Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми-хардуер, софтуер!

Носи го от където си го купил, оправят го гаранционно.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари

(2017-05-31, 13:59:37)ole написа:  Носи го от където си го купил, оправят го гаранционно.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Купен беше от Мтел, те са го дали на Most и те ми отказаха гаранцията.
Цитирай

Ебаси мизерниците, моя го дадох на Мтел, те къде са го носили не знам, но го оправиха.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

И как така отказват гаранцията. Ако не си го отварял, няма причина да ти откажат. С какво основание ти казват, че няма да го оправят?
Цитирай

Това което и аз казах, преди известно време. Отказват гаранция, в някои случай. Било щото имало шупла, драснато някъде или щото си пипал софтуера. Ще ти намерят 1001 причини, ако трябва да ти я откажат. Ама разни експерти, спореха с мен. Причината е, че телефоните се внасят по няколко направления. А не само, от официалния вносител.
Начина е, да се свържеш с КЗП. И да чакаш съдействие.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Снимай телефона външно да го видим на какво мяза.Ако има видими забележки и то по-сериозни,нормално е да ти откажат гаранцията.Заради това,че е "пипал" софтуера и е сложил бета версия от GOOGLE,няма да му откажат гаранция.Виж,ако телефона ти мяза на гъз или личи да е отварян,тогава можеш да пиеш една студена вода.Ако телефона ти изглежда добре и не личи да е тормозен външно,то значи просто се лигавят с теб и не би трябвало да ти я отказват.
@abv86,не те видях да се обаждаш когато оправиха на предния колега телефона?Но пък сега си наваксваш..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Има шупла 1ММ както май бях написал, вече не помня. Иначе по корпуса има по някоя драскотина, но не и подбито или издрано наистина. Софтуер не е пипан, не беше отварян, преди да ми откажат гаранцията. Пише си механичен дефект и това е. А телефонът е работил една година с тази шупла, просто го бях натиснал в тролея в бързината като слизах и горе в ъгъла се беше получила една шупла.
http://imgur.com/a/j430E
Ето снимката снимана от тях.... Какво да кажа, изгорях с много пари, нито ще си купя LG отново или изобщо телефон за толкова пари от България...

И на КЗП е писано също да добавя.
Цитирай

По тая логика и Samsung телефони не трябва да си купуваме, след като Note 7 палеше на хората гащите, къщите и колите... Ще чакам с нетърпение и моят да навърши годинка. Wink

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай

(2017-06-03, 11:54:03)shhnedo написа:  По тая логика и Samsung телефони не трябва да си купуваме, след като Note 7 палеше на хората гащите, къщите и колите... Ще чакам с нетърпение и моят да навърши годинка. Wink

Виж как знаеш, заради многомилионните им дефектирали дисплеи и гаден софтуер още по-малко вероятно да си го купя. Google Pixel прави по-добри снимки от всичките прехвалени камери на iPhone 7 Plus и Samsung S7/8.
Цитирай

Някои pixel бройки, пък, са с дефектни микрофони - пукнатина в спойка на аудио кодека.
Така можем да ги редим до утре. Няма смисъл. Всеки произвежда нещо калпаво от време на време. Я умишлено, я по невнимание. Просто трябва да се следи положението.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай

Ако ги правят вечни няма да си купуваме нови телефони сеш се нали Wink!

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

Така е, но не изпитвам много топли чувства към компания, чийто продукт не изкарва дори гаранцията, отказват я и после дори не отговарят като им пишеш...

И да добавя, че имах точно 6 Nexus 5-ци втора употреба, продавах ги с печалба и ги сменях през 1-2 седмици и всичките вървяха по-добре от 5X, не знам причината, но с 5X имах малки лагове от време на време, а при 5-цата изобщо. Като се има предвид, че го взех заради малко по-голямата батерия, FingerPrint-а, камерата и гаранцията останах разочарован... Преди това имах HTC, той беше много по-бавен, но пък работеше без грешка... Лично за мен 5X беше много скъп като излезе... 1000 лв за телефон малко над средния клас, въпреки че има уникални възможности. Явно всичките LG-та с този процесор от тази година са максимално сбъркани. Докато работеше главният проблем беше батерията и зверското греене, именно заради него се скапа телефона според мен.
Цитирай

Здравейте. Чудя се между този телефон и HTC One A9, кой да избера според вас. Благодаря предварително!
Цитирай

Колега,има си специален раздел за подобни въпроси.Използвай го и съм сигурен,че ще получиш отговори.
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2017-06-07, 08:19:29)vesoisthebest написа:  Колега,има си специален раздел за подобни въпроси.Използвай го и съм сигурен,че ще получиш отговори.
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

Благодаря!
Цитирай

Здравейте колеги ! Случайно някой да има проблем с обхвата. Аз лично съм на виваком и приятелката ми също но тя няма такива проблеми. Слаб обхват, от време на време се губи. Понякога ми изписва за мобилния интернет (Н) но няма никой. Във опциите на батерията където показва силата на обхвата има доста жълто, оранжево и дори червено. Някой друг с такъв проблем ?
Цитирай

Не съм имал такъв и сефте разбирам. Пробвай да минеш от Auto/LTE режим на 2G за няколко минути и после пак обратно. От настройките за мобилни данни и Wifi, под тях има таб "more", след това, mobile networks и ще го видиш...
Цитирай

Пробвай да резетнеш мрежите с wireless & network/network settings reset.

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

Май и при мен се получи проблема с паметта  Sad
Пуснах си една игра на коята играя от супер много време и никога не е правила проблем .. и до там..

До сега беше с последната бета. Заключен.

През fastboot-а го отключих и инсталирах TWRP рекавъри. При първото стартиране ми даде грешка, че не може да разчете някой части от паметта, помислих, че е грешка .. рестартирах влезе нормално .. започнах да си качвам заводският имидж и ми даде, че паметта се е изключила  Bu


Май да го заключвам и да го нося а?

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Да ви разкажа какво ми се случи. Сложих си 4 цифрен пин код за заключване и си добавих отпечатък. Всичко си работеше, и кода и отпечатака, но за около 2 минути. След това можех да го отключа само с пръста си. Кода ми казваше, че е грешен. Редтартирах тела, след което пръста не работеше, тъй като знаете след рестарт иска пина, но пина все още ми казваше, че е грешен. В крайна сметка ми се наложи да върна заводски от системното меню. Много гаден бъг като цяло...
Цитирай

Привет,

Последния месец ми заби на 2 пъти тела. И ми се набива на очи, че в това време човъркам нещо по Messenger (Fb). Някой да е имал нещо подобно?

5x32
Цитирай

Здравейте, колеги. От вчера имам проблем със zedge-то. Изобщо не зарежда нищо. Излезе, че сървърът има проблем, но днес отново нищо. Наново го преинсталирах, но без успех. Някой има ли идея какво да правя?
Цитирай

Здравейте, Имам пробелм с връзката с кабе към C-Type порта на компа ми.
Преди да ми умре телефона (оказа се изгоряло дъно) бях с бета превю-то и нямах проблем със свързването на телефона към компа. Като ми оправиха телефона естественно не бях с бетата, а и нямах приблем с възката с кабела. Вчера се върнах към бета програмата и дърво. Не отчита, че е свързан с компа.. само зарежда.

Някой има ли идея как да го свържа .. да си кача музика и подобни Smile

Благодаря Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Това може би ще премахне проблема с буутлууповете в бъдеще: http://www.androidauthority.com/rescue-p...eo-794930/
Цитирай

В статията пише, че става въпрпс за софтуерно причинени буутлуупове

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)