Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С коя версия на андроида сте.
#1

Здравейте , реших да пусна тази тема за да може да си помогнем взаимно като напишем с коя версия на андроида сме и с едносимов или двусимов телефон сме, за да може тези които са си взели скоро телефона и не са си го ъпдейтнали до последната версия да прочетат и да видят дали има бъгове съответната версия.
Нека съм първи. Аз съм със едносимов телефон версията на андроида ми е KitKat  Kraft-A6000-m_S025_151016 и съм доволен от тази версия. Няма бъгове и телефона се държи много добре.
Цитирай
Аксесоари
#2

Kraft-a6000-s032-150327 от двусимов на едносимов към момента. Като цяло е добре...
Цитирай
#3

Хубава темичка ... По спомени моя (едносимов теленорски) най добре се държеше с s19 за едносимов и s37 за двусимов. s25 и s58 така и не пробвах, а според ота ъпдейтъра s22 е последната за телефона т.е. с25 така и не дойде а s58 като излезе вече нямах телефона. Също много добре се държеше и с MIUI7 но там има някои бъгчета които ме дразнеха.
Последно го подарих с s19 и си реших проблемите с леново.
Цитирай
#4

Аз съм си още на S040_150805 - двусимов. След това не съм ъпгретвал. Знаех си, че лолипопа ще е бъгня в началото и се оказах прав. Като оправят батерията на лолипопа, тогава ще ъпгрейдвам, ама... едва ли ще стане...
Няма лагове, не забива, батерията се държи прекрасно. Чудесен телефон!!!

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#5

При едносимовия s37 беше една идея по пъргава от s40. При двусимовия пак така ли е?
Цитирай
#6

Ами аз съм с двусимовия на s40 и определено е по добър от последния лолипоп, който бях тествал (s56) и съответно от по предния лолипоп, който пък беше с по добро аудио представяне, от абсолютно всеки крафт, който бях инсталирвал до сега Smile ,но общо взето "same shit" и не съм пробвал новия s58, все още чакам за по подробно мнение относно крафт, а относно за въпроса на @bodonance , не си спомням точно как се държеше s37, но по спомени сякаш бях по доволен от s40
Цитирай
#7

Колеги, а аз как мога да си сложа версия за двусимов на едносимов.
Цитирай
#8

Намираш си версията която искаш и флашваш или с Lenovo Downloader или по метода описан в темата за root и custom rom-ове, след като си намерил ром-а, с който искаш да флашнеш. Задължително си направи бекъп на твоя предварително, че за едносимови няма никъде...
Цитирай
#9

Да, но така ще ми отпадне гаранцията нали ?
Цитирай
#10

Аз така, и си останах с S40 и съм много доволен : батерията се държи много добре, няма забивания , 
няма лаг , всичко си му работи на 6. Но докато някой не се похвали найстина че Лолипопа е безпроблемен 
за сега оставам на КитКат.
С двусимов съм.
Цитирай
#11

аз съм с 5.1.1 къстам ром. Няма лагове, забивания, бърз и винаги по 300-400мб свободна рам като цяло съм много доволен сега.
Цитирай
#12

(2015-11-20, 17:17:33)Lolplayer написа:  аз съм с 5.1.1 къстам ром. Няма лагове, забивания, бърз и винаги по 300-400мб свободна рам като цяло съм много доволен сега.

С кой по-точно къстъм ром си, който е толкова безпроблемен?
Цитирай
#13

(2015-11-19, 10:23:16)bodonance написа:  При едносимовия s37 беше една идея по пъргава от s40. При двусимовия пак така ли е?

не намерих разлика между двата ъпдейта.

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#14

С 5.0.2 съм и телефона стана тотален боклук с тази версия на андроид. И не стига, че не успя да се върне към 4.4.4, ами и не иска да се обнови до по-нова версия. Забива, батерията държи по-малко време. Започвам да се замислям за смяна с твлефон на друг производител.

