Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Google Nexus 5X
#51

Само внимавайте със зарядното на Nexus 5X, поне в началото беше кофти. Липсаваха му защити и пускаше ток и прочие без значение какво сте вързали и така на татъка.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
Аксесоари
#52

(2016-08-19, 16:18:00)madmax написа:  В кутията няма ли micro usb към usb-c преходник? Моя го взех от колега от форума, така че може да не е стандартна част от комплекта.
Няма преходник в комплекта. Малко е тъпо....но такова е положението.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#53

Тъпо наистина, нямаше да им струва много, ако бяха добавили един.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#54

Аз си взех телефона от Виваком и в комплекта имаше преходник.
Цитирай
#55

Това от една страна е хубаво, но от друга е гадно, че са ровичкали в кутията...
Цитирай
#56

и моят има преходник в кутията закупен от skyfon

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#57

Колкото ревюта изгледах преди да взема моя....в нито една кутия нямаше преходник

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#58

Явно окомплектовката варира:
https://m.reddit.com/r/nexus5x/comments/...nes_type_c

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#59

И в моя комплект нямаше преходник купуван е от магазин в Англия .
Цитирай
#60

Моя е от емаг и пак нямаше. Добре че брат ми имаше преходници

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#61

Някой беше питал за стъклата на Mocolo, днес получих едно по пощата. Изглеждат читави, като изключим факта, че го поставих, все едно никога не съм виждал темперирано стъкло. Отпечатъци си остават, може би не чак толкова, колкото на обикновен протектор. Трябва да си поръчам 2-3 от другите по-евтините от aliexrpess, да сравня дали въобще има разлика освен само опаковката.

-EDIT-

Забелязвам, че и трудно се плъзгат пръстите по протекора.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#62

Аз съм с такова стъкло от Алиекспрес и да ти кажа съм доволен, даже и второ си взех да имам

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#63

За цената си са добре - $3.50. И аз трябва да си поръчам още 1-2, че много левашки го сложих и ме е яд сега Big Grin

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#64

Аз мойте и двете ги взех за 1,40$, за общо 2,80$ Wink Smile

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#65

За Нексуса ли? Сега има само 1 продавач за 3.50 парчето

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#66

http://www.aliexpress.com/item/0-3mm-Tem...123.vkjUbP

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#67

Току-що разглеждам какво има в кутията на телефона и какво намирам имал съм от ден първи преходник от microUSB -> USB C и бях в шок. 

Споделям снимка за да проверите и вие да не сте го изпуснали случайно че телефона го имам от една година и чак сега виждам че към комплекта има и преходник.

https://drive.google.com/file/d/0B90znbu...sp=sharing

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#68

А откъде купи телефона? Един мой приятел си го купи от Техномаркет и казва, че няма.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#69

Заради тебе и аз рових в кутията в 6 сутринта Wink То това да не е игла,че не си го видял в началото Wink

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#70

Откъде го изкупа този преходник....аз нямам и моя е от техномаркет :Х

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#71

Колеги ,имам преходници , който работят пълноценно на 5х(и за зареждане и за данни). Пишете на лични,  щото правилата на форума са много строги.
А аз съм купувал 2 бр. 5х. Единия от Техномаркет, другия от Елитмобил и преходник не е имало. Сега като видях темата и с надежда рових, направо разглобих кутията , ама нъцки.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#72

(2016-09-08, 12:35:50)mita6ki9 написа:  А откъде купи телефона? Един мой приятел си го купи от Техномаркет и казва, че няма.

От Технополис го взех в началото на годината. По принцип и аз бях чел че нямат такова животно в комплекта и затова явно не съм и търсил, но сега като го видях реших да споделя. 100% не съм го купувал отделно защото като взех телефона си купих други 2 преходника от Amazon, които изглеждат по съвсем различен начин. А и от снимката се вижда че това е част от комплекта. Т.е не ви заблуждавам Smile

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#73

Къде по точно се намираше "скатан" този преходник, то и аз имам, ама всеки бонус и оригинален си е от полза Smile

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#74

(2016-09-08, 20:51:43)c0mm3n7 написа:  Къде по точно се намираше "скатан" този преходник, то и аз имам, ама всеки бонус и оригинален си е от полза Smile

Ето снимка:

https://goo.gl/photos/rJKjoccbdCoN5q1a6

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#75

Има 3 вида окомплектовка, без нищо, с преходник и със слушалки(само за определени пазари). Всичко зависи на какъв случиш. Аз имам същият преходник.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)