Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Google Nexus 5X
#76

А книжката с инструкциите за кои страни е при вас? Моите са за скандинавските държави.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте. Мисля да си купя Power bank. Някой от вас вече да си има и да препоръча нещо. За сега съм се спрял na Xiaomi 10000A и Huawei Honor пак 10000А. Цените са с много малка разлика.
Цитирай
#78

Колеги, някой да знае откъде могат да се вземат обикновенни протектори, които не струват по 7-8лв? Нещо нямам късмет със стъклата и след седмица-две започват да се отлепят. Първо мислех, че е от калъфа, но и без него се отлепят, дори едни, които си бях купил от амазон и уж бяха читави. А след като си изпуснах 2-3 пъти телефона не искам да го нося без калъф.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#79

От тук http://www.modatel.eu/

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#80

(2016-10-06, 07:18:33)liefish написа:  Здравейте. Мисля да си купя Power bank. Някой от вас вече да си има и да препоръча нещо. За сега съм се спрял na Xiaomi 10000A и Huawei Honor пак 10000А. Цените са с много малка разлика.

На Хiaomi новите модели са с USB C-type .. мисля, че ще ти е по-добре с нея. 
Внимавай понеже има много ментета на тези батерии. Преди време си бях купил 10000 mAh и от пълна батерия не можеше да ми зареди телефона до край. Добре, че имаше опция за връщане в рамките на 14 дни....

Аз ползвам TP-Link 10400mAh с преходник към C-type и върши перфектна работа, зареждам телефона 4 пъти.

Дай линк за батерията на Хiaomi Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#81

Молим ви дайте отзиви за powerbank, че ми съсипа живота тоя телефон. Нито рам му сложили, нито батерия. 2 кабела купувам по 30 лева не иска да зарежда с тях, преходници вече плувам в тях. Видях на Xiomi power-bank-ите някои има ли таква с TYPE-C да каже зарежда ли, добре ли е?

С преходни кабели/адаптери има ли някой като мен, почва да зарежда зареди 1 процент, и показва, че се зарежда, но реално не го прави?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#82

Аз имам powerbank на one plus, ползвам го с преходника и се зарежда, но бавно.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#83

(2017-03-09, 18:46:06)naskox написа:  Молим ви дайте отзиви за powerbank, че ми съсипа живота тоя телефон. Нито рам му сложили, нито батерия. 2 кабела купувам по 30 лева не иска да зарежда с тях, преходници вече плувам в тях. Видях на Xiomi power-bank-ите някои има ли таква с TYPE-C да каже зарежда ли, добре ли е?

С преходни кабели/адаптери има ли някой като мен, почва да зарежда зареди 1 процент, и показва, че се зарежда, но реално не го прави?

Незнам защо ти прави такива проблеми призареждане. Аз имах един преходник (който загубих някъде Sad ), който си го взех още в началото като пуснаха 5Х и си зареждаше перфектно от където и да е, дори и от пауър банката от изхода на 2A (писах преди, че ползвам TP-Link).
Пробвал съм и с няколко кабела C-Type - USB2.0 без проблеми.

Може би проблема със зареждането идва от използваните от вас USB2.0 портове. Това е нормално понеже те пускат ток до 1А, а за бързото и нормално зареждане на телефоните ни трябват 2А или както са зарядните на 3А.

За целта ползвайте USB 3.0 портове на компютрите (обикновенно са обозначени в синьо Wink ) те работят на 2А.
По същият начин и с пауър банките .. съответно трябва да имат и изход на 2А.


Според мен от там Ви идват проблемите Wink

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#84

И моя power bank е 2.0 A, кабелите са HAMA, преходници секви, китайски, тайвански, български, HUawei-ски Big Grin. И на 3.0 порт да го сложа пак същото го прави. Точно тъпото е, че не го прави винаги, което просто ме изумява.

ПС: Да не говоря, че и USB-C-USB C кабела, дето си идва с телефона ми е започнал да се оголва от едната страна и сега се чудя откъде да търся сигурни USB-C-USB-C кабели.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#85

Това е някакъв лист, уж от служител в google, с одобрени аксесоари за 5х и 6р: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...edit#gid=0

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#86

Здравейте, колеги,

Дайте идея от къде мога да си закупя слушалки за Nexus 5X и какви да бъдат. Не е задължително да са най-евтините. Простете и за невежеството, но има ли безжични слушалки за този модел? Просто никога не ми се е налагало да ползвам и не съм в час...
Цитирай
#87

Всякакви слушалки, стават. Въпрос на вкус и предпочитания. Безжични също.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)