Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимка на контакт.
#1

Искам да сложа снимка на хората ,с които говора най-често.Отварям си ГАЛЕРИЯ,3-те точки горе в десния ъгъл,ЗАДАВАНЕ КАТО,СНИМКА НА КОНТАКТ и ми излизат 20-на контакта от около 500.Какво трябва да направя за да ми излязат всичките контакти от 2-те карти?
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че само на контакти, които са запаметени в google акаунта може да им бъде слагана снимка.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Моите контакти са в телефона и слагах снимка без проблем,просто трябва там да се направи копие!
Друг е въпроса, че не винаги се показва снимката при повикващ контакт! След рестарт се оправя,но за кратко !
Цитирай
#4

Колега инсталирай си Full Screen Caller ID!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#5

Трудно ще допусна програма,която ще има пълен достъп над Caller-а ми
Благодаря все пак за съвета Smile
Цитирай
#6

Общо взето нищо конкретно по моя въпрос.
Цитирай
#7

Е във втори пост ти е отговорено, трябва да ги прехвърлиш в акаунта или телефона.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

ОК но това не мога да открия къде е.Как да ги прехвърля телефонните номера от 2-те карти в телефона?
Цитирай
#9

Контакти/Настройки/Импортирне-Експортиране на контакти, на там ще се оправиш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#10

Да не пиша в някоя друга тема.Малко ми е глупав въпроса но не откривам това,което търся.Върнах телефона във "Фабрични настройки"и сега искам да си върна старата подредба ,не откривам колко % батерия ми остава.Мисля,че беше в Диспечер на захранването но не го откривам там.
Цитирай
#11

Настройки>Център известия>допълнителни настройки

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#12

Мерси много.
Цитирай
#13

Да си пиша в мойта тема.Не ми тръгва real racing 3 и това си е.На старата ми нокия си тръгваше без никакъв проблем тук само ми цикли и ме изхвърля от играта.
Цитирай
#14

В самолетен режим какво се случва с телефона?В смисъл спирали да работят някои приложения или нещо друго?
Цитирай
#15

Нямаш връзка с оператор, както и с мобилни данни.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#16

И по този начин се пести батерията нали така?Това си важи и за други модели на ЛЕНОВО предполагам?
Цитирай
#17

Не, защото при излизане от него, спестеното отива за възстановяване на нормалната работа на устройството ти - т.е. ефекта от тази опция е минимален. И важи за повечето телефони, които имат тази опция.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#18

Ясно благодаря ти.
Цитирай
#19

С К920_S288_160224_ROW ,версията е 5.0.2 батерията ми умира за 1 ден няма ли начин да се оправи това нещо?Днес си получих SMS-a за излязла фактура отварям СЪОБЩЕНИЯ празно,затварям показва ми 1бр.Май е свързано с месинджъра и го деинсталирах,пак си стои,че имам 1 СМС.
Цитирай
#20

Батерията може да "умре" и за 5/6 часа, зависи как ползваш телефона.
Изтрий кеша на Хранилище: тел./съобщ.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#21

Здравейте.Имам един неприятен проблем с камерата.Когато искам да снимам постоянно се разфокусира,после хваща фокус трябва да се мърдам много много и общо взето е дразнещо,че половин час не мога да направя една снимка с горе-долу добро качесто.Версия 5.0.2,К920_S288_160224_ROW
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)