Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G4 - коментари/препоръки
#26

Днес съм по-добре, махнах и това MLT.
[Изображение: 539505906b6b5f8425d2c12ed6c17593.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз ползвам зарядно за бързо зареждане в колата и стационарно,колкото и да ползвам тела,за 30-40 минути отново е на макс.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#28

Не е толкова зле батерията. Smile

[Изображение: D2HTgt1.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#29

...колега,а в този 1 час за какво си използвал телефона.Дай един screen на използване на батерията...да видим за какво иде реч.Защото това което си пуснал нищо не означава.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#30

Каквото си ползвам всеки ден като стана. Фб, тапата и почти не съм браузвал все още. Нищо по различно.
[Изображение: RlWIA5j.jpg] Big Grin
[Изображение: nSMToBv.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#31

Моя кара около 4 часа, до 4:30 по-рядко и това е. Правил съм 4:50 макс. Ползвам фб, вайбър много, нет, тапатолк и тук там друго приложение като мобилно банкиране, музика, блутуут и т.н.
Цитирай
#32

при мен с маршмелоу 3 - 3,30 ч. макс. Не спирам нищо, ползвам си го душманската и съм ок с това представяне, изкарва ме спокойно през целия ден.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#33

Днес инсталирах gsam battery monitor pro за да следя батерията. Незнам про версията какво има повече, но защо в полето за използване на батетията phone е задраскано? На обикновената версия не е така. Някой пробвал ли е про версията да сподели как е при него?
Цитирай
#34

Най вече разликата е там, че в повечето случаи просто нямат реклами.

 
Цитирай
#35

Някой ще ми каже ли как се държи батерията от към екран (сот) с без включен интернет постоянно, а само от време на време?
Цитирай
#36

Аз съм с двусимовата версия и при това ползване карам 3-4 дни, в зависимост от количеството разговори.
Цитирай
#37

Батерията ми кара на СоТ около 4:40ч.
По- малко от 4:20ч не съм имал, както и повече от 5:10ч.
Екрана ми е постоянно на 40-50%.

LG G4
Цитирай
#38

Колеги, не знам как ги правите тези часове. Аз повече от 2:40 - трудно, не съм и мъчил де. Това с постоянно включени Wi-fi, mobile data, bt, nfc, location, яркостта на автоматично. Бт, освен че е включен, върши някаква работа със смарт часовника (не знам колко харчи от батерията точно той де). И от тези 2++ часа 95% процента са ми fb, messenger, viber, 9gag, tapata, интернет и игри +5% разговори.

И само да постна едно рекордче:
   
Това стана след като случайно съм го забравил включен на една игра и съм заспал, не знам защо но дисплея седеше на lock screen-а без да изгасне.

П.П. ААА забравих - андроид 6.0, V20d... всичко сток.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#39

Еми аз правя 4-4:30 сот, но съм спрял bt, nfc, location. Сега махнах фб и го ползвам през браузър да видя ще има ли разлика.
Цитирай
#40

Ееее колега, ти си включил почти всичко, което може да се включи.
Разбира се, че ще имаш такива резултати.
Съмнявам се да имаш нужда от всички връзки едновременно (напр. Вифи + мобилен).
Напр. аз като имам нужда от БТ го пускам и като си свърша работата го гася.
Колкото и малко батерия да бутат различните опции, като се съберат на куп консумацията се повишава.
Според мен резултатите не са лоши. Smile

LG G4
Цитирай
#41

@arrogant ще споделиш ли после има ли голяма разлика като махнеш приложението?
Цитирай
#42

Споделям - само един ден опитах - не видях разлика. Разликата е, че сега Операта ми хаби батерията. Big Grin
Пак го инсталирах.
Цитирай
#43

Ефект ще има, когато махнете ФБ и въобще не го ползвате.
Месинджъра също яде батерийка доволно, но все пак зависи от настройките.
Аз преди няколко месеца го разкарах ФБ, ама и акаунта си разкарах и за мен има осезаема разлика в батерията (не говоря само за LG, а и на iPhone също се усети).
Но си губи смисъла да махнете приложението, а да висите там през браузъра, защото батерията пак отиде на кино.  Big Grin
Става малко не по врат, а по шия.
Цитирай
#44

Е да, ако не използваме браузъра, вайбър, камерата тогава пък каква разлика ще има не е истина...
Въпросът беше дали приложението хаби много батерия, защото не е оптимизирано, а не да не използваме фб изобщо.
Цитирай
#45

Да точно за приложението и аз питах, защото на още няколко места четох колко много яде батерията и как ако го махнеш с не знам си колко процента ще си удължиш ежедневния живот на батерията.
Цитирай
#46

Яденето на батерията е заради това, че след ползване остава да работи в бекграунда и точи ресурси. Не толкова, че по-време на работа хаби батерия. Всяко приложение точи батерията. В статистиката на приложенията се вижда, че 2 процеса за ФБ работят дори и да "килнете" приложението принудително. След това пак се активира и си работи в бекграунда.
За месинджър е същото.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#47

И за това батерията пада с по 1% на час при стендбай.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#48

На мен батерията ми не пада с по 1% на час. Зареждам го вечер, изключвам го от тока, на сутринта е на 100%.
А фб точи и в бекграунд след една от последните актуализации. Но не е фрапиращо.
Цитирай
#49

И при мен като е на 100 си седи на 100. Но от време на време като погледна данните за батерията и все- последните три часа 3%

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#50

При LG от 100% до 99% батерията пада бавно. Аз правя по 20-25 мин. СОТ преди да падне до 99%. Но след това батерията пада по-бързо. Аз доста го ползвам така или иначе, но си хаби ток заради активността в бекграунд. Като добавиш и някое друго приложение като whatsapp и hangouts и вайбър...олеле малеле. От тук 0.5%, от там 0.5% и вихрушка с тоците.
Но това е положението за сега.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)