Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Много ми е грозно на мен лично. Харесвам да в всичко стоково и чисто ама този път не издържах. Днес сутринта четох че са пуснали секюрити пача ОТА така че скоро ще дойде .

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-09-07, 12:46:20)madmax написа:  Не знам защо Гуугъл ни мъчат още с този Google Now Launcher, при положение, че последният ъпдейт е от Октомври 2015 и съпорта му е прекъснат. Навсичкото отгоре и с тези грозните квадратни икони...

Мъчат ни за да си купим следващата версия на телефона  Wink  

Като гледам май ще скачакаме направо на 8.1. Определено е станало нещо или са хванали много бъгове.

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай

Гарантирания ъпдейт на Nexus 5x е до Септември тази година. След това, само надежди остават. Така че, това ще е последния ъпдейт на OS, когато го пуснат. Не вярвам да пуснат 8.1, за този телефон.

Ето информация, за  Много пробит тоя Андроид. Sad  И като знаем, как останалите актуализират, да ти стане лошо.
инфо
[url=https://source.android.com/security/bulletin/2017-09-01][/url]

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

и аз не мисля, че ще получим 8.1 и се чудя какво да правя. искам чист андроид, а не ми се дават хиляди за пиксел. не обичам и custom rom-ове. надявам се новите пиксели да са на добра цена, поне по евтиния.
Цитирай

Не вярвам цената да е ниска. От Google взеха ценовата политика на Ябълката. Остава само, втора ръка Пиксел, щото и аз няма да давам 1000+ лв за телефон.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Нексус 6 получи 7.1.1, макар че му изтече също гарантирания ъпдейт, затова се надявам поне 8.1 да получим, който би трявбало а дойде Октомври, заедно с Пиксел 2

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Да, 8.1 се очаква в края на Октомври, но дали 5Х ще го получи ...
http://www.androidpolice.com/2017/09/06/...-teardown/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

А дано, ама то още 8.0 не е дошло. Вие слагате тигана, за 8.1. Big Grin А Nexus 6 получи 7.1.1, щото не получи 7.1.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Те вече по 9 работят, така че, никога не е рано като става въпрос за андроид

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Нормално, пускането на една версия на ОС, не ти дава почивка. Почва се работа по новите. Ама нас не ни грее версия 9.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

(2017-09-07, 14:28:52)yo_asakura написа:  и аз не мисля, че ще получим 8.1 и се чудя какво да правя. искам чист андроид, а не ми се дават хиляди за пиксел. не обичам и custom rom-ове. надявам се новите пиксели да са на добра цена, поне по евтиния.
Не разбирам каква цена очакваш от новите, като знаеш на каква цена са старите в момента и най-вече от кого се правят.

 
Цитирай

ами не знам... lg g6 е страхотен телефон и сега е под 1000 лева. нещо такова очаквам, а не от 1500 нагоре както вероятно ще е Pixel XL.
Цитирай

@yo_asakura, имаш ЛС.

 
Цитирай

Брех, тук имаше един чувствителен, дето се сърдеше като не се пише по темата. Пък сега локуми развива, за цени на телефони.  Bu

Като гледам, в новата версия 8, като екстра дават Google Play Protect. А от вчера, аз вече я имам активирана. А май много от тези дето са получи ъпдейта по някакъв начин, им умират телефоните с bootloop.

В Twitter, потребителя uncletec пуска снимка че е получил през ОТА, ъпдейта до Oreo на 3.09.  Странното е, че секюрити пача е стария, от 5 Август. И сега преди 14 часа, че телефона му е умрял в bootloop. 
https://twitter.com/hashtag/nexus5x?lang=bg

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Винаги има някакви хора с проблеми, но знам ли го аз какво си е правил с телефона... Това не е показателно.

Имам два 5Х и са супер безпроблемни. Като получат ОТА, ще пиша какво е положението.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Съгласен съм, че много зависи какво си правил на телефона. Но като потърсих видях доста теми, че след ъдейта до 8, умират в bootloop. Та може би, за това зацикли и самият ъпдейт. Само се чудя, дали няма да дочакаме 8.1, както вървят нещата.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Честито, дойде. Ще видим как ще е сега.

PS.
Струва ми се доста лагъв... Незнам защо но имам лаг... Разочарован съм...
Камерата е същия шит... Нищо интересно няма в тази версия...

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай

И при мен дойде. Тегля.
Цитирай

Лаг не виждам за сега. Камера се активира моментално, не знам какъв е проблема при колегата. Всичко си е същото, едни икони са кръгли, други квадратни. Като тази за настройката и Google Play, при мен са изцяло квадратни и не ми харесват. Засега толкова, ама нищо различно не виждам. Дето да оправдае това забавяне пък и помпозното представяне. Изглежда, доста са ни орязали.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

направих фактори рестарт.... всичко се промени, почти всички икони сега са квадратни и върви доста по-бързо Big Grin

Има доста промени, странно. Ще кача след малко сриншот

Другото което е , идва с асистента, но го отказах за да не ми твари процесорно време и да не дропи батерията

[Изображение: ypct6wjxSmuHL1zu.png]

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай

Голяма ***** са тези икони и визията. Трябва лаунчер да се слага.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

(2017-09-12, 08:12:52)dakov написа:  направих фактори рестарт.... всичко се промени, почти всички икони сега са квадратни и върви доста по-бързо Big Grin

Има доста промени, странно. Ще кача след малко сриншот

Другото което е , идва с асистента, но го отказах за да не ми твари процесорно време и да не дропи батерията

Значи и аз ще зачукам един ресет. Щото при мен, иконите са различни. Big Grin  Не ми се искаше да ресетвам. Какви промени виждаш, след ресета?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Предимно иконите, менюто, шрифта мисля че ми се промени. Началния екран е друг. Доста по различно е. Сега вече съм по-доволен, камерата не лаги.
Клавиатурата ми е променена, доста по бързо си работи. Може би е заради факторито, но съм доволен

Анимациите са различни, когато се мърдат иконите, по-мазни са. Когато се прави папка също е променено.
Малко ме дразни това светло меню ама какво да се прави ...

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай

Нали се чудихте, защо съм с Нова лаунчър. Ето защо Big GrinSmile
Цитирай

След подобен major update/upgrade e задължително връщането на заводските. На мен лично повече ми допадат квадратните икони. Изглежда много приятно на снимките. Нямам търпение да го инсталирам, но ще почакам, да видим дали ще наизлязат "кусури", а и трябва бекъп да се направи, ще отнеме малко време. Интересно ми е откъм батерия дали ще има подобрение.
Процентите на батерията излизат ли отстрани?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)