Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 6p - покупка в България
#26

JFYI никога не е бил 1500 лв , следя го още от началото ..(макс цена бе 1349)

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
Аксесоари
#27

Мдааа... Уместна корекция... Гледал съм за LG V10. Да видим все пак операторите на колко ли пари ще го предложат nexusa, все пак след още 3-4 месеца би се водил ВЕЧЕ остарял.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#28

Аз да ви кажа честно мисля че няма да го пуснат през операторите,те наблягат доста на Touchwiz повърнята  Visslar
Нексуса не е толкова популярен пък и Българина обича да го клатят с прости Самсунги   Wink
Цитирай
#29

Хора , nexus 6p в сайтове като mobilenbutic , novtelefon , telesmart и така нататък , не е много скъп , но забелязах , че телефоните в тези сайтове са значително по-евтини , от колкото в мтел и теленор.Защо така ? Да не би да са оригинални ?
Цитирай
#30

Аз си взех американски. Не виждам да има нещо, което да не работи или да създава проблеми, но го ползеам само от ден. Единственото което виждам е че security patch ми е от януари. Да знаете дали това има общо с версията на телефона
Цитирай
#31

Трябва да получиш ъпдейт скоро.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#32

Но аз дори февруарският не съм получил. Нямам идея защо.
Цитирай
#33

(2016-03-20, 09:13:25)alex.mitev написа:  Аз си взех американски. Не виждам да има нещо, което да не работи или да създава проблеми, но го ползеам само от ден. Единственото което виждам е че security patch ми е от януари. Да знаете дали това има общо с версията на телефона

Няма общо, на късмет е. С приятел взехме два от щатите, дори са с почти поредни серийни номера и двамата сме на мтел и той получва поне седмица преди мене ъпдейта, че и две седмици.
Ползваме ги вече 3 месеца, нищо им няма, че са американски.
Цитирай
#34

Мерси, добре е да знам. Иначе за първи път ползвам чист андроид и мисля че никога повече няма да използвам друг. Просто няма общо. Имам галакси 6 едге, който смених заради непостоянната батерия. Чисто в ежедневната употреба за мен нексуса е много по бърз и нареже н телефон... Лично мое мнение
Цитирай
#35

Ще се предлага ли официално в България? Уж беше за април, а вече е към края си и още никакъв го няма...

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
#36

Аз имам един за проданSmile иначе за официално - не знам, но и да влезе, цената ще е подобсваща

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Цитирай
#37

Някой би ли дал дефиниция на " официално " !

Smile
Цитирай
#38

Ако си купиш нексус сега, huawei сервизът в бг ще ти поправи ли телефона, про гаранционна повреда?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#39

23 дни след поредното ми запитване за Nexus 6p към Huawei България ми отговориха, че го има в наличност в една от техноверигите :

Nexus 6p

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#40

Здравейте,малко да съживя темата като попитам дали си заслужава инвестицията в този телефон?Мисля да сменя вече телефона в най-скоро време и почти категорично съм се спрял на този телефон,но виждам,че никой не пише тук във темата.Предполагам много малък брой хора са си го купили.Ако може да получа някакво мнение относно апарата от някой потребител,който го използва и ако има вариант от някъде да се вземе по-евтино?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#41

Мнения има достатъчно, не виждам някой да се е оплакал от него до сега...
Цитирай
#42

Аз го имам сега и го имах преди време, но го продадох. Идвам от Галакси с7, който също продадох. Въпроса е в приоритетите. Кое е важно за теб? За мен е важно да имам чист и приятен софтуер без излишни тъпотии, с навременни ъпдейти както, да нямам дупликати в апликациите. Иначе Самсунг снима по добре, по качествен е като изработка, но цялостният experience на нексус за мен е много по добър. Затова продадох Галаксито и си взех чисто нов нексус за 870 лв, с 2 год гаранция

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Цитирай
#43

Здравейте колеги, нов съм във форума. Ползвам нексус 4, но вече взе да сдава багажа. Ориентирал съм към 6р, но проблема е, че го намирам само в една от големите вериги за техника. Никъде другаде не го намирам нов.
Знам, че темата е стара, но ако имате информация да се продава някъде, ще съм благодарен да споделите.
Покупка от чужбина също е вариант.
Бшагодаря предварително.
Цитирай
#44

Виж Амазон UK или втора ръка евентуално от ОЛХ.Намираха се преди читави бройки,пък и цената му падна вече.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)