Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъзици с различни номера
#1

здравейте случи ми се днес 2 часа и нещо постояно да ми звънят някакви номера измислени ето това са номерата +16199003030 , +123 , +7025343926573 , +9715349534583 и най-интересното звънят ми и от моя номер на телефона ми едно след друго направо ми вдигнаха нервите . Вдигнах на този горе посочения номер но никой не говори след това вдигнах на този +123 вдигнаха някакви мърши и се базикаха се били сте избрани от лотарията и разни глупости .Ходих до теленор разпраям какво се е случило гледат ме като извънземни и те не ми помогнаха .Реших да звънна на оператора и ми казаха че това някаква програма казаха ми името (Вокс сос) че през нея можеш да си избереш каквъто искаш номер и да си званиш и не могат да те разберат щото ставало онлайн и така. Прибрах се вкъщи писах това име вокс сос за програмата в нета но нищо не намерих с това име. Някой ако може да помогни и има идея как да ги блокирам тия глупости да кажи Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

vox box
Цитирай
#3

Voxox се казва приложението безплатно в маркета. Правиш акаунт и си пишеш номер какъвто си искаш и ти ги бъзикай Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Внимавай обаче на кой звъниш! Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

И според мен, вдигнат ли ти веднъж... Безплатните минути свършват... От програмата де
Цитирай
#6

ясно и после взема пари .. от мен така ли
Цитирай
#7

Не,след това трябва да си заредиш пари в акаунта Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#8

На минута май дърпаше по 0.01, а ти имаш 1.00 евро/долар.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

Гледам приложението voxox вече го спряха а толкова ме кефеше, някой знае ли друго такова подобно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)