Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow

Още няколко актуализации и ще го приключат нашия модел като телефон, нали това е идеята на андроид, по нов и по нов модел да се купува.
Цитирай
Аксесоари

При мен се появиха 2 нови проблема, сензора за измерване на пулс не работи и преди малко ми се наложи да свалям батерията защото се появи един екран, пишеше че ми оставали 25% от батерията и да съм спрял ротацията и блутута но по никакъв начин този екран не се махаше. Също така и пречеше да го рестартирам защото закрива менюто.




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Това с последния ъпдейт ли се получава. Ако да дай му едни заводски настройки.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Не се филмирайте, всичко си работи перфектно. С всички актуализации съм, имам апарата от 2 години и никога не съм му давал заводски настройки...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Сега го пробвах сензора за пулс и си бачка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Вчера при мен се появи същият екран батерия на 25 процента .При положение че съм върнал фабрични настройки. Телефона не се държи адекватно при използване на приложения понякога блокира и изписва приложението спря.
Цитирай

Между другото има ли някое приложение от маркета, което да да работи коректно със сензора за пулс на Ноут 4 и да отчита само и единствено пулс без крачки, калории и т.н.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2017-05-15, 15:06:22)Ras al Ghul написа:  Вчера при мен се появи същият екран батерия на 25 процента .При положение че съм върнал фабрични настройки. Телефона не се държи адекватно при използване на приложения понякога блокира и изписва приложението спря.
Телефон е все пак. Аз повтарям, че нямам никакви проблеми, на мтел съм, апаратът ми е от Ленор и две години никога не съм връщал фабрични настройки. Пробвай с друга батерия?!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Аз инсталирам, всички ъпдейти пуснати до този момент, не съм връщал до фабрични настройки от както дойде Андроид 6. До сега всичко си работи нормално. На Теленор съм, ако изобщо има значение.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk
Цитирай
Photo 

При мен за 2 път ми вади съобщението за 25% на батерията без опция "дисмис" съобщението покрива екрана и пречи за нормалното използване на телефона, дори и рестарт не можеда избереш, оправя се със сваляне на батерия или включване в зарядно, срам и позор за самсунг отново! Повтарят си грешката с ноте 7 пускат ъпдейти без необходимите тестове.


[Изображение: 0acf5d0f9e3584b0.png]




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

При мен има бутона "дисмис". Изчисти си кеша или направо направи ресет до фабрични. И 15 пъти да напишеш едно и също и да мрънкаш няма да се оправи само. Smile
Цитирай

Не знам какъв срам е, когато само ти го имаш този проблем. Потърси в чуждите форуми по текста, който ти показва. Вирус?! Да не е някой помощен софтуер за оптимизиране на батерията?!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Не е вурус, това е от новия ъпдейт някаква излишна глупост, проблема с липсата на дисмис се случва само ако батерията падне на 25 докато играя игра в пейзажен формат в конкретния случай Cash of clans. Явно само при тези условия се бъгва. Иначе при други условия си излиза като падащо меню и има бутон дисмис с който въпросното съобщение се маха.




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

При мен няма такова. Странно. А играя фифа... Пробвай да напишеш съобщението в гугъл да видиш по чуждите форуми.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Нов български софтуер има го и ОТА:
Model SM-N910C
Model name Galaxy Note4
Country Bulgaria
Version Android 6.0.1
Changelist 9186796
Build date Tue, 02 May 2017 07:06:12 +0000
Security Patch Level 2017-05-01
Product code BGL
PDA N910CXXS2DQE5
CSC N910COXX2DPI2
Линк за бързо сваляне

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Има нов полски софт, получих го като ОТА.
Цитирай

И аз получих полски по ОТА, но не съм го инсталирал все още. Мисля си, че вместо 4-5 последователни ъпдейта на 6.01 от Samsung можеха да пуснат обновление до Android 7.0.
Поздрави!
Цитирай

Можеха ама нали трябва да ни писне да чакаме читав Ноут, и тук като ни ограничат до 6-цата да купуваме S8 и S8+.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Някой слагал ли е последния ъпдейт? И аз го имам, 374мб.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Нищо ново на първо четене.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Само да не ни набият някоя гадна кръпка, която да ни насмита прекрасните телефони ме е страх, защото апаратът е просто чудесен!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Ей сега го сложих. Някой знае ли как да спра сам да си проверява за ъпдейти и да ми вади постоянно надписа за нов ъпдейт и да ми излиза една 1 на иконата за настройки? Спрял съм сам да проверява от настройките. Спрял съм процесите. И пак пущината проверява.
Цитирай

И на мен ми се случи това, да нямам DISMISS. Извадих батерията, сложих я и от тогава се появява с DISMISS Smile
Откакто съм с 6-цата телефона греееее, като за световно. Iначе взех си нова батерията от ебей за 10$, перфектна е! докарвам си по 4 часа дисплей и то при това греене на телефона.
Уникален телефон, ама с 5.1.1
П.С. Май ще започвам да чета как да се върна на 5.1.1
Цитирай

И аз сложих туко що Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

(2017-05-26, 21:41:04)radko1981 написа:  И на мен ми се случи това, да нямам DISMISS. Извадих батерията, сложих я и от тогава се появява с  DISMISS Smile
Откакто съм с 6-цата телефона греееее, като за световно. Iначе взех си нова батерията от ебей за 10$, перфектна е! докарвам си по 4 часа дисплей и то при това греене на телефона.
Уникален телефон, ама с 5.1.1
П.С. Май ще започвам да чета как да се върна на 5.1.1

При мен с 5.1.1 понякога ставаше горещ. С някои от ъпдейтите на 6.0.1 беше студен като мъртвец. С други грее повече но на пипане не минава 5.1.1. То и не го тормозя много вече. С предния ъпдейт позагряваше. Ще видя сегашния как е. Затова искам като намеря някой, който ме удовлетворява да спра ъпдейтите.
Правил съм разни тестове и с 6.0.1 дава по-ниски резултати от 5.1.1. Не зная дали не скопяват процесора нарочно за да не загрява и да скапва батерията. А и покрай подпалванията на 7-цата бяха ъпдейтите, които го държаха най-студен.
Дано да греша, но като пуснат някой достоен заместник може да пуснат някой ъпдейт, който да скапа телефона и искаш, неискаш да купиш нов.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)