Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 8 е обявен официално
#26

6" са си 6" и не веднъж съм опитвал но подобно устройство не ми е удобно. Един от основните ми проблеми е, че работата с една ръка е абсолютно невъзможна. Е... както е тръгнала модата, скоро всички ще сме с телефони от по 8-9-10" и аз може би няма да съм изключение, но подобен размер телефон не е удобен. Освен ако не гледаш клипове и филми, но за това си имам таблет.... sooo

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги......В една от темите имаше призив да наблегнем върху положителните неща на телефона(не се сещам за кой телефон обаче ставаше въпрос).....Дайте да не ги конкурираме с останалите производители и да се съсредоточим върху обсъждания модел..... Smile
Цитирай
#28

Ами дадения моде е... голям. Тея 6' инча са за Азиятците и някой кифли дет ги кефи "голямо".
Дизайна е хубав, рамки няма, ама тея 6' голямо е, моя таблет е 10'. Много изтъниха границата между телефон и таблет, която може и да изчезне...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#29

Определено загубиха границата м/у телефон и таблет! 
Дано накрая не стигна до Compact сериата на Сони + чист custom rom.

Днес ми се скъса вътрешния джоб на якето и трябваше да си сложа телефона в джоба на панталона - едвам се наведох. А и както взеха да се огъват - при всяко връзване на връзки ще стават като LG Flex  Lol Lol

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#30

То е ясно, че на който му е голям няма да го хареса и купи. Тъй, че няма смисъл всеки да казва, че му е голям. На мен ми харесва много (особено размера и визата) и ако имам пари бих го взел веднага след като излезе, но надали ще го взема скоро Smile
Цитирай
#31

При всеки е различно. За мен размера е перфектен. Нормално работя с една ръка. В нито един момент не съм имал затруднение къде по джобовете да го нося. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#32

Добре де, тоя е голям, а айфон плюс не е голям, така ли? Или просто щото е с 6"?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#33

(2015-11-28, 08:16:35)jorrddan написа:  Добре де, тоя е голям, а айфон плюс не е голям, така ли? Или просто щото е с 6"?

Как ще не е голям? Най-голямото недоразумение спрямо Дисплей и body, и е само 5.5'.  Bu
Дай да не ги намесваме, че ще стане мазало.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#34

Не исках да го намесвам, но е емблематичен.
За мен има значение размерът, но на телефона, не на дисплея.
Ако 5,5" е в тялото на 6",това ме отвращава. Обратното ме привлича силно. И не ме притеснява колко е диагонала на екрана. И 16" да е, не ми пука, стига да се събере в подобен корпус.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#35

128 GB-вия модел(Monarch Version) всъщност върви в комплект с HUAWEI WATCH,чиято цена в UK е точно £299.......В този смисъл цената на телефона си е съвсем нормална мисля.... Smile 

Да,ама не ! 1050 евра(6888 юана) !! Нищо нормално няма ! Smile
Цитирай
#36

Ето го и в действие, макар и кратко...

Цитирай
#37

Приятно бърз е!
Цитирай
#38

Дори и златния ми хареса. Ще взема да си открадна от някъде

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#39

Добре де защо не им слагат на тези по скъпи апаратчета type-c
Цитирай
#40

(2015-12-01, 20:29:56)jorrddan написа:  Дори и златния ми хареса. Ще взема да си открадна от някъде
Ако не те хванат 1 и за мен да вземеш.
За usb -то и аз се чудя , макар че има и плюсове да е старото, за да си ползваме и другите кабели и зарядни.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#41

Няма какво да се чудите, още не е навлязъл като стандарт иначе с преходник може да се ползват и старите кабели/зарядни.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#42

Продажбите на "Huawei Mate 8" започват на 9-ти Декември. Това обяви He Gang, шефът на подразделението за смартфони на китайската компания. Цените са както следва:
За 3GB/32GB - 470$ / За 4GB/64GB - 580$ / За 4GB/128GB - 690$ / За 4GB/128GB Champagne edition - 1075$.
He Gang също каза, че планираното производство е за около 1 милион броя месечно, общо за всички версии на телефона.
Подробности за международните продажби ще бъдат обявени на CES 2016, от 6-ти до 9-ти Януари в Las Vegas.
   
http://www.gsmarena.com/huawei_mate_8_to...-15369.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#43

Днес започнаха продажбите на Huawei Mate 8. Интересът в Китай изглежда е голям, тъй като много търговци съобщават за изчерпани наличности. Big Grin
http://www.gsmarena.com/huawei_mate_8_al...-15416.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#44

Определено не преувеличават.

   
Цитирай
#45

Целият китайски народ иска този телефон. Аз също.
Освен ако снимките на G5 не са реални

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#46

На мен страшно много ми харесва, но единственото което ме спира е надутата цена

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#47

Huawei обявиха цените и старта на продажбите на Mate 8 на световния пазар. За Европа първо ще се предлага в: Белгия, Дания, Германия, Италия, Испания, Норвегия, Полша, Португалия, Финландия, Франция, Холандия, Швеция, Швейцария.
Цените са съответно: за 3GB/32G - 599 евро, за 4GB/64GB - 699 евро. Изглежда, че 128GB-товата версия няма да се предлага официално в Европа. Smile
                                                                                                 
http://www.gsmarena.com/huawei_mate_8_pr...-15872.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#48

http://anandtech.com/show/9878/the-huawei-mate-8-review

Това ревю е отлично. Много ми хареса как са тествали дроселирането на ядрата. Отличен телефон и определено впечатляващ Кирин 950. Много добър баланс, дано P9 използва същия чип. Цената е нормална, на фона на някой нови модели на Сони и НТС.

Huawei Mate 20
Цитирай
#49

Вече са продадени един милион броя в Китай! Big Grin
http://www.gsmarena.com/huawei_has_alrea...-15919.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#50

Huawei рефрешва Mate 8 ! Smile
Почти всичко е запазено(дизайн,размер,CPU,камери),като промените са точно 3(три).

1.По-малка батерия-3900 mAh.
2.Добавена е press touch функция.
3.IP 67 сертификат.

Цени и наличности не са обявени все още,но едва ли ще се забавят много...Smile

[Изображение: 206017ee520758f5bb38568adfaa1933.jpg]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)