Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow

При мен няма такова нещо.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-06-25, 09:10:16)Compare написа:  Забелязах че излиза едно Бутонче dismiss след като падне батерията на 25% при зареждане на телефона по някой път пак излиза, както и при прехвърляне на дани от компютъра .
Въпроса ми е ,дали има начин да се премахне напълно по някакъв начин без руут ?

опитай да си деинсталираш Peel remote ако го имаш, при мен след деинсталация му тези простотии изчезнаха, а ми правеше много дразнещ проблем за който съм писал по-назад в темата.




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
Wink 

Бях на крачка да го рутна или да си сменям телефона с някой друг .
Деактивирах Peel remote  защото не може да се махне програмата напълно без рут  за сега няма досадните ... dismiss бутон и каквото и да било дано да не излиза повече .

Мерси @HTC_HD2 и лек ден Smile  Tongue Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

как е с последната кръпка? грее ли има ли лаг и как е батерията?
Цитирай

Аз не намирам разлика. Според мен това са кръпки по сигурността, а това за оптимизация на батерия и рам си е жив препис и алабализми.
Цитирай

това с честите ъпдейти май е политика на андроид, чух нещо в една реклама, че всеки месец излизали актуализации за сигурността на андроид и е възможно за това да зачестиха.




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

И аз съм склонен да повярвам,че ъпдейтите са по скоро само и единствено свързани със пачове за сигурността. В бюлетина на гугъл си имат график, какво засягат и прочие. Вчера инсталирах последния ъпдейт за MTL версията и не намирам промяна.
ПП: Поне не е по зле от преди.
Цитирай

Мисля да пусна жалба към европейската защита на потребителя заради тази нелоялна практика на Samsung.
Първо, че не ъпдейтва с нов софтуер Note 4, при все че е последния официален Note, а второ че не могат да ни принуждават на всеки две години да купуваме телефон.
Цитирай

И мен ме е яд за това. Най малко от Самсунг трябваше да направят жест заради издънките с Note 5 и Note 7.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Нещо за новата кръпка? Аз я сложих вчера. Нищо различно за сега.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

И аз не усещам някаква промяна за сега.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Никаква промяна няма, побъркаха ни с тия кръпки а за Nougat не помислиха.
Цитирай

[Изображение: 254222d1489519494t-slide-unlock-screen-s...-15-47.jpg]
След зареждане се появи това, оказа се че проблема е в приложението Peel Smart Remote.
Цитирай

Със последната кръпка братята Руснаци казват,че сменяла и модема и дава по добър резултат със мрежата. Някой да чувства промяна след нея,който я е инсталирал де.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Не

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Айде пак нова актуализация - 618мб.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Може би за нея говорят от 3-4 дни.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Много големи .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Ще изчакам да тествате този път.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Усещам подобрение в качеството на сигнала при разговор. За сега това ми направи по-голямо впечатление.
Цитирай

(2017-08-23, 10:30:41)ivanov_km написа:  Усещам подобрение в качеството на сигнала при разговор. За сега това ми направи по-голямо впечатление.

При мен на мтел още я няма. Можеш ли да снимаш коя е последната версия? Благодаря.
Цитирай

(2017-08-23, 10:30:41)ivanov_km написа:  Усещам подобрение в качеството на сигнала при разговор. За сега това ми направи по-голямо впечатление.

Какво означава по-точно? Качество на звука ли?

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Да за качеството на звука говоря, а версията на компилацията е MMB29K.N910CXXU2DQGD - с полският софт съм!
Цитирай

Честито, нова кръпка-387mb
Цитирай

Само може да ви завиди човек с актуализациите (добронамерено). Телефон на 3 години Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)