Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G4 - коментари/препоръки

Ето какво се случва с батерията след като е светнала зелено в един часа. На сутринта в 8:30 е на 93%, а докато пиша това е на 87%. С други думи който има възможност да зарежда телефона още поне час. Когато зареждам така телефонът цяла нощ не е мърдал с процент дори.
[Изображение: ff465228a875147cafed7e006871a20d.jpg]
[Изображение: 19f251ebab76383607333581ca4e4ccb.jpg]

Tapatalk with LG G4
Цитирай
Аксесоари

Общо взето това е положението с голямата батерия. Два три дни при моето ползване. Всичко включено и през повечето време е на 4G. Няма какво да кажа.Мноооого съм доволен.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Предимно браузване и телефония/вайбър

(2016-12-24, 23:15:40)chopakov написа:  Предимно браузване и телефония/вайбър


Прикачени файлове Миниатюри
       

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

При мен от известно време се появи друг проблем. Android system ми е на първо място по използване на батерията, отварям да вида подробно инфо и виждам, че ГПС-а е използван доста време при положение, че е изключен. Вчера вечерта го включих и изключих и съответно спря да му се покачва usage time-a в Android system. Днес по обяд отново виждам, че доста бързо пада батерията, отварям Android System и отново се ползва GPS-a. Някой с подобен проблем и как го е решил?
Цитирай

Уиджета за времето и локацията му ... Поиграй си в тази насока и ще се оправи.
Цитирай

Не намирам няква специална настройка за location използване от уиджета. Принципно си бях задал град с ръчно търсене, а не според локацията ми. Сега го изтрих и го добавих наново ръчно, но не виждам по-специална настройка свързана с локацията.

Едит: Сега се появи weather service-a в Location менюто, а преди няколко минути го нямаше... Както и да е, сега му забраних да ползва локацията, дано изчезне проблема. Благодаря.
Цитирай

Аз също имам различен проблем с батерията на моят Г4. Отнема изключително много време да се зареди. За първи път ми го направи преди около месец, за цяла нощ от 20% на 70%. След това сякаш всичко се нормализира, но последните няколко дни стана константа, не се зарежда до 100%, забива на 99 с часове или за пълно зареждане от 40 до 100% отнема средно 4 часа. Винаги е зареждан само с неговото си зарядно.
Някакви предложения или идеи.
Цитирай

Пробвай с друг кабел. Аз имах подобен на твоя проблем. Купих си един добър кабел и сега нямам проблеми.
Цитирай

Бива Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-01-03, 23:47:14)ivandimitrov написа:  Пробвай с друг кабел. Аз имах подобен на твоя проблем. Купих си един добър кабел и сега нямам проблеми.

Благодаря, ефетка е наличен.
Цитирай

Съпругата ми има LG G4, нещо става последно време с батерията и.Зарежда се до 100% и след неактивност от 1 ч е паднала на под 90%.
Проверявам , неактивен телефон 39% от консумацията. Каква е консумацията при неактивен телефон?
От 1 седмица е с Quick Circle case ,дали е възможно да е от него?

Samsung A52s 5G
Цитирай

И аз днес забелязах, че пада много бързо. В топ три харчеха скапаните приложения на фейсбук. Изтрих ги и утре ще видя какво е положението. С програмата OS Monitor видях, че всяка програма по отделно товари с 15% процесора. Свалих си много по-леки заместители. Facebook, Messenger и Pages са наистина най-големите лами.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Снощи го сложих на 49% заряд да се зарежда, стоя няколко часа със зарядно и какво да видя...
Нищо не се е заредил, дори паднала батерията на 45%.
Дадох рестарт и вече няма проблем.

Преди много ми падаше батерията, но изтрих фейсбуци,спрях синхронизации, изтрих много други неща и съм доволен вече.
Пада по-бавно.
Цитирай

Аз за сега не съм имал проблеми със зареждането. Кабелът е прецакан за връзка с лаптопа, но зарежда нормално, което е странно...

Tapatalk with LG G4

Ето как е като махнах ламите на фейсбук и ползвам техни аналози: Facebook lite, messenger lite и Puffin for Facebook. Вярно, че нямам много дисплей (1 час) но вчера ми падаше батерията за броени минути... Три пъти се наложи да ползвам външната батерия.
[Изображение: 62e04a5aab064d721a14cdf60371a94a.jpg]

Tapatalk with LG G4
Цитирай

(2017-01-04, 18:54:57)FiresTarteR_BMB написа:  Благодаря, ефетка е наличен.

Някакъв специален кабел ли взе? Че и при мен взе да се зарежда доста бавно телефона. Днес за цяла вечер едва беше стигнал 50%. Друг е въпроса дали проблема е от кабела или от самия телефон де. Сутринта му направих рестарт и го оставих да се зарежда още 1 час докато тръгна за работа, беше качило от 50 до 70 процента, което пак ми се вижда бавно, но не е като 40 процента за 8 часа.
Цитирай

Кабелът е проблемен, не телефонът. Аз си купих два кабела Ugreen от Китай, 1 и 2 метра. При мен проблем със зареждането не е имало, но като свържа телефона с лаптопа много бавно се прехвърляха данните, всъщност беше невъзможно да се прехвърли нещо от 1ГБ. Понякога изобщо не зацепваше.

http://s.aliexpress.com/vuUNR3qE

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Няква алтернатива от бг магазин, че от Китай нещо много взеха да мотат пратките?
Цитирай

При нас може да видиш Хама, но да е с 2 ампера изход. Има в техно магазините, разбира се 2 пъти по-скъпо от Китай. В момента и аз чакам няколко поръчки от там направени на 11 ноември. Повечето дойдоха още декември, но другите се извиняват заради зимните условия... Друг е въпросът, че поръчах едно стъкло преди Нова година и дойде за по-малко от две седмици. Явно е до търговец...

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Последните няколко дни забелязвам как без да зареждам телефона процентите на батерията сами се вдигат с 2 3%. Дали си заминава батерията?

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

Не, нормално е.
При мен се случва още от както беше нов.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Никога не ми е вдигал проценти, след всяко активиране обикновено е надолу, ако не се задържи... И на двете ми батерии.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Като го ползвам по- интензивно за по- дълго време, да речем час.
И като го загася, когато остават около 5-6% и после го светна след 1 мин, процентите са станали 7-8.
Не мисля, че е проблем.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Здравейте приятели искам да Ви попитам знаете ли от къде в България мога да си закупя батерия за lg g4, която да е с капацитет 6500 mah, защото намирам само в сайтове на други държави.
Цитирай

(2017-01-24, 06:13:00)Sadaglavo написа:  Здравейте приятели искам да Ви попитам знаете ли от къде в България мога да си закупя батерия за lg g4, която да е с капацитет 6500 mah, защото намирам само в сайтове на други държави.
В бг трудно. Виж в алиекспрес. Аз съм с 8200 и съм много доволен. Забравяш кога си го зареждал.
Цитирай

(2017-01-24, 12:17:38)1124 написа:  В бг трудно. Виж в алиекспрес. Аз съм с 8200 и съм много доволен. Забравяш кога си го зареждал.

А за колко време ти пристигна батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)