Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със снимките на HTC Desire 500
#1

Здравейте,
Имам проблем със снимките които са в телефона. Значи виждам ги в телефона, но щом го свържа с компютъра не виждам къде са ми снимките. Гледам през телефона къде се намират снимките дава м и директория - storage/sdcard0/DCIM/100MEDIA... Но на компютъра не ми излиза тази директория. И още нещо. Паметта на телефона е препълнена, а паметта на картата е почти празна. Снимките съм задал да се запазват на картата. А в паметта на телефона имам две папки DCIM. Две папки Android.... Повечето папки са ми по две. Но поддиректориите са им различни....  Друго почнах да ползвам google photоs, но последните снимки не са качени в гооглето. Имам някакво облаче което е с наклонена черта през него, на снимките. Те не са качени, всички други са качени...
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм по същият начин от няколко месеца. Какво ли не пробвах, но не мога да го оправя. Ползвам Airdroid за връзка на телефона с компютъра. Това е единственият начин, за да мога да виждам снимките и останалите неща.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#3

А на всичкото отгоре не мога да си кача и Igo Primo защото не ми го вижда в телефона... Качвам папката в Internal storage отивам с Astro manager-a в ъв вътрешната памет и не я намирам .... ?!!?
Цитирай
#4

А защо, ако не сте опитвали вече, не направите по един хард ресет? Не е гаранция, но може и да помогне.
Цитирай
#5

@bobytsekov
При мен се получи точно при хард ресет. Може би защото не бях извадил картата с памет. След това пробвах отново с и без карта памет но не се получи. Общо взето при мен се получи това: В дял "SD карта" ми показва правилно наличното и свободното място, но като го отворя ми показва съдържанието на дял "вътрешна памет". Единственото изключение е папка "iGO", която си я показва правилно в "SD карта". Същото е и с дял "вътрешна памет". Показва ми правилно наличното и свободното място, но като я отворя ми показва съдържанието на "вътрешна памет".

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#6

Случи ми се същото преди известно време. Реших проблема с кардрийдър (който безпроблемно си разчете всичко), после форматирах картата и направих фактори ресет на телефона.
Цитирай
#7

Проблема се оправи точно както @LeCock е казал.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)