Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за Sony PS4
#51

(2020-03-14, 12:05:25)niksapz написа:  Поръчах вчера от olx за 500лв на два месеца и половина PS4 Pro с един джойстик и God of War, с гаранция още 22 месеца към Техноп*лис, касова бележка всичко, пълен комплект с кутия. Сега остава да купя още един джойстик. Приемам съвети от къде да го взема на нормална цена.
  Аз за Коледа купих за сина си ps4, купих го от Технополис, както и допълнителен джойстик беше с подходяща оферта. Извинявай за питането ми, може ли да погледнеш гаранционната карта? Моят ps4 е с 1 година гаранция, да не Коледната оферта да е с намалена гаранция?
Цитирай
Аксесоари
#52

Да не е купен на името на юридическо лице? Там гаранцията може да е година. Не могат да продадат такава стока на физическо лице с година гаранция, това е в разрез със закона.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#53

Вчера ходих до Техноп*лис и изяснихме ситуацията. Първите 12 месеца са гаранция към Sony т.е. директно към производителя, а следващите 12 месеца са към продавача - в нашия случай Техноп*лис. Така гаранцията става 24 месеца, защото по закон е толкова в България.
Цитирай
#54

Здравейте, така или иначе възродихме тази стара тема, че се сетих да споделя впечатления и евентуално някой друг. Купих от play store-a една стара класика от моето детство, а именно MediEvil (страхотна игра) и с радост установих, че е преведена на български език. Та се питам, някой да знае друга игра за ps4, която да е преведена?
Цитирай
#55

Здравейте, обмислям покупка на PS4 въпроса ми е, дали си заслужава да дам повече пари за PRO версиятя или да взема slim, задължително ще е с 2 джойстика.
Цитирай
#56

Ако имаш 4к телевизор вземи про, ако ли не, спести си парите, които по натам можеш да инвестираш в по-голям и бърз диск. Поздрави.

https://www.techradar.com/news/gaming/co...ce-1328341
Цитирай
#57

(2020-11-07, 12:48:51)kery70 написа:  Ако имаш 4к телевизор вземи про, ако ли не, спести си парите, които по натам можеш да инвестираш в по-голям и бърз диск. Поздрави.

https://www.techradar.com/news/gaming/co...ce-1328341

Телевизора ми не е 4К, най вече ме притеснява дали тези 500 гб ще ми стигнат. И някъде четох че Pro и Slim версиите са с различни характеристики , и на слима малко лагвали някой игри.
Цитирай
#58

Имаме първия модел ps4 и ps4 pro, на телевизор без 4к разлика няма да видиш. Теоритично при някои игри може да вдигне фрейм рейта про-то но аз разлика не виждам. Поздрави.
Диска се сменя за минута, въпрос на избор дали бързо ссд или някой 2ТБ примерно.
Цитирай
#59

Има Slim модели с 1TB диск, но наистина диска се сменя много лесно. Малко са игрите при които има разлика, но примерно в God of War, при Pro модела може да се играе на по-висок FPS и разликата е голяма.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#60

Спести си парите, и вземи слим. След година, година и половина направо пс5. Така смятам че е най-разумно. Разбира се това е моето мнение, и не те ангажирам с него.
Цитирай
#61

От скоро ползвам слим версия 1тб. И да си кажа,не върви много гладко конзолата,дори в менюто си. За игрите ,всичко си върви без забележка. Не ,че имам много заглавия де,но от тези където играя си вървят. Иначе ,характеристиките спрямо про версията са,по голяма тактова честота на процесора и видео,рам паметта ако се не лъжа е с 1 гб повече. П.с конзолата си загравя доволно,след 2 часа игра.

Изпратено от моят RMX2170 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

При мен този проблем с лаг в менюто не се забелязва. А съм с най старата версия.
Цитирай
#63

(2020-11-08, 19:00:18)kery70 написа:  При мен този проблем с лаг в менюто не се забелязва. А съм с най старата версия.
Странно,явно на моята нещо и има. Закупих я пред 2 седмици някъде ,пуснах я ,имаше ъпдейт. Актуализирах,и не мога да потвърдя,дали преди ъпдейта е лагвала..

Изпратено от моят RMX2170 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Нищо и няма, след ъпдейта прави някакви неща, индексира диска и тн. Остави я една нощ в спящ режим, и всичко би трябвало да е ок. С кабел ли е вързана или по wi fi?
Цитирай
#65

(2020-11-08, 19:25:02)kery70 написа:  Нищо и няма, след ъпдейта прави някакви неща, индексира диска и тн. Остави я една нощ в спящ режим, и всичко би трябвало да е ок. С кабел ли е вързана или по wi fi?
Wifi е ,но мисля ,че това няма значение. Може и в грешка да съм.

Изпратено от моят RMX2170 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Не е проблем, и при нас стария е на wi fi
Цитирай
#67

(2020-11-08, 16:31:49)kery70 написа:  Спести си парите, и вземи слим. След година, година и половина направо пс5. Така смятам че е най-разумно. Разбира се това е моето мнение, и не те ангажирам с него.
Мерси за съвета, ще изчакам да видя на черния петък, къде на каква цена ще го пуснат, понеже 650-700 лв за слим с фифа 20 и 1 джойстик по техноверигите в момента ми се струва много...
Цитирай
#68

Имам един може би смешен въпрос а именно може ли PS да изпълнява и функцията на тв бокс.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#69

Зависи малко, има Нетфликс, HBO GO, YouTube и някакви други програми, но не е като андроид тв. Има и вграден браузер, негов си. През него горе долу става да се гледа и filmi2k, и това е горе долу. За ps3 имаше и един сървър за компютър от който можеше да шерваш всякакви филми, за четворката нямам идея дали става.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#70

Plex е единия вариант.
Цитирай
#71

Пичове, кажете каква е приемливата цена на Ps4 slim версията, понеже от утре гледам че ще пускат черни петъци и искам да си взема една конзола, искам за препочитане нова, че не се знае втора употреба на каква ще попадна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)