Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да инсталирате приложения налични само в определени региони
#1

[Изображение: Nexus-6P-tunnel-bear-vpn-w782.JPG]


Ако твоята мрежа има ограничения за достъп до определени места в мрежата, един от начините да прескочите тази забрана е като използвате VPN клиент. По същия начин можете да използвате VPN, за да прескочите ограничението и да свалите приложения от Google Play, който не са налични за вашия регион....


Към цялата инструкция -->
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Безплатен ВПН прилично работещ аз никога не съм срещал!
Цитирай
#3

Hoxx VPN Си работи супер

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

работи идеално
Цитирай
#5

Малко инфо и за обратното действие:
„Remove ALL Bloatware from any Android Smartphone without Root“ -
https://youtu.be/3VQSjKQkh7U

притежавам безумно здрава NOKIA N73 (още си работи, но не я ползвам по обясними причини), сега съм със Samsung Galaxy a5 2016!
Цитирай
#6

Да, в днешно време VPN-a е доста полезен, има обаче една уловка.
В някои случаи,  ако Gmail акаунта е с телефонен номер системата може да го засече и смяната на региона да не е успешна. Това може да се избегне като се направи нов Gmail акаунт през браузър в инкогнито режим, за да не се даде телефонен номер.

So uncivilized.
Цитирай
#7

Има ли по случайност някъде съвременен метод, че аз до последно се пробвах със VPN, смяна на payment методи, сняма на държава и най-накрая нищо не се получи (пак ми дава недостъпно)

p30 pro
Цитирай
#8

(2019-09-17, 12:42:00)CHAKALA написа:  Има ли по случайност някъде съвременен метод, че аз до последно се пробвах със VPN, смяна на payment методи, сняма на държава и най-накрая нищо не се получи (пак ми дава недостъпно)

Виж тук.


So uncivilized.
Цитирай
#9

(2019-09-17, 12:42:00)CHAKALA написа:  Има ли по случайност някъде съвременен метод, че аз до последно се пробвах със VPN, смяна на payment методи, сняма на държава и най-накрая нищо не се получи (пак ми дава недостъпно)
Освен с ВПН, откажи достъпа на Г плей апп-а до позициониране на телефона. Така ще работи.
Цитирай
#10

ВПН е голямо предимство както каза колегата трябва да работи идеално без прекъсване
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)