Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми-хардуер, софтуер!
#51

Благодаря за съвета, с повече натиск стана.
Цитирай
Аксесоари
#52

Привет,

По горе в темата бях писал, че усещам една остатъчна вибрация, когато ползвам телефона. Днес го взех от ремонт (счупен дисплей). Вибрацията все още я има, но е доста по-трудно осезаема.

Поздрави
А

5x32
Цитирай
#53

Светкавицата/фенерчето жълтее ли ви докато свети ? До сега не съм снимал със светкавица....но като ползвах фенерчето, забелязах, че светлината не е бяла....а си е направо жълта. Не ми е проблем...просто питам дали на всички устройства е така ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#54

(2016-07-31, 08:21:33)Dmitarcho написа:  Светкавицата/фенерчето жълтее ли ви докато свети ? До сега не съм снимал със светкавица....но като ползвах фенерчето, забелязах, че светлината не е бяла....а си е направо жълта. Не ми е проблем...просто питам дали на всички устройства е така ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Явно си е нещо нормално защото и при мен жълтее Smile

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#55

С каква цветова температура ще е светлината зависи от камерата. Не са избрали топла светлина на диода по случайност. На СГС6-та ми беше доста жълта.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#56

Колеги забелязвате ли жълтеене на екрана на бял фон. Като го сравня с айфона ми разликата е огромна. То не е бяло направо светло жълто .При вас как е положението ?
Цитирай
#57

Нямам с какво да го сравня...но не забелязвам да жълтее

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#58

@martoo, погледни тук:
http://www.androidheadlines.com/2016/03/...e-fix.html

Пише, че са оправили жълтеенето. Аз нямам проблем, поне засега.
Цитирай
#59

Мерси колега стана си бяло вече Smile .
Цитирай
#60

Как се променя да не вибрира когато пиша на виртуалната клавиатура? Търсих в настройките, но не намерих.
Цитирай
#61

@delegat:
Settings-->Language & Input-->Google Keyboard-->Preferences-->Vibrate on keypress Smile
Цитирай
#62

Благодаря Wink


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#63

(2016-08-05, 09:14:10)martoo написа:  Мерси колега стана си бяло вече Smile .

Каквото не ти харесва по гамата на цветовете, може да се редактиа с някой kernel manager, ако евентуално си с руутнат телефон и custom kernel
Цитирай
#64

Хора, случва се нещо с телефона, с което не съм се сблъсквал преди...
Вчера ми се обадиха, но звънеше различно - по приглушено. Опитах се да вдигна, но не можах. След като затвориха дисплея не реагираше. В един момент започна да реагира, тапвания, но на много случаем принцип, а аз просто го държах в ръка. Едвам рестартирах - пак същото. Връщане заводски - пак същото. Общо взето диспея не реагира или реагира когато си поиска и по някое време започва да се клика, както писах, на случаен принцип. След връщане на заводски не можах да го настроя дори.

Ясно е че ще се ходи в сервиз, но някой дали го е виждал това....?

5x32
Цитирай
#65

Погледни това:
http://forum.xda-developers.com/nexus-5x...s-t3361123
http://forum.xda-developers.com/nexus-5x...st66421165

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#66

(2016-09-05, 10:05:59)madmax написа:  Погледни това:
http://forum.xda-developers.com/nexus-5x...s-t3361123
http://forum.xda-developers.com/nexus-5x...st66421165


Хм... погледнах го отгоре отгоре, довечера по подробно. Благодаря! Но...какво значи това? - има централен бъг?

5x32
Цитирай
#67

Явно има някакъв бъг, но явно засяга само някой устройства. Провери дали симптомите са същите, ако не - сервиз.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#68

Хм, обърках се. Сега си пуснах тела(от вчера не го бях пускал) просто да му дам последен шанс Smile и се получи следното: - тъч скрийна работи, но има няколко вертикални черти на екрана, които, забележете, си меняха бройката в началото. Луда работа, ще се ходи в сервиз за съжаление

5x32
Цитирай
#69

Излиза син програмистки екран след update и се оказва, че update-a не е инсталиран след рестарт. Има големи сини бутони Install, Boot, Power off...Странна работа, не знам защо...Излизат само след рестарт или гасене на телефона. Как мога да спра update-a ръчно? Ако не изисква update, си почва нормално. Телефона е рутнат, но явно некачествено...
Цитирай
#70

Нещо не мога да инсталирам апк от други източници а съм сложил отметката за това. Някой да се сеща защо така става?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#71

Какво ти изписва и какво опитваш да инсталираш?

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#72

Ами нищо не изписва, просто бутона "инсталиране" не е активен. Оправи се след рестарт на телефона. Явно беше някакъв бъг

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#73

Само за инфо - Dialer-a ми заби на входящо повикване! Сефте се случва, с най-новата версия съм.

5x32
Цитирай
#74

използвам бета версията 7.1.1. , нямам никакви проблеми но от няколко дни немога да актуализирам нищо през Гугъл Плей, изписва че има приложения за актуализиране, давам му "актуализирай" и изписва само "изтегля се", но така или иначе не започва изтеглянето и след известно време изписва, че е прекратено изтеглянето без да е започвало. Някой има ли идея каква може да е причината? До преди няколко дена се атуализираха нормално с този ъпдейт на системата.

OnePlus 6
Цитирай
#75

Ползваш бета версия. Това е отговора.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)