Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Nexus 6P
#1
Information 

Тук е мястото за обсъждане на стъклени/обикновенни протектори, кейсове и всякакви аксесоари за вашия Nexus 6P.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нека покаже мойте две калъфчета
1. Оригинален гръб за nexus
2. Verus


Прикачени файлове Миниатюри
               

        
Цитирай
#3

Взех това зарядно да видим за какво иде реч,даже не съм го тествал още.Взех и още 2 кабела C-C на същата фирма.Надявам се да са сполучливи,изглеждат много качествени и видях доста положителни коментари за тях.Този кейс ме радва,имам и още 2 прозрачни,обикновени силиконови.Ще дам мнение за зярядното след известно време.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

колега на какви пари ти се вурза зарядното, че моето фалира по необясними прични за мен

        
Цитирай
#5

Зарядното ми се върза на 46 лв със доставката.Поръчах го от Амазон Англия.Мога да кажа,че се държи по-добре от оригиналното.Не знам дали си видял и прочел,че оригиналните на 6P и на 5X дават фира.Не мисля да ползвам оригиналното повече.Изработката е страхотна,никакво жужене от адаптера,бързо зареждане работи идеално(Charging Rapidly).Кабелите са много качествени и сравнителни дебели.Повече от това не мога да искам.Препоръчвам ти да НЕ ползваш оригинално зарядно за Нексуса т.е да Не купуваш оригинално.Има и по-евтини,но аз реших да е това.Съвместимо е със наще Нексуси + още няколко модела,като можеш да видиш препоръчителните модели във страницата на продавача в Амазон.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#6

Ъпдейтвам леко темата.Гореспоменатото зарядно го ползвам от последния ми пост тук.Перфектно е.Никакви ядове.Всичко е 6+.Междувременно си взех тези преходници от microUSB Към Type-C,за да не мъкна зарядно със мен.Всеки познат или навсякъде има стандартни microUSB кабели,ако случайно закъсам.Тествах ги,работят си отлично.Купих ги от Алиекспрес за 0,90$ 2-те,защото ме изкефиха,че са метални.Имаше и на по-ниска цена,аз си харесах тези.Снимката е компресирана,но се виждат.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

Да вметна и аз, моя Нексус го ползвах с Verus High Pro Shield кейс. Изглежда супер, доста е обран, но канта около дисплея е добре предпазен. С кейса и един стъклен протектор, няма кво' да стане с телефона.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)