Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С коя версия на андроида сте.
#51

(2016-01-20, 17:40:21)Slackwere12 написа:  Няма такава версия с042 вероятно си със с032 индтслирай с040 добра е и стабилна.

Моята коя е ?
[Изображение: n37olc.png]

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
Аксесоари
#52

Лол.... Странна работа, до сега не съм срещал човек който е с s042.
Цитирай
#53

(2016-01-20, 21:56:49)Slackwere12 написа:  Лол.... Странна работа, до сега не съм срещал човек който е с s042.

БЪзикаш ли се или сериозно говориш не мпога да те разбера? Smile

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#54

Наистина... Следа официалния форум на леново дори и руските сайтове. Не съм срещтнал до сега човек да пише за тази версия. Официално се знае че с040 е последната за киткат след това лолипоп с052 с054 и т.н до последната версия нс лолипоп с058
Цитирай
#55

Зависи от региона версията, както и от варианта (броя сим) ... защо просто не попиташ на кой регион е?
Цитирай
#56

(2016-01-17, 14:59:22)mitaka1985 написа:  Ето едно скрийншотче, с S25 съм на едносимов.  Tongue

Ето 1 скрииншот и от мене s019 с играене на игри, решававане на листовки онлайн , фейсбук, вайбър, месинджър, сърфиране и др. Много съм доволен ако го направят така и лолипопа ще е добре.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#57

Аз обаче пак ще питам...Телефона е двусимов и е с близалка 5.0.2. ...

версията е:

   

Излезе ми ъпдейт за който или никой не е чувал или
никой не споделя какво представлява ....:

   

Иначе като цяло телефона се държи прилично с близалката и за сега няма някакви особени грижи.:

   

Моля за инфо, да го правя ли този ъпдейт или не?

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#58

(2016-01-26, 19:22:58)vipservice написа:  Аз обаче пак ще питам...Телефона е двусимов и е с близалка 5.0.2. ...

версията е:



Излезе ми ъпдейт за който или никой не е чувал или
никой не споделя какво представлява ....:



Иначе като цяло телефона се държи прилично с близалката и за сега няма някакви особени грижи.:



Моля за инфо, да го правя ли този ъпдейт или не
Трябва да питаш някой който е пробвал s020, мисля че колегата @Nasich73  е пробвал тази версия, не съм много сигурен ако искаш му пиши на лични. Аз ще се поразровя малко и ще видя дали ще намеря нещо.
Цитирай
#59

Пичове ако дигна до близалката няма да ми тръгне навигацията от карта памет нали?
Понеже сега с китката s042 2те ми навигации са в карта памет така пестя около 3гб. А и тази версия е бетон и сякаш не ми се рискува да вдигам версията... а и основната причина е навигацията!?!

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#60

(2016-01-29, 18:51:53)DeCkard написа:  Пичове ако дигна до близалката няма да ми тръгне навигацията от карта памет нали?
Понеже сега с китката s042 2те ми навигации са в карта памет така пестя около 3гб. А и тази версия е бетон  и сякаш не ми се рискува да вдигам версията... а и основната причина е навигацията!?!

Стой си с тази.. Повярвай ми не си заслужава да надстройваш , пък и батерията пада много бързо!

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#61

(2016-01-29, 19:20:33)nasko_1_2_ написа:  Стой си с тази.. Повярвай ми не си заслужава да надстройваш , пък и батерията пада много бързо!
При мен лично с близалката батерията държи доста  и съм доволна. Smile
Цитирай
#62

С коя версия си, и колко време г/д държи ?
Цитирай
#63

Да вдигна малко темата и да покажа, защо още съм с S040 без рут - общо взето, както съм го взел Heart Visslar Dance Retas Rock Storstark

Ако някой ми покаже някой л'ьоли с такъв резултат, ще си го кача и аз Wink


Прикачени файлове Миниатюри
       

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#64

При натоварване Близалката не я знам как е, ама аз понеже телефона го ползвам главно само за разговори добре се държеше батерията.  Иначе и аз се върнах на Киткат, че другия стана много лагав...

И както казах ползвам го за по няколко разговоря на ден. Живота на батерията е потресаващ и то без да забранявам никакви процеси.  Lol

[Изображение: 1914691_1056518694391745_5371769178068762304_n.jpg]
Цитирай
#65

...И аз съм с близалката и нямам впечатления да ми пада бързо батерията.


