Анкета: Какъв е вашият RedMi Note 3? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Gold 3/32
13.33%
12
13.33%
Gold 2/16
5.56%
5
5.56%
Dark Grey 3/32
43.33%
39
43.33%
Dark Grey 2/16
12.22%
11
12.22%
Silver White 3/32
17.78%
16
17.78%
Silver White 2/16
7.78%
7
7.78%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MТК) Xiaomi Redmi Note 3 - обсъждане
#1
Question 

[Изображение: Xiaomi-Redmi-Note-3.jpg]
 Какво ви е мнението за Xiaomi Redmi Note 3, който бе представен във вторник (24.11.2015 г.).
 

  • 5.5-инчов FullHD дисплей
  • MediaTek Helio X10 чипсет
  • 2GB RAM или 3GB
  • 16GB или 32GB вградена памет
  • 13МР основна камера с двойна LED светкавица + 5МР предна
  • 4000 mAh батерия

Oсновни акценти от дискусиите:

  • Проверени магазини и търговци:
Цитирай
Аксесоари
#2

Днес си поръчах една бройка ... да се надяваме до седмица да мога да кажа от първа ръка какво ми е мнението. Към момента съм с 2 прайм и разликите които ме блазнят са 1 гб повече рам и 1 А повече в батерията. Не ми харесва, че няма слот за карта памет и несменяемата батерия ... колкото до скенера за пръстови отпечатъци и алуминиевия корпус ми е през ... над тези неща съм.
Цитирай
#3

bodonance @ От къде, за колко пари и по кой метод за доставка?
От днес до утре цената при ТО е 180 (до днес беше 200) евро + още 20 за доставка по Дhl eu direct ( платено ддс).
И аз лепнах една бр 16гб/ 2гб рам.
Обаче ми писаха, че очакваните доствки ще са в средата на декември, а не както официално са обявили 28.11. Надявам се да дойде до края на годината, че като почнат едни коледно-новогодишни празници и отиде 6..7 януари 2016г

Аз пък много държа на сглобката и материалите и цялостното усещане за телефон. После на голямата батерия, скенера за отпечатъци ми е излишен ( сега съм с Iphone 6 и не го ползвам). батерия в телефон още през живота си не съм сменял и незнам някой да е сменял, (ма всички на това държат), пък сд карта не съм слагал в тел, от както ги правят с повече от 2гб потребителска памет
Цитирай
#4

Средата на декември 16/2гб версията. 32/3 им и няма проблеми. . Точно от ТО я взех. Ноте 2 16гб също е проблемна като налични бройки за разлика от прайм.
Цитирай
#5

Поръчах 2 бройки, тази сутрин ми писаха, че имат налични в сребрист и тъмно сив цвят. Обаче времето за подготовка/ изпращане ми е 14 дена, което ми се струва малко множко при налични бройки.
bodonance @ Koлко ти е order processing time?
Цитирай
#6

20 дни е но след днешните писания с тях имат готовност да пращат
Цитирай
#7

Добре де, кой е тоя сайт от който ги взимате? Че съм се замислил да взема един за жената за нова година за подарък а показателите му са доста ддобри, пък и сме фенове на марката Smile. И евентуално с кой е доставката, и няма ли да го ковнат на митницата? Мерси Smile

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#8

http://www.aliexpress.com/store/product/...21566.html
От падащото меню за доставка избираш DHL (+21.05$) и нямаш ядове.
Цитирай
#9

@milstan то това е по зле от ноут 2 прайм бре.
Като ще е гарга ... http://www.aliexpress.com/store/product/...44072.html
Цитирай
#10

Зависи колко обича жена си !?
Цитирай
#11

Явно не съм се доуточнил, по принцип съм загледал 3 гигабайтовата версия, но в айбайгоу го има на преордър, за това се чудех от къде сте си ги поръчали. Иначе колегата е прав, като се дават пари поне да е за нещо Smile Пък и разликата не е кой знае колко голяма.

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#12

Доста неприятна новина. От търговците излиза това инфо

Цитат:Because Xiaomi Company Locked the Bootloader of Redmi Note 3, so we can't install multi-languages rom and google play store for you at the first time, now, we can do just wait for xiaomi unlock the bootloader (we think the time it's before Dec 5th)

Почти съм сигурен, че го нямаше това когато поръчвах. Сега едно, че ще падне чакане, друго че от Xiaomi се взеха за голяма работа и кой знае дали и рут после ще има за тоя модел скоро.
 [font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体][font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体]Because Xiaomi Company Locked the Bootloader of Redmi Note 3, so we can't install multi-languages rom and google play store for you at the first time, now, we can do just wait for xiaomi unlock the bootloader (we think the time it's before Dec 5th)[/font][/font]
 [font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体][font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体]Because Xiaomi Company Locked the Bootloader of Redmi Note 3, so we can't install multi-languages rom and google play store for you at the first time, now, we can do just wait for xiaomi unlock the bootloader (we think the time it's before Dec 5th)[/font][/font]

 [font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体][font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体]Because Xiaomi Company Locked the Bootloader of Redmi Note 3, so we can't install multi-languages rom and google play store for you at the first time, now, we can do just wait for xiaomi unlock the bootloader (we think the time it's before Dec 5th)[/font][/font]
Цитирай
#13

Хммм.....кофти, и за какво го правят това? Според мен ще пуснат руута. Аз поръчах от китайците, като им казах да сложат мулти, казаха че ще го направят но ще видим.

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#14

Току що получих писмо от ТО, в което потвърждава за заключения бутлоадър.
И ще падне чакане поне до 5.12, сле което уж ще могат да го отключват.
Ако съм го искал така, както е в момента с офицалния китайски ром, в който има и англ език ще ми го пратят до 72ч.
Писах, че ако могат да инсталират поне Гугъл Плей стора и услугите му ще го взема иначе се замислям, дали да не се откажа нацяло от покупката.
Цитирай
#15

Това за заключения бутлоудър го разбрах преди 3 дни и въпреки това не смятам да отказвам моята поръчка. Та как разбрах ... От туториала в ХДА как се отключва. Следва го и туториал как да му се сложи рекавъри и от там нататък не виждам какво да ме притеснява.
Цитирай
#16

И аз получих писмото от топ уан,ама не ми се чака.Може ли линк към темата с отключването,за да преценя дали да откажа поръчката.Между другото при отказ връщат ли цялата сума.Благодаря.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай
#17

Ей ти как става http://devs-lab.com/2015/11/root-xiaomi-...ote-3.html
Цитирай
#18

Мерси приятел, като пристигне и моят ще се занимавам и аз с руут Smile

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#19

Съжалявам за въпроса, но какво е ТО?
Цитирай
#20

Продавачът TopOne на Aliexpres.
Цитирай
#21

Аз го поръчах от тук : http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Re...59151.html
Не са упоменали нищо по въпроса.Даже пишат ,че рома е мултиезичен.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#22

Нямат сметка да упоменават Smile)
Цитирай
#23

Аз като чета туториъла стигам до извода, че няма да мине номера с рутването, четете и коментарите все пак. Чайна мейнленд...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, но скоро LeTV X800 4/64.
Цитирай
#24

Сега получих писмо ,че го изпращат с DHL,като дойде ще видим дали са спазили обещанието да е отключен.Между другото ми препоръчват да снимам отварянето на пакета.

Xiaomi Mi Note 3 6/128
Цитирай
#25

На всички препоръчват това ... Колкото дали е отключен ... едва ли, тъй като уж на 05.12.2015г. xioami щели да им дадат "опция" за отключване. Разбрали сме се с ТО моя да тръгне след това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)