Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията-коментари и въпроси!
#76

SOT средно 3h 40m.

Motorola moto G2-4g / G3 / LG Nexus 5x
Цитирай
Аксесоари
#77

малко е наистина. това за колко дни е?
Цитирай
#78

Вече 11-ти ден го имам телефона.

Motorola moto G2-4g / G3 / LG Nexus 5x
Цитирай
#79

питах колко дни между зарежданията (колко често го зареждаш) Big Grin
Цитирай
#80

(2016-11-27, 17:59:13)Sintox написа:  SOT средно 3h 40m.
Определено е доста малко, ако е така всеки път.

 
Цитирай
#81

ако го зарежда веднъж на 3 дни не е малко, но незнам, за това го попитах. аз лично ако го изключа от зарядно сутринта, до вечерта ако съм го оставил на 10% ще е изкарал към 5 часа екран. но това е без игри - само приложения Smile
Цитирай
#82

И аз толкова правя. Около 3-4 часа. Но ми е доста усилена яркостта на екрана.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#83

Правил съм и около 7 часа, само с гледане на клипове в youtube, на минимален брайтнес и Wi-Fi, това при положение че 4 от тези 7 часа нонстоп. В последно време не успявам да мина и 3... Вярно че с включени мобилни данни през целия ден, и то на 4G, но под 3 часа ми се струва доста малко.
Може и това, че все още съм на бета програмата да влияе, имам усещането че преди да мина на 7 (още първата седмица от бетата), батерията ми държеше повече.
Цитирай
#84

виж в статистиката на батерията кое ти е хабило най-много
Цитирай
#85

За много години. Имам отново едно запитаване за батерията. В момента батерията ми е на 78 % със 32 мин СОТ, от които съм ползвал хрома за четене на форуми и разни др. неща, малко вайбър и общо взето това е. Това всичко се случва на WiFi. Яркостта е на около 25 %, нямам събуждане на телефона за щяло и нещяло и съм спрял автоматичното синхронизиране. Та това което обяснявам е, че много рядко стигам до 3 часа СОТ и ако го стигна ще е като съм на 4 % батерия, примерно. Доста се разминава от това, което вие обяснявате за вашите телефони. Някакви идеи, защо може да е така ?
Цитирай
#86

възможно е някое приложение да ти тощи - виж в статистиката на батерията освен екрана друго какво има. също, много зависи колко често го зареждаш. ако го зареждаш веднъж на 3 дни е нормално да ти издържа само по 3 часа SOT. Може да пробваш да върнеш заводски настройки и да инсталираш само най важните приложения, да видиш пак ли го прави това, за да знаеш дали е от самата батерия или някое приложение точи батерията.
Цитирай
#87

Е със сигурност нещо при теб не е наред.Нещо ти яде батерията и най вероятно е някое приложение.Кое обаче, ще трябва да разбереш сам.Лошото е, че не мога да се сетя за програма, с която да видиш кое е, при андроид 7, програмите изискват root за подробна статистика.....

Edit:малко закъснях с отговора....Smile

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#88

Почти съм сигурен, че няма приложение, което да я точи. Заводски връщах при слагането на 7.1.1. Wipe cache също трих след като сложих разни приложения. Проблема е, че винаги си е било така. Вярно е, че играя игра CoC обаче съм правил не малко експерименти от рода на да не я пускам една седмица примерно. Явно нещо проблема е с устройството и нямаше как да реагирам, защото е от Англия и тук нямаше гаранция.
Цитирай
#89

За 3 седмици с телефона съм доволен. Между 3 и 4 часа SoT за 2 до 4 дена заряд. Ползва се за facebook/messenger(тежките версии), firefox, BlackJack/Color Switch/PixWords, Google Drive/PDF/Maps, Shazam, разговори, камера.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай
#90
Sad 

При мен батерията е ужасна... за 11 часа след изключване от зарядното е паднала с 49 процента, като 31 от тях само андроида си ги е дръпнал... - Android OS и Android System...:
[Изображение: sjTrjbq.png]
Ако някой знае нещо по въпроса, да сподели. Освен Factory reset аз не се сещам за друго :/

Huawei P20 Black
Цитирай
#91

виж на location какво ти е включено. и пак там, но горе в дясно има едни настройки за локализиране при изключен wifi и Bluetooth - изключи ги
Цитирай
#92

(2017-01-16, 00:55:31)nfsdriver написа:  При мен батерията е ужасна... за 11 часа след изключване от зарядното е паднала с 49 процента, като 31 от тях само андроида си ги е дръпнал... - Android OS и Android System...:
[Изображение: sjTrjbq.png]
Ако някой знае нещо по въпроса, да сподели. Освен Factory reset аз не се сещам за друго :/
Здравей, влез в настройки, приложения и цъкни на трите точки горе в дясно, след това дай нулиране. Направи това и за системните процеси. Рестартирай и трябва да има ефект.
Цитирай
#93

В краен случай, хвани последния фактори имидж и му задай.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай
#94

Благодаря за съветите колеги! Направих каквото споделихте. Ще пиша идните дни с резултати. Smile

Huawei P20 Black
Цитирай
#95

Някой да е тествал този тип батерия?
https://s.click.aliexpress.com/e/bsJ6sFyc
Скоро я смених с нова, и се държи точно като оригиналната, но въпреки това, понякога не може да ме изкара през деня. Дали 3600 mAh са реални? Или да не стане като Note 7, да ни гърмят? Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)