Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми-хардуер, софтуер!

мнение 151 от donscot

Да се оплача, вчера бях на плажа в Несебър и инцидентно попаднаха малко песъчинки в раницата където беше и телефонът, познайте, Gorilla Glass my Ass, както се казва. От една песъчинка дисплеят се НАДРАСКА. Видимо останаха следи и нямат махане. Мислех си, че тозо тип стъкло предпазва дори от по-сериозни надасквания...
There is no elevator to success, you'll have to use the stairs.
Цитирай

мнение 152 от yo_asakura

Твърдостта на стъклото е по малка от тази на пясъка. То си е все едно шкурка. Не знам защо си си мислел, че няма да се надраска. Метал като нож, монети, гвоздеи и подобни имат по ниска твърдост от стъклото и не могат да го надраскат, но пясъка си е съвсем друга история. Може би само керамика, диамант и сапфир няма да се надраскат от пясък.
Цитирай

мнение 153 от madmax

Ако си гледал канала в youtube на JerryRigEverything, щеше да знаеш, че тази защита стига да пази само от метал и материали с подобна твърдост по Мoос( около 5), пясък винаги ще го надере, дори горила глас 5 ще се надере от пясък.

-Edit- Опа, кралят на шаманите ме е изпреварил Smile Сапфирено стъкло няма да се надере, тъй като то е по-твърдо( 9 по Мoос, ако не се лъжа, диамантът е 10)
 Samsung Galaxy S Plus I9001 / Lenovo s930 / Lenovo Yoga Tablet 2 10" / LG Nexus 5x
Цитирай

мнение 154 от donscot

Препоръчайте място в Пловдив за подмяна на стъкло. Някой да знае ориентировъчна цена?
Бях го купил от Вега2002 и мисля да им звънна.
Цитирай

мнение 155 от c0mm3n7

В Стара Загора е 130лв.
LG Nexus 5x with Moto 360 watch
Цитирай

мнение 156 от donscot

След кратък разговор с магазина от който си го купих стана ясно, че не подменяли само стъклото, а и самия дисплей и цената естествено става много висока, няма сми, както се казва.
Цитирай

мнение 157 от NoMaD

Такъв вид ремонт винаги излиза на 1/3 от устройството ти.

Цитирай

мнение 158 от anatol06

Наистина ли винаги излиза толкова.
 Фен на себе си

Цитирай

мнение 159 от madmax

Дисплеят е така наречения "сандвич", т.е всичко е залепено заедно и е много трудно да смениш само стъклото и в повечето случаи никой не се занимава.
 Samsung Galaxy S Plus I9001 / Lenovo s930 / Lenovo Yoga Tablet 2 10" / LG Nexus 5x
Цитирай

мнение 160 от yo_asakura

тоя телефон е вече доста стар модел и е на прага на живота си. не си струва да се ремонтира. карай си така докато можеш и след това сменяй. аз така бих направил.
Цитирай

мнение 161 от madmax

Особено ако драскотините не са дълбоки, лепваш му един протектор, аз примерно съм с обикновен, и не се виждат
Цитирай

мнение 162 от NoMaD

(09 Sep 2017, 13:07:27)anatol06 написа: Наистина ли винаги излиза толкова.
Приблизително толкова. За повече инфо - в оторизирания сервиз.

Цитирай

мнение 163 от anatol06

В кой сервиз по-точно. Щото сервизи валяло.
 Фен на себе си

Цитирай

мнение 164 от Imp1

Колеги има ли сервиз на lg в България?

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 165 от NoMaD

(18 Sep 2017, 11:03:42)Imp1 написа: Колеги има ли сервиз на lg в България?
Провери тук : http://www.lg.com/bg/poddryjka/popravka-...vka-center

Цитирай

мнение 166 от Imp1

Мост

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD