Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

При мен положението след януарския ъпдейт и последващ ресет не е добре. Телефона лагва и грее повече. Батерията също се държи по зле. Аз го отдавам на запушването на дупките в сигурността свързана с процесорите. И май ще се наложи да се върна на декември 2017. При вас как е положението, имате ли същите проблеми с януарския ъпдейт?

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2018-02-04, 13:14:44)pavlinbanev написа:  При мен положението след януарския ъпдейт и последващ ресет не е добре. Телефона лагва и грее повече. Батерията също се държи по зле. Аз го отдавам на запушването на дупките в сигурността свързана с процесорите. И май ще се наложи да се върна на декември 2017. При вас как е положението, имате ли същите проблеми с януарския ъпдейт?

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Чакам февруарския. Ако и след него телефона продължи да се държи така, както е в момента, ще го разкарам!

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

5x32
Цитирай

Какъв е build number-а на ъпдейтие от януари и февруари OPM3 или OPM5? Не съм ъпдйетвал от декември и искам да флашна начисто, но не знам коя версия да сваля.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

OPM5 е, а и то пише в сайта February.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2018-02-06, 08:26:42)vlaf написа:  OPM5 е, а и то пише в сайта February.

OPM5 е carrier specific. OPM3 е за всички останали.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай

Само че този път от гуугъл са пропуснали да го уточнят и става объркващо. Както и да е, в крайна сметка ъпдейтнах от телефона и си дойде OPM3

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

https://9to5google.com/2018/01/22/google...-1-update/

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай

(2018-02-06, 11:57:56)shhnedo написа:  OPM5 е carrier specific. OPM3 е за всички останали.

Абсолютно вярно, грешката е моя, сори.
8.1.0 (OPM3.171019.014, Feb 2018), това е правилния билд.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Няколко дни съм с февруариския ъпдейт, но промяна няма- батерията е зле, телефона грее . Очаквам предложения за читав къстам ром!

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някои знаели защо няма февруарски ъпдейт все още. Защо аз не съм получил
Цитирай

Ще дойде до всички, но лошото е че няма подобрение.

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-02-11, 17:30:42)RadostinGD написа:  Защо аз не съм получил

Точно пък това никой не може да ти го каже... Като не ти се чака - sideload.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай

Всичко е поетапно и зависи в коя група ще попаднете. Все пак рано или късно идва.
Цитирай

Някой има ли подобен проблем:
"Network error. Please try again later"
Излиза когато си иска и през WiFi, и през мобилен интернет, въпреки, че нямам проблем със свързаността. Рестарт и изчистване на целия кеш не помогнаха...
Цитирай

При мен се появи следния проблем след ъпдейта, когато набера някой контакт ми се включва високоговорителя без да съм го пуснал или да се вижда някъде че е пуснат.
Проблема изчезва след като го активира и деактивирам. Не се случва постоянно, но е дразнещо. Не ми се иска фактори резет но май ще се наложи...

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай

пробвай да изчистиш данните на приложението с което набираш номера.
Цитирай

Колеги, това беше. От тук нататък къстъм ромове Smile https://www.xda-developers.com/android-p...ixel-2-xl/

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Ще има още една година security update-и, ако това ви успокоява Big Grin
Цитирай

До Ноември-Декември някъде

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Android P няма да поддържа Nexus 5X, Nexus 6P и Pixel C: http://www.mobilebulgaria.com/news/42662...-и-pixel-c

 
Цитирай

Здравейте,
Имам проблем с драйвърите при връзка на телефона към компа.
Иползвам си оригиналният кабел, компа ми си има 3.1 порт.
Като го свържа и ми показва, че е свързан телефона .. обаче не може да намери драйвър.
Дръпнах естественно драйвъри .. задавм му директорията където са и пак .... нищо.
С 8.1.0 към бета програмата съм, но не мисля, че има значение.
Пробвах да го свържа и маунтна през стоковото рекавъри ... ама пак дърво.
Дори му направих фактори ... и пак никаква промяна.


Някой с идей какво да правя???

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

пробва ли да смениш в какъв режим е свързан?
Цитирай

Пробва ли и да смениш входовете на USB на компютъра, понякога има конфликт.
Цитирай

Естественно че смених и режима и какво ли не Smile ... с какво ли не съм се сблъсквал .. и преборвал .. ама това ..

Лаптопа ми има един порт 3.1 .. а нямам кабел или преходник от 2.0 към 3.1 :/


Преди Нова Година нямаше проблем.


А някой с идея как да се махна от бетата .. освен с флащване на чист ром??
Че като вляза в сайта .. и ми дава, че е свършила .. и толкова .. нищо повече Big Grin

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Хора, не ви харесва Nexus-a, но след сблъсъка ми за 4 месеца с iphone 7, си беше чиста мъка, мъка и пак мъка. Спокойно мога да кажа, че с удоволствие се върнах отново на този телефон и съм повече от доволен. За 4 месеца върви по-добре от преди. Не знам какви update-и са правени, но усещам осезаема разлика. Направих един factory reset, сложих "nova launcher" и сега излита. 1300 лв. отидоха при жена ми, но това е животът. На повечето жени не им прави впечатление, дали телефонът е за 300 или за 1300 Smile.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)