Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми-хардуер, софтуер!

Дойде време да се оплача и аз... Вчера буутлупна и моят Nexus5X, който беше много пазен, абе направо "къткан" д'ет се вика, но явно е въпрос на време. Близо час и 15 мин. в тубата и след това, изгасна и отиде на логото на Гугъл. Успях да го подкарам, за няколко минтуи за да прехвърля важните неща, но в крайна сметка, му изтече гаранцията преди 4 месеца, изкара 2 г и половина близо, жалко, защото нямах нужда да ъпгрейдвам, беше ми напълно достатъчен. Имам си полупрофесионална камера в нас, не ми трябва такава в телефон за 1000 лв, че и повече, но както и да е. Разглобих го за да стигна до дъното, сменял съм и преди веднъж батерия, поразрових се из АлиЕкспреса за дъно, но цените гледам, почват от 50-60 долара, и се отказах, направо влязох в първия Технополис и взех най-евтиния телефон, който да ми върши работа за известно време-Moto E5, за 209 лв.
Жалко за LG, не беше лош телефон, харесвах го, сега чакаме G4-ката да "умре" по-същия начин...
Цитирай
Аксесоари

Аз имам един Нексус 5Х не стартира...предполагам е буутлуп, ако някой се интересува го продавам за части

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

(2019-03-03, 08:34:06)c0mm3n7 написа:  Аз имам един Нексус 5Х не стартира...предполагам е буутлуп, ако някой се интересува го продавам за части
За части си има тема:  Аксесоари и резервни части за телефони, таблети и други устройства

 
Цитирай

(2019-03-03, 00:51:31)donscot написа:  Дойде време да се оплача и аз... Вчера буутлупна и моят Nexus5X, сега чакаме G4-ката да "умре" по-същия начин...

Нема се плашиш. Вече има Xiaomi Smile

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай

По принцип, да, смятах да го ползвам още година поне, и след това да мина именно на Xiaomi или Huawei, но сега нямах бюджет и за това взех Мотото временно. Иначе имаме едно Redmi Note 5 вкъщи, единия от най-добрите варианти "best value for the money"
Яд ме е много, но това е положението, с това греене, така са... Гледах някакви клипчета в нета им слагаха дъната в печки, че ги запоявха, пекаха, и накрая май тръгваха тези Nexus-и, ама нямам време за глупости, пък и не знам дали ще се получи в моя случай, казват че имало шанс 90% да стане... Ениуей...Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)