[Изображение: 25569608.png]
Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#15

(2015-11-24, 12:23:44)a101w написа:  С 5.0.2 съм и телефона стана тотален боклук с тази версия на андроид. И не стига, че не успя да се върне към 4.4.4, ами и не иска да се обнови до по-нова версия. Забива, батерията държи по-малко време. Започвам да се замислям за смяна с твлефон на друг производител.
Винаги можеш да си го върнеш към 4.4.4
Цитирай
#16

Някой инсталирал ли е лолипоп s58 да каже как се държи? лаг, колко рам заема, колко свободно пространсвто , камерата и т.н.
Цитирай
#17

Привет и от мен Smile Имаме 2бр. Lenovo a6000 - едносимов и двусимов.
На двусимовия актуализацията е до версия 5.0.2. , а на едносимовия е версия 4.4.4 и не ми излиза нова версия за актуализация...
Бихте ли ми обяснили каква е причината, че не съм много на ясно с нещата? Smile Smile Smile
Цитирай
#18

(2015-11-25, 09:00:47)anitkb написа:  Привет и от мен Smile Имаме 2бр. Lenovo a6000 - едносимов и двусимов.
На двусимовия  актуализацията е до версия 5.0.2. , а на едносимовия е версия 4.4.4 и не ми излиза нова версия за актуализация...
Бихте ли ми обяснили каква е причината, че не съм много на ясно с нещата? Smile Smile Smile

За едносимовия няма да има актуализация до Android Lilipop (5.0.2). 
Актуализацията е само за двусимовия вариант.
Цитирай
#19

S58, тъкмо включен.

[Изображение: Screenshot_2015_11_26_17_12_13.png]


Камерата си е като при предните версии на Близалката.
Цитирай
#20

Успях да върна Киткат, по този метод: http://devs-lab.com/2015/10/how-to-unbri...4-4-4.html
Сега телефона работи както преди - бърз и безпроблемен.

[Изображение: 25569608.png]
Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#21

(2015-11-26, 17:15:13)reoprueB написа:  S58, тъкмо включен.

[Изображение: Screenshot_2015_11_26_17_12_13.png]


Камерата си е като при предните версии на Близалката.

От днеска съм и аз със s58. Върви много добре. доболен съм
Цитирай
#22

с 58 по- добър ли е от с 40 последнията за киткат??Звука през слушалките силен ли е?Някви бугове да има с 58?
Цитирай
#23

Въпрос извън темата! Мога ли да сложа S058 докато имам къстам ром защото сега е на S056 андроид 5.1.1
Цитирай
#24

(2015-11-28, 14:59:13)gogo2 написа:  с 58 по- добър ли е от с 40 последнията за киткат??Звука през слушалките силен ли е?Някви бугове да има с 58?

Здравей, аз съм с едносимовия вариант на телефона, и последната версия за едносимовия беше s25 с който бях преди, вчера сложих s58 и в момента имам 330 свободна рам памет при пуснати messenger , facebook, а ако не са пуснати се освобождава около 480-500 мб рам свободно. В момента пуснах една песен от youtube на слушалките и да ти кажа чува се доста по силно от s25 китката. За сега не ми забива, не се бави, не мисли и т.н Единсвения проблем който открих (и който не ми пречи толкова) е , че когато инсталирам някой по-голямо приложение то се инсталира във паметта на телефона , а не в SD-тор и съответно като го преместя на SD-то, то ми показва че е преместено , но паметта не се променя. тоест все едно не съм го приместил. Но това не е болка за умиране.
Цитирай
#25

(2015-11-28, 16:02:12)Slackwere12 написа:  Здравей, аз съм с едносимовия вариант на телефона, и последната версия за едносимовия беше s25 с който бях преди, вчера сложих s58 и в момента имам 330 свободна рам памет при пуснати messenger , facebook, а ако не са пуснати се освобождава около 480-500 мб рам свободно. В момента пуснах една песен от youtube на слушалките и да ти кажа чува се доста по силно от s25 китката. За сега не ми забива, не се бави, не мисли и т.н Единсвения проблем който открих (и който не ми пречи толкова) е , че когато инсталирам някой по-голямо приложение то се инсталира във паметта на телефона , а не в SD-тор и съответно като го преместя на SD-то, то ми показва че е преместено , но паметта не се променя. тоест все едно не съм го приместил. Но това не е болка за умиране.
Ти да не си рекламно лице на леново и гугъл. Няма как да ми освободиш 500 мв рам с офижиалния S58
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)