Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С коя версия на андроида сте.
#26

Добре, можеби към 500 не...(бях го каазал просто така, но все ще се намери кой да хейтва -,-) но беше към 470, което е почти същото....
Цитирай
Аксесоари
#27

Пък и точно за този модел телефон все още няма измислен лолипоп който да е по добър и стабилен от S040 на киткат. По аз съм ги тесвал всички официални досега които са излезли
Цитирай
#28

(2015-11-20, 17:17:33)Lolplayer написа:  аз съм с 5.1.1 къстам ром. Няма лагове, забивания, бърз и винаги по 300-400мб свободна рам като цяло съм много доволен сега.

Ако си мислиш че хибридните (сборните) преправки на някой с надпис 5.1.1 са пълноценен 5.1.1 то грешиш. 5.0.2 ти е бутлоудъра като за начало. Кернела и той е преправян от 5.0.2 ... останалото има ли значение вече. От леново трябва да пуснат малко инфо за над 5.0.2 ама с добрия съпорт ...

(2015-11-25, 09:00:47)anitkb написа:  Привет и от мен Smile Имаме 2бр. Lenovo a6000 - едносимов и двусимов.
На двусимовия  актуализацията е до версия 5.0.2. , а на едносимовия е версия 4.4.4 и не ми излиза нова версия за актуализация...
Бихте ли ми обяснили каква е причината, че не съм много на ясно с нещата? Smile Smile Smile

Хм. Как по лесно да ти обясня каква е причината. Ами може би защото съпорта на леново са ***** и за това. Според тях има 2 категории хора ползващи А6000. Едните избрали едносимовия вариант ги смятат за ****** и ги дискриминират. За тях няма нито един ром, няма ъпдейт до близалка и т.н. 
Другите пък избрали двусимовия понеже и тях ги смятали за ******* ама за да се различавали от тези избрали едносимовия, нямало да ги дискриминират ами ги наказват с калпави ъпдейти. Ей това е най образно казано политиката на съпорта на леново за този модел, а и не само. Определено е по лесно да се изброят изключенията.
Лошото е че с такава политика не се усещат как губят ...

(2015-11-28, 17:06:16)dannyy написа:  Ти да не си рекламно лице на леново и гугъл. Няма как да ми освободиш 500 мв рам с офижиалния S58

С официалния 1:1 ще е трудно. Ако се заиграя с него обаче предполагам че и 600-650 няма да са проблем. 

(2015-11-28, 17:26:16)dannyy написа:  Пък и точно за този модел телефон все още няма измислен лолипоп който да е по добър и стабилен от S040 на киткат. По аз съм ги тесвал всички официални досега които са излезли

Официалните работят до седмица безупречно и после им се показват рогата. Напомнят че са наказани Smile 
Къстъм ромчета има добри обаче. Имат леки дразнещи забележки, като шрифтове, полу преведени менюта и т.н. но като работа са прекрасни.
Цитирай
#29

Това за силният звук през слушалките ме радва много щото звука на слушалките през с 40 е много слаб-на улицате едвам се чува кат е на макс.За рамта  на с 40 някъде 400 и нещо е рамта кат не бачка нищо.Инак като има няколко приложения на заден план  като хрома ,настроките,е на около 300 мб
Цитирай
#30

(2015-11-28, 19:47:10)gogo2 написа:  Това за силният звук през слушалките ме радва много щото звука на слушалките през с 40 е много слаб-на улицате едвам се чува кат е на макс.За рамта  на с 40 някъде 400 и нещо е рамта кат не бачка нищо.Инак като има няколко приложения на заден план  като хрома ,настроките,е на около 300 мб

Какво казах пробвах само в youtube, от телефона не съм пробвал защото не съм слагал музика, но предполагам че ще е пак същото, може би и дори малко по силен , защото нали все пак си има Dolby.
Цитирай
#31

Най голямата причина да остана с лолипопа възможно най дълго беше именно заради супер качествения звук, който по незнайна причина липсва при всяка една версия на китката, която съм имал, но останалото в лолипопа, просто не струва... 

п.с. Много пъти съм се чудил дали има някакъв начин да си направя звука на китката, също както при лолипопа  Visslar
Цитирай
#32

Ей, затвориха ни спамерника и ся...

@Lolplayer

Не мога да ти пращам лични, за това направо тука ще ти пиша. Надявам се да го видиш. Smile

Нещо силно ме съмнява да стане.

Аз толкова бях омесил версиите, че и на "уж" стоков ром пак не се ъпдейтваше и ми се налагаше да тегля целия ром на новата версия. Big Grin

Сега с 58 беше същата история, теглих го целия, за да го сложа.

