Анкета: Имате ли Nexus 5X? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, 16 GB.
43.37%
36
43.37%
Да, 32 GB.
26.51%
22
26.51%
Не, но мисля да си купя.
30.12%
25
30.12%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Клуб Nexus 5X] Преброяване собствениците на Nexus 5X
#1

Да преброим собсвениците на прекрасния Nexus 5X.

Моля вземете участие в анкетата!


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

От Техномаркет - бял 32гб.Камерата е направо убиец на Галаксита и Г4-ки. Дисплея е най - ясния който съм виждал досега.Върви пъргаво като Айфон.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#3

Бройте ме и мен! 16GB, черен, от теленор. Имам го от 4 дни и съм супер доволен от него. Върви пп добре от повечето андроиди до които съм се докосвал, да не кажа и от всички. Екрана е супер, рамта е достатъчна, а камерата..... Камерата е невероятна!
Цитирай
#4

16GB, от 5 декември.Обаче рамта ма никак не не е достатъчна. Идвам от Nexus 5 и не съжалявам за избора, но просто не е сериозно, на 3-ия ден същото като при него почва да рестартира(пренарежда) хоум launcher-a, ако някой ви каже, че не е така, значи не си ползва телефона. Иначе всичко останало е чук, но за тези пари , които му искат тук - 2гб рам адски голям минус.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#5

И аз съм от няколко дена с 5Х и наистина единственото, което му намирам като косур е 2гб рам, но го намирам за недостатък за вбъдеще, за в момента нямам проблем с липсата на достатъчно рам памет. Телефончето е страхотно за парите си.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#6

Nexus 5X 16гб от Google store, идеален е !

SONY Xperia Tipo Dual, Samsung Galaxy S2 plus, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Core II, SONY Xperia L, ZTE Blade Q, Google NEXUS 5X, Lenovo Yoga tab 10.1, Samsung Galaxy Note 1, Samsung Galaxy Note 3 Neo.
Цитирай
#7

И аз се сдобих с един черен от Теленор. Smile

Нещо, което не касае всички, и не видях в ревютата: Въпреки че не е особено по-мощен като характеристики от Нексус 5, има феноменално подобрение при кастване и миръринг на Хромкаста и Андроид ТВто ми на Сони.

Работи чудесно с дрон DJI Phantom 3, след като си купих преходник към USB type C.

Nexus 5X, Мото 360, TF Prime, Sony Android TV
Един от първите автомобилни компютри в Европа: http://www.carstereo.com/installs/photo_gallery_album.cfm?galleryid=609
Цитирай
#8

Както обикновено, по-добра оферта от тази на CityTel не намерих. Оттам е и моят 32 GB Nexus Smile

LG Nexus 5x 32 GB || Android 6.0.1
Цитирай
#9

Бройте и мен. 16 GB от Виваком Smile.
Цитирай
#10

От два дни с черен 16 ГБ от Теленор - телофона е трепач! Значително подобрение от 5-та. Smile

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай
#11

От днес съм собственик на Nexus 5X Ice 16gb от Mobitel за 619лв.с доставката.

Nexus 5X Ice
Цитирай
#12

16 gb Telenor , единственият проблем за сега е, че след време почва да лагва доста дори чакам по 5-10 секунди да сменя от задна на предна камера и телефонът трябва да се рестартира след ресването е като нов, нямам идея защо ползвам го от месец и съм го рестартирвал вече 2-3 пъти, иначе нямам оплаквания за други неща.
Цитирай
#13

Доколкото знам, 5X има лаг само в приложението за камерата.
Цитирай
#14

И аз си взех, колеги, 32gb, черен. Веднага му отключих bootloader-a, сложих му къстъм ром CM13+elementalx kernel.
Цитирай
#15

Бройте и мен, вчера го получих. Перфектен телефон
Цитирай
#16

(2016-02-19, 17:00:51)evilcat написа:  И аз си взех, колеги, 32gb, черен. Веднага му отключих bootloader-a, сложих му къстъм ром CM13+elementalx kernel.

Колега как е батерията с CM13+elementax?
Цитирай
#17

Доста добре, нямам забележки.
Цитирай
#18

Колеги вчера си купих и аз телефона и съм много доволен до момента...много бърз и добър, без забележки до момента

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#19

От къде го купи?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#20

Техномаркет в Стара Загора 32гб за 820 лв с подарък оригинален кейс.

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#21

Пишете ме и мен Smile Nexus 5x 16GB Carbon . Technopolis Sofia Paradise Mall с подарък оригинален кейс. В момента е на оферта защото имат 10% отстъпка.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#22

(2016-04-14, 21:18:15)advokata написа:  Пишете ме и мен Smile Nexus 5x 16GB Carbon . Technopolis Sofia Paradise Mall с подарък оригинален кейс. В момента е на оферта защото имат 10% отстъпка.

и за колко го взе с намалението, защото в момента е за 550 в citytel и май по евтино не съм виждал?
иначе аз си взех преди няколко седмици 32GB за 670 от магазина, който споменах. не мога обаче да си сменя гласуването в анкетата Smile
Цитирай
#23

и аз да се впиша с Nexus 5X 32GB в бяло. идвам от Galaxy S6 и съм адски доволен за сега (вече няколко седмици го ползвам).

сега поръчах и оригиналния case в цвят Emerald от тук: https://store.google.com/product/adopted_case_n5x

от ebay си накупих usb type c  кабели във всички разновидности - зарядни за коли в бяло и черно, usb to usb type-c, docking станции и т.н.

нищо не ми липсва и съм супер доволен от телефона. държа да отбележа, че съм имал абсолютно всички iPhonе-и, а също така и доста HTC-та и последният ми Samsung Galaxy S6, но някак си съм най-щастлив да използвам нексуса..хаха не мога да обясня защо.

проблеми за сега не съм имал, освен едно леко прискърцване отзад от панела, но мисля ще изчезне с поставянето на case-а.
Цитирай
#24

(2016-04-14, 22:57:41)yo_asakura написа:  и за колко го взе с намалението, защото в момента е за 550 в citytel и май по евтино не съм виждал?
иначе аз си взех преди няколко седмици 32GB за 670 от магазина, който споменах. не мога обаче да си сменя гласуването в анкетата Smile

По-евтино в момента е в smartfonbg.com и в Skyfon за 509 лв., а ако го вземеш през мобилното приложение на smartfonbg.com излиза с още 20 лв. по евтино - 489 лв., a в Vivacom е 540 лв. с план за 20 лв. и 24 лв. и 410 лв. с план за 30 лв.
Цитирай
#25

(2016-04-16, 11:00:58)Apostrofix написа:  от ebay си накупих usb type c  кабели във всички разновидности - зарядни за коли в бяло и черно, usb to usb type-c, docking станции и т.н.

и аз съм си поръчал доста неща, но не те ли е страх от тея кабели (usb c), за които пишат тук там, че изгаряли лаптопи, зарядни, телефони. мен ме е страх да не попадна на такъв. незнам ти дали си чул за тея неща...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)