на моя N910C (руутнат) без да трябва да преинсталирам програми и да губя настройки и тн. Преди си спомням, че трябваше да ползвам Titanium backup, за restore на програми?!

От години не съм се занимавал с тези дейности и съм позабравил и не ми се иска да оплескам нещо Smile

Благодаря предварително.

P.S. Нямам много време за четене на теми (извинявам се за което), тъй като сме с малко бебе и времевия ресурс е силно ограничен Smile
Цитирай

Програмите със акаунта на Samsung ще се възстановят,ако си направиш резервно копие,но не и настройките и сесиите.
Цитирай

Има нова актуализация за Ментел, сега я тегли ...

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай

Да,при Руснаците е от около седмица. Чакаме отзиви.

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Преди два часа я инсталирах. Не виждам никаква промяна, пишеше, че е нещо свързано със сигурността.
На Теленор съм.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз го сложих, коментираха в Холандия че подобрява енерго производителността
Цитирай

Случайно да има Volte
Цитирай

Хубаво го "подобри" ,сега батерия в готовност отиде на второ място по енерго потребление скед екрана.
Стаана като при Oreo и S7Edge
Май със Самсунг бях до тук


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Напълно умишлено скапах този отличен телефон! Сега, батерия в готовност е един от главните консуматори!

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk
Цитирай

Минаха 24 часа след обновяването
Сега се стабилизира батерия стендбай
Вече е на последно място
Ще видим утре в други ден как е на мобилни данни
Цитирай

Вчера изчистих кеша от сервизното меню и сага въпреки, че има разместване в статистиката на приложенията които са основни консуматори, батерията не е по-зле от преди ъпдейта. За по-добре, не смея да кажа, но е важно, че не по-зле. Както тръгна в началото помислих, че са скапали телефона нарочно... оказа се, че не са, поне за сега.
Цитирай

Не е по зле, определено
Даже е по добре
Успокоих се малко,таман щях да им тегля майните вече
Скапаха един телефон,сега и този оставаше да скапят
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)