Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Налична опция в THL 5000T
#1

Привет.
Въпрос : в THL 5000T има ли опция за гасене и пускане в определен час ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Системни настройки -> график на вкл/изкл. Поне при мен е така, аз съм с thl 5000.
Цитирай
#3

Благодаря. Още един + за този телефон.
Цитирай
#4

Да ми е честит новия телефон THL 5000T.
Цитирай
#5

Имам нужда от помощ. Настроих телефона да се гаси в 23,30 и да се стартира в 6,00. При стартиране всеки път получавам две съобщения: 1.Че на слот 2 няма монтирана СИМ карта и 2.За пропуснат разговор от +47..... - това е от VIber. Писах в един руски сайт и от там ме посъветваха да сложа втора карта и да рестартирам. Слад регистрация на втората карта да загася телефона и да махна втората карта. Но не се оправи. Отново получавам съобщението за втория слот.
Моля ако някой знае решение на въпросите да ми помогне.
Поздрави
Цитирай
#6

Ако си с една сим карта, винаги при рестарт ще получаваш съобщение, че другият слот е празен. И при мен е така. За вайбъра вече не мога да кажа защо и какво се случва...
Цитирай
#7

Благодаря. Да, забравих да кажа, че имам само една сим карта и че другия слот е празен.
Цитирай
#8

Водих кореспонденция с поддръжката на Viber. Обясних им ситуацията за получаването на пропуснато обаждане. Казаха, че зад този номер не стои акаунт. Междувременно снощи цъках настройките и махнах отметката на една от тях. Тази сутрин не съм получавал известие за пропуснато обаждане. Прилагам снимка на екрана с настройката.
[Изображение: 8493052t.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)