Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Жълти линии по екрана на G6
#1

Здравейте!
От вчера съм с Huawei G6, втора употреба и без гаранция.
Пуснах го, разглеждахх го-нямаше жълто по екрана, дори екранчето ми харесва. Пуснах го в зарядното и половин час след това се появиха жълти ленти като петна по екрана. Бледи са и не си личат много, едната е вляво, другата е вдясно. Не дразнят и се виждат предимно на бял фон, но все пак...
Цитирай
Аксесоари
#2

И какво очакваш да ти кажем ние? Втора употреба телефон без гаранция.. поел си риск. Ако отидеш в сервиз може да ти ги махнат.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Редовен проблем при някои марки на IPS-a. Дори при LG. Отиди в сервиз за да ти го сменят. Но си приготви 100-на и нещо лева.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#4

Скъпичко, а и петната са бледи и не пречат кой знае колко.
Обаче като го изключа и оставя няколко часа и го пусна петната ги няма-след половин час изкачат, или 1 мин. Някъде след зарядно.
Мислих,че е от загряване, но телефона не е загрял. Дори на зарядно не грее.
Цитирай
#5

Аз имам същия проблем от 1 година на телефона Huawei G700 и си работи безотказно.Единствения варянт е да се смениш дисплея .
Но аз лично небих го сменил защото несе знае на какъв дисплей ще попаднеш.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#6

Няма да го подменям, аз телефона го вземах за 100 лв. А то дисплея е толкова, ха-ха.
А и линиите да в краищата, бледи са и не се забелязват, ако не е цел. Ето с часове си браузвам, и сега като видях темата се сетих, че ги има-така,че не ми пречи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)