Бях си направил бекъп на цялата система, обаче като го ресторна телефона влиза в буут-лууп.
Цитирай
#33

Привети,..От днес съм с Lenovo A6000 двусимов. В момента на стартирането (понеже има нетна картата), се стартира като Андроид 5.0.2. Иска и системен ъпгрейд до A6000_S020_150815_8G_BG, д а го пускам ли или е бъгня?
Поздрави

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#34

@reoprueB Благодаря за инфото!! Smile
Цитирай
#35

Някой който е с s058 и да се е справил с проблемите с него, нека пише ? (говоря за проблемите с по-бързо свършващата батерия и проблема с SD картата ?)
Цитирай
#36

Колега аз се справих с всички проблеми ...
Цитирай
#37

(2015-12-03, 21:04:38)bodonance написа:  Колега аз се справих с всички проблеми ...

Като смени марката нали ?  Big Grin
Цитирай
#38

Именно ...
Цитирай
#39

(2015-12-03, 18:37:38)vipservice написа:  Привети,..От днес съм с Lenovo A6000 двусимов. В момента на стартирането (понеже има нетна картата), се стартира като Андроид 5.0.2. Иска и системен ъпгрейд до A6000_S020_150815_8G_BG, да го пускам ли или е бъгня?
Поздрави
...Някаква информация за това как се държи телефона с лолипоп и дали да ъпгрейдна софтуера до S020? Сега е с S016.

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#40

Гледах версията на Лолипоп в ютуб на нашият телефон,на мене ми се струва твърде анимиран.Иконите са сякаш изрисувани.Доста по-зле изглежда от Киткат.На мене Лолипоп ми излгежда по-скоро анимиран дизаин а не материален.
Цитирай
#41

Телефона е А6000 двусимов и беше с версия S35. Снощи си свалих от братята руснаци A6000_S040_150805_8G_ROW и го флашнах с Lenovo Downloader.
Да видим как ще се държи.
Цитирай
#42

здр. може ли да се направи флаш с леново довнлоадер от лолипоп към киткат но телефона без да руутант без ромово алабала ...
Цитирай
#43

Виж какво открих: http://www.droiddosh.com/2015/10/downgra...itkat.html
Другия вариант е пишеш в Youtube : Downgrade from  Lollipop to KitKat on Lenovo A6000
Цитирай
#44

(2015-12-22, 12:44:25)JuniJem написа:  здр. може ли да се направи флаш с леново довнлоадер от лолипоп към киткат но телефона без да руутант без ромово алабала ...

Да можеш, правил съм го вече няколко пъти. Отначало минах на с54, но видях че нищо не ставах, върнах го на киткат, след това на с56, и пак на с40, после на с58 и пак с40 и все се надявам да оправят лолипопа ама..... оставам с надеждите си, затова все се връщам на с40
Цитирай
#45

Здравейте.
След един неуспех с телефона, вече съм с нова бройка A6000 двусимов, идваща си направо с Андроид 5.0.2
и фирмуер: А6000_S016_150815_8G_BG 

Излезе и ъпдейт : А6000_S020_150815_8G_BG
Въпроса ми е дали някой е правил този ъпдейт, как се държи телефона след него и като цяло дали има смисъл да го правя.

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#46

Lenovo a6000 едносимов 4.4.4
Фирмуер: Kraft-A6000-m_S025_151016
Това е най-новата актуализация.
Искам да попитам дали някой знае дали ще излезе актуализация за Lolipop и кога? Smile
Цитирай
#47

(2016-01-13, 19:47:51)Stiliyan03 написа:  Lenovo a6000 едносимов 4.4.4
Фирмуер: Kraft-A6000-m_S025_151016
Това е най-новата актуализация.
Искам да попитам дали някой знае дали ще излезе актуализация за Lolipop и кога? Smile

Той Lollipopa на нашия телефон го има от Септември 2015, но го има за Двусимовия вариант, а предполагам ти си с едносимов, и за едносимовия няма лолипоп, но не ти трябва, ако искаш лолипоп ще ти дам да го изтеглиш, той го има качен в интернет за двусимовия вариант, те всички версии за ввусимовия вариант работят и на едносимовия вариант. Но не ти трябва още. Пълен е с бъгове отсякъде.
1. Батерията ти пада по-бързо
2. Телефона ти почва да загравя
3. Телефона ти започва да забива супер много
и т.н да не изброявам всичките.
Затова си стой на сегашната версия с25. Аз също съм с едносимовия вариант на телефона и съм пробвал почти всичките версии и последната версия на лолипопа която е дошла съм пробвал, и последната на китката за двусимовите съм пробвал, но не ми харесват толкова. Сега съм с Kraft-A6000-m_S019 и съм доволен, затова ти казвам стой си с китката и чакай докато не направят както трябва лолипопа.
Цитирай
#48

Ето едно скрийншотче, с S25 съм на едносимов.  Tongue


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#49

Аз съм с двусимов и има питанка колеги!?
Апарата е от Виваком с s042 така ли да го или да сложа s040  за който всички пишите?
А за 58 дума да не става нали? Smile

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#50

Няма такава версия с042 вероятно си със с032 индтслирай с040 добра е и стабилна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)