Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

(2017-09-12, 19:44:19)liefish написа:  За таблети ще е супер но за 5.2 " телефон и аз не мисля че има голямо приложение

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

За навигацията на мапса е удобно, хем виждаш накъде да вървиш, хем и може и друго да провериш през това време.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
Аксесоари

(2017-09-12, 13:53:30)madmax написа:  Pixel Launcher и Night Light, мисля че това са двете неща, които липсват спрямо пискелите.

Слагайте си "Launchers". Като ресетнах, щях за малко да се гръмна като ми се появи това недоразумение "google launcher"  Bu. УЖАС!
С безплатния "Nova Launcher" съм от доста време. Има доста благинки, че можеш да се загубиш какво сменяш Smile.
Телефонът засега се държи много добре. Доволен съм.

1000 лв. за Night Light - няма как да стане. Ще се преживее.
Цитирай

За руутнатите има f.lux

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Това, което ме дразни е, че в "settings" при N иконките вляво бяха в зелено, сега всичко сиво - като през комунистическо време Smile.
Цитирай

Телефонът влезе в сериозен bootloop. Каквото и да правя не стига по-далеч от Гугъл логото, явно изтеглих късата клечка тука...
Ъпдейта се преди 2-3 дни и му направих фактори ресет. Сега не знам дали това е свързано със софтуера или хардуера. Ако някой може да помогне?

LG Nexus 5 Android M
Цитирай

можеш ли да влеш в системното меню като задържиш power бутона + volume down?
Цитирай

(2017-09-13, 22:07:40)yo_asakura написа:  можеш ли да влеш в системното меню като задържиш power бутона + volume down?

Да оттам в рековъри мод и ресет. Въпреки това той продължава да забива на началните анимации. Предполагам е хардуерен проблем.

LG Nexus 5 Android M
Цитирай

Щом поне до там стигаш и ако нямаш гаранция и си с отключен буутлоудър, пробвай това https://forum.xda-developers.com/nexus-5...x-t3641199

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

(2017-09-13, 23:06:44)madmax написа:  Щом поне до там стигаш и ако нямаш гаранция и си с отключен буутлоудър, пробвай това https://forum.xda-developers.com/nexus-5...x-t3641199

Благодаря, но имам гаранция и предпочитам да не го бърникам. Smile
Освен това не мога да го включа за да мога да отключа буутлоудъра.

LG Nexus 5 Android M
Цитирай

Има ли някой, който чака септемврийския пач още ?
Цитирай

Той е включен, в ъпдейта. Няма да има отделен пач, за 5X. Само за тези нексуси, които няма да получат версия 8.

Иначе за батерията, вчера сутринта беше на 100%. В 24 часа беше на 74%, а днес сутринта на 71%. Тоест за 8 часа само 3 процента.
Нали новия Андроид, имаше някаква защита от bootloop? Която се активирала при няколко неуспешни старта. Дето ти дава избор какво да ресетва и ако е необходима да изтрие всичко.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Питам, защото съм през бета програмата и предполагам, че е свързано с това забавянето

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мда, гледам хора на О след бета получават нов голям ъпдейт, даже в сайта на андроид е качен нов OTA image със септемврийския пач OPR4.170623.006, Sep 2017

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

(2017-09-14, 08:41:05)madmax написа:  Мда, гледам хора на О след бета получават нов голям ъпдейт, даже в сайта на андроид е качен нов OTA image със септемврийския пач OPR4.170623.006, Sep 2017

Да и аз го четох и за  това питам дали има някой не получил. Аз си стоя с този от август, който е OPR6 бла бла бла
Цитирай

И аз съм с него все още

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

От вчера е наличен. Някой да сподели впечатления?


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC Desire X Blue
LG L Bello White
LG Nexus 5X
Huawei P10 Lite Blue 4GB RAM
Цитирай

(2017-09-16, 07:31:28)LiquidSun написа:  От вчера е наличен. Някой да сподели впечатления?

На мен лично ми допада във всеки аспект. Батерията се държи супер, което за мен е доста важно. Дали са възможност за конфигуриране цялостно на андроида от към разрешения на приложения, сигурност и ограничаване на системни приложения. Общо взето няма нищо страшно да го инсталираш, според мен разбира се Smile
Цитирай

На мен не ми харесва само, че няма как на всички приложения да сложа еднакъв приоритет на нотификациите наведнъж. Трябва всяко приложение и канал поотделно да го бутам. Иначе другото е ок.
Цитирай

Не е лош ъпдейта, малко са ми странни тея квадратни икони, но се свиква. Тук таме има малко цепене, което при 7.1.2 не го срещах, надявам се с бъдещ ъпдейт да оптимизират.

Huawei P20 Black
Цитирай

Нов ъпдейт, едва ли ще има. За сега работи добре, като че ли и батерията е една идея по-стабилна. Единственото което ме дразни е че видях как да спра да ми пляска икони, на началния екран. Преди в настройките на Google Play, можех да забраня да прави такива икони. Сега къде са наврели, тази опция?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

в Google now launcher-а натискаш и задържаш на хоум екрана, натискаш settings скролваш до края и там ще го видиш. За ъпдейтите, според мен ще получаваме секюрити пачове поне още година.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Къде са го заврели, да ги.... Ама не помня и на 7,1 така ли беше. Както и да е.
Ще получаваме секюрити ъпдейти още година, тук си прав. Ама едва ли ще има упдейт до 8.1, дето се очква края на другия месец.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Може и да получим, защото имаше доста бъгове при много хора и може малко да позакърпят нещата като за последен ъпдейт.
Цитирай

Дано, скоро ще разберем.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Здравейте, колеги! Да споделя едно проблемче с Вас. Бях на бета програмата с Android 8.0 Oreo след това получих още един голям ъпдейт със септемвриийския пач, до тука сме го чували Big Grin Странното е при мен, че телефона заби по едно време, не реагира никак в продължение на 2-3мин., рестартира се и повече от логото на Google нататък не стига. Ресет съм правил, не помага Wink За това някой нещо да знае, ще го пращам на сервиз най-вероятно. Лек ден! Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)