   

Lenovo A6000, Prestigio Multiphone 4300 DUO, Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Цитирай
#66

Ето при мене колко издържа батерията, ксто се има предвид че трябваше доста да си играя снтелефона понтова време, да инсталирам приложения, да настроя телефона, също и се рових из интернет чатове разговори фейсбук и т.н. при следващото зареждане ще кача пак снимка да вифим колко ще издържи.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#67

ехеее как вашите телефони използват толкова малко от батерията аз също съм с S058 и съм спрял процеса, който до колкото разбрах точи батерията, а ето кво става при мен:
http://prikachi.com/images.php?images/490/8613490T.png
http://prikachi.com/images.php?images/495/8613495a.png
какво да направя за да не ми се хаби толкова много от батерията?
Цитирай
#68

(2016-02-03, 15:47:38)Stiliyan03 написа:  ехеее как вашите телефони използват толкова малко от батерията аз също съм с S058 и съм спрял процеса, който до колкото разбрах точи батерията, а ето кво става при мен:
[Изображение: 8613490T.png]
[Изображение: 8613495a.png]
какво да направя за да не ми се хаби толкова много от батерията?

Не се виждат снимките.
Цитирай
#69

редактирах го като линк виж пак
Цитирай
#70

Е нормално братче... тези 2 игри точат батерия бая, я виж 23% ти заема Clash of clans.... я покажи снимка на работещите приложения. И екрана 49%. Ти кво искаш при това използване да ти държи по 4-5 дена. Те хората дето са поставили снимките тука че батерията им издържала по 6 дена, те изобщо не го включват, само по няколко разговори на ден. Както ти казах при това използване нормално да ти точи толкова.
Цитирай
#71

екрана ми е на почти минимум яркост защо точи толкова?
Цитирай
#72

Пак ти казвам, от игрите е.
1. Не съм ги играл тези игри, но мисля че ти трябва Интернет за да ги играеш, и мисля че ти пращат известия тези игри(ако не се лъжа) когато ти се напълни живота, когато е време за битка и т.н, това също влияе на батерията, от Екрана ти показва 49% защото то се определя от това коллко време ти е включен екрана. Ако играеш 30 мин на играта, много ясно че ще ти се увеличат процентите на Екрана, защото е седял дълго време включен. Виждал съм при хора да е стигал до 70-80% екрана. Дори и на мене ми е скачал над 50% про дълго играене на игри. Пак ти казвам това е нормално при това ползване и при тези игри,messenger,facebook. Това е смартфорн, той не е предназначен да изкарва по 1 седмица, това не ти е Нокиа с фенерче.
Цитирай
#73

добре мерси но имам още един проблем свързан с паметта на устройството, почистих ненужните файлове с clean master, но сега още имам само 1,2 GB свободни, а съм със същите приложения, с които бях на стоковия S025 и тогава имах 2,7 GB свободни, а със стоковия S040, с който бях преди лолипопа имах около 3,2 GB точно преди да флашна S058, сега съм пак със същите приложения и имам 1,2 GB. виждам, че има някакви ''разни'' които заемат 800 MB, но като ги натисна ми изчиства само някакви малки файлове в KB, но и да ги изчистя къде отиват останалите 700 MB, които имах свободни на S025? да не би да има нещо, което се изтрива ръчно през файловия мениджър или?
Цитирай
#74

Ами не, то това също се води като бъг на лолипопа, на мене не ми пречи, аз всичко си местя в SD картата, просто лолипопа няма опция да се инсталират приложенията направо в SD картата, трябва когато ги инсталираш ръчно да ги местиш и следователно, като преместиш едно приложение 100МБ(например) от тия 100МБ се местят само 20-30 МБ, и останалите си остават във хранилището на телефона. А при Китката като има опция да се инсталират приложенията направо във SD картата, се инсталира цялата памет там и не остава нищо във вътрешното, хранилище. Затова се получава така. Тези "разни" за които говориш, не знам какви са. Ако искаш да си освободиш малко памет в хранилището на телефона. Тегли System app unninstaler от Google Play и започвай да триеш системните програми които не ти трябват, аз съм изтрил тези google music , hangounts , Shareit , Антивирусната. Тези които изобщо не ти трябват ги изтривай, само внимавай кое изтриваш за да не изтриеш нещо което не трябва и да сринеш системата.
Цитирай
#75

http://prikachi.com/images.php?images/705/8613705I.png
но горе под ''диск за запис по подразбиране'' ако сложа точката на SD карта няма ли да тегли там?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)