Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4 вече получава update до Android Marshmallow 6.0 , в част от европейските стра
#51

Здравейте,

И аз имам същия проблем. Имам G4 от около 2 месеца и като цяло съм много доволен от телефон. На 16.02 обаче си направих ъпдейт на софтуера ( излезе ми автоматично ) и от тогава батерията ми пада два пъти по бързо. Прочетох горните коментари и направих ресет на телефона ( като си мислих, че ще ме върне към предния софтуер ). След ресета съм пак с версия 6.0 и за горе долу 90мин. батерията ми падна с 20%, което преди не се е случвало никога ( колкото и да съм цъкал телефона).

Някакви други съвети дали може да ми дадете ?

Благодаря Ви предварително за отделеното време.

Поздрави,

Слав
Цитирай
Аксесоари
#52

Може да се върнеш на 5.1 по този метод. Файла може да изтеглиш от тук . Флашването става по същия начин както е описано за андроид 6.
Цитирай
#53

Все още го няма този ъпдейт за H818P от МаксТелеком.
А и самия телефон има много странни настройки за работа на мрежата, като избора е между 3G&2G и само GSM. Човек трябва да си играе със скритите менюта , а това е меко казано странно за телефон купен от 4G оператор. Дано това да се промени с андроид 6.0

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#54

Здравейте колеги,
най-вероятно утре ще е щастливия ден в който и аз ще съм горд собственик на тази зла машинка, та по този повод искам да попитам ъпдейта до 6.0 сам ли ще си го поиска? След като извадя телефона от кутията веднага ли да го включа към компютъра или само на Wi-Fi да пробвам? Модела ще бъде H815 и ще го купувам от Техномаркет. И знам, че тук не е мястото за което се извинявам но защо никъде в БГ не мога да намеря карбонов скин за него ? Благодаря предварително за отговорите!!
Цитирай
#55

Пусни проверка за актуализация през менюто и ще получиш 6цата.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#56

Няма да има нужда ... със 6 е от кутията ... последните 5 мнения от тук https://forum.androidbg.com/showthread.p...117&page=4
Цитирай
#57

Някой знае ли като се изтегли софтуера на телефона в коя директория се съхранява
Цитирай
#58

Здравейте! От днес и аз съм собственик на G4. Преди бях с HTC ONE M9, но след като теленор го държаха близо 2 месеца в сервиз, не успяха да го оправят и ми предложиха други моделчета,  (защото нямали друг M9 в цяла България и скоро не се очаквала доставка...) Та избрах си G4. За сега на пръв поглед съм много доволен и искам да ви попитам как върви с 6.0, защото ми е с 5.1 и се чудя дали да актуализирам. Smile
Цитирай
#59

Колега, има достатъчно писано във форума на тази тема, седни и потърси-прочети...
Като цяло хората не са доволни от живота на батерията в 6.0.
Аз съм си останал на на 5.1

Galaxy S10
Цитирай
#60

Аз бях с 5.1, ъпдейтнах на 6.0 и много зор с батерията, имах дни в 14:00 часа да го включвам в зарядното, защото е на около или под 20%, сега върнах 5.1 и се държи една идея по-добре.
Цитирай
#61

С ММ върви много по-добре, а батерията е отлично оптимизирана. Просто върни фабричните настройки след флаша и няма да имаш проблеми.
Цитирай
#62

С 6 е супер,  по бързо работи телефона,  при изгасен екран батерията държи повече,  но по време работа се хаби абсолютно еднакво както при 5.1
Цитирай
#63
Thumbs Up 

(2016-05-12, 12:43:25)angelss написа:  ...
Като цяло хората не са доволни от живота на батерията в 6.0.
Аз съм си останал на на 5.1

+1
Цитирай
#64

20f и 20g са с повече от добри показатели на батерията!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#65

Здравейте,

Това е хубавото в случая, че има и 5.1 и 6.0 версии.
Освен това преминаването от едната на другата версия е лесно.
Нека всеки опита и реши сам какво да ползва.

P.S. Лично аз предпочетох да остана с 5.1, след 2 месеца ползване на 6.0.


Поздрави,
Иво
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)