Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4 вече получава update до Android Marshmallow 6.0 , в част от европейските стра
#1

[Изображение: xPH4abd.png]


Android 6.0 Marshmalow добива все по-голяма популярност, поради новите фукции включени в него. Той беше разпространен за първи път преди 2 месеца за всички Nexus устройства. Без съмнение всички притежатели на тазгодишните флагмани са наясно, че ще получат последният Android ъпдейт.

Линк към цялата статия -->


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирай си Lg Bridge на компа и си направи легален ъпдейт от LG излезе официално от 25 няма нужда от флашове и други глупости
Цитирай
#3

Аз точно това направих вчера 
и стана всичко успешно и безпроблемно.
Цитирай
#4

Здравейте, и аз още като го получих, реших да пробвам да сложа 6.00 както пише с "Lg Bridge" и стана.
От два дена съм с телефона и още го разучавам.
Цитирай
#5

@Avatar
Подобно :Big Grin получих си телефона и веднага го сложих.. няма смисъл после формати и т.н :Smile

честито ти Smile

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай
#6

Правите ли нещо по-специално с този LG-bridge, защото при мен си стои на 5.1 и казва ,че няма ъпдейти за него?

Huawei P9 Lite - Android 6.0 
Цитирай
#7

Нищо по специално.Свързваш телефона и на последния прозорец е обновяването в LG Bridge. При свързан телефон натискаш на Актуализиране на софтуера и след няколко секунди изписва, че е налично обновяване.Проблема при мен беше бавното сваляне, но го оставих да се зарежда на лаптопа и сутринта чух, че се рестартира и беше обновен.Тази вечер дано няма натоварване на сървъра. След това му върнах заводските настройки и си инсталирах всичко наново за всеки случай.
Цитирай
#8

Странно , уж правя всичко както е написано , но ми казва ,че няма налична актуализация. Седи си на 5.1 V10d

Huawei P9 Lite - Android 6.0 
Цитирай
#9

Телефона от къде е взиман? Има вероятност ако е от чужбина извън Европа за това да няма обновяване, защото не виждам друга причина.
Цитирай
#10

Взех го преди по малко от две седмици от техномаркет.... модела е h815

Huawei P9 Lite - Android 6.0 
Цитирай
#11

Странно, но и на мен вече ми изписва че няма актуализация, а до вчера ми пишеше че има, обаче зареждаше много бавно и го оставих за тази вечер?
п.с. Моят също е от Т*хно*аркет.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#12

Като дам да провери за налични обновления ми изписва, че не може да се свърже с мрежата, а уифи си бачка навсякъде другаде
Цитирай
#13

Кабел нямаш ли?
Цитирай
#14

Здравейте,
интересно ми е дали след такъв ъпдейт чрез LG BRIDGE се прецаква гаранцията, както да речем при custom rom-овете и т.н.? Някой има ли информация? Също знае ли се кога ще дойде официалния ъпдейт на телефоните? Благодаря
Цитирай
#15

Това си е официален софт от LG нищо не прецаква.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#16

Само при мен ли не се получава ъпдейта, свързвам телефона с Lg Bridge и ми изписва че има актоализация за него, тегля я, но после ми изписва, че телефона не може да бъде ъпдейтнат и да го изключа и да го включа пак, правя го, но така и не се получава. Някакви съвети?

И весела коледа на всичкиииии
Цитирай
#17

При мен стана като го правих, но после ъпдейтнах до b20 с LG UP. Защо не опиташ с него?
Цитирай
#18

Ще пробвам първо на компа в офиса, че май не се разбират много с МАК. ако не стане ще опитам с LG UP.
Благодаря
Цитирай
#19

До къде стигна ъпдейта? Официално спрян ли е, има ли бъгове, кога се очаква през OTA?
Цитирай
#20

Аз го получих през LG Bridge, преди месец, омръзна ми да чакам ОТА и закачих кабела в компютъра и готово, но стана бавно инсталирането. Ъпдейта беше 1,5 Гб и доста време се сваляше. ОТА имаше проблем и вероятно не е решен.
Цитирай
#21

За този един месец плюсове и минуси ще споделиш ли? Сега видях, че с LG Bridge e налична версия H81520A от 30.11.2015 г.
Цитирай
#22

И аз съм от месец със шестицата, всъщност като купих телефона веднага ъпдейтнах.
Никакви проблеми нямам, батерията държи мн прилично.
Единствените забележки, които имам, но те са валидни и за предната версия, са нереалният червен цвят, който има телефонът и агресивния automatic brightness. Супер тъмен става екранът, когато е по-тъмно в стаята. Е, бих боднал и viper4android де...
Лесно се оправят тези неща с рут, но още не съм прежалил гаранцията.
Цитирай
#23

Да, забелязвам цвета при край на разговора. Розовее, а като направя скриншот на лаптопа си се вижда червено. За осветеността ползвам Lux, но не последната версия от магазина.
Цитирай
#24

Преди 3 дни ъпдейтнах чрез bridge.Днес тръгнах да включа wi fi телефона се рестартира и седи на логото на LG като от време на време тръгва да обновява приложенията след което изписва стартиране на андроид и всичко на ново 5-10 мин на логото на LG и после пак това с обновяване на приложенията и пак същото

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#25

Ето от такива моменти се пазя! Ще си чакам OTA и тва е, дано до тогава изчистят всички бъгове. Нямам зор за 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)