Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Звездичка преди батерията в панела за известия.
#1

Здравейте.

От няколко дни забелязвам, че имам една звездичка точно там, преди батерията. Появи се след като заредих телефона напълно и предположих, че е от това, но после започна да се показва на различни интервали или по-точно - проценти на батерията, затова предполагам, че не е точно за нея. Активирал съм стамина режима, но само в най-лекият вариант, но дори и така, зад батерията си показва един плюс. Някой виждал ли е тази звезда и знае ли за какво може да стой там? В упътването нищо не намерих за нея, а интересното е, че е бяла, смисъл с цвета на иконите в нотификационният трей.

My device - Z5 Sony
Other device - SonyEricsson X8 - Huawei G6 Stock
Цитирай
Аксесоари
#2

Активирал си режим / профил за спиране на звука или приоритети за това.
Би трябвало, ако натиснеш бутон за увеличаване на звука и след това натиснеш върху иконата с камбанката, да премахнеш този режим, като сложиш от Priority на Sound.
В настройки |Звук, също може да премахнеш този приоритет на звънене.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Много интересно, че това изобщо е свързано със звука. Или съм на вибрация или на звук. Кво толкова специално има, не знам Big Grin

My device - Z5 Sony
Other device - SonyEricsson X8 - Huawei G6 Stock
Цитирай
#4

Смисъл, че няма ефект за премахването на звездата информацията, която споделих ли?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Изчезва и се появява когато реши, но най-често когато заредя и оставя телефона на зарядно.

My device - Z5 Sony
Other device - SonyEricsson X8 - Huawei G6 Stock
Цитирай
#6

Направи това което ти е написал Monipeev и ще се оправи.

Xperia Z3+  Аndroid 7.0
Цитирай
#7

Това е режим "Не ме безпокойте" Включва се в диапазон от време, когато изтече - се изключва. Явно зареждането съвпада с зададеното време да се изключват входящите звуци
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)