Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4 вече получава update до Android Marshmallow 6.0 , в част от европейските стра
#26

Не иска и хард ресет да направи
Телефона няма гаранция към кого да се обърна за сервиз ???

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
Аксесоари
#27

Защо не направо към LG България? Имат даже и чат опция - https://www.lg.com/bg/poddryjka/poddryjk...-poddryjka
Цитирай
#28

Като го включиш с кабела в компа не разпознава ли го,опитай наново да му инсталираш софта,провери също дали файла който си теглил е правилния или нещо не е прецакан,от Ноември съм с 6 и до сега проблеми не съм имал.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#29

Да не съм лош пророк, но в xda има доста оплаквания от брик на телефона. Това няма нищо общо с ъпдейта. Симптомите са същите. Откъде и кога е купуван телефонът?
Цитирай
#30

Преди 2 дни си взех LG G4. Преди това бях с G2. Понеже бях прочел, че имало вече андроид 6 за него, още с изваждането от кутията и го включих към компютъра и го ъпдейтанх до 6-та версия. Ъпдейта премина съвсем нормално, като преди това инсталирах драйверите за Win 10. Към момента определено съм доволен от телефончето. Имаше няколко изнервящи моменти в началото със зададена мелодия за звънене, която постоянно се сменяше сама, но успях да намеря опцията за тази нова "екстра" и я изключих. Батерията сравнена с LG G2 издържа горе долу на половината като време, въпреки еднаквия капацитет, но все пак екрана е различен, а и реално съм я зареждал само 2 пъти и сигурно и трябва малко време за да стигне пълните си възможности.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#31

Аз веднъж убих стария lenovo z2 pro, но имаше начин за ънбрик и го оправих. За лг няма ли начин за оправяне без сервиз?
Цитирай
#32

За оправяне от какво?
Ако се е скапала платката, както на не един потребител в международните форуми, а явно вече и в нашия имаме такива случаи, няма оправяне без смяна на платката.
Иначе ъпдейт през LG Bridge не е причина за хард брик. Това е официален софтуер на LG. Бая телефони са умрели и с 5.1.
Цитирай
#33

Ясно. Не знаех, че е заминала платката. Дано има по-малко такива случаи!
Цитирай
#34

Със сигурност това са изключения. За момента вероятно LG са единствените с най малко дефекти и проблеми на продадени 1000 бройки от оператор примерно.
Цитирай
#35

Доста смело изказване. Сигурен ли си? Разполагаш ли с достоверни статистики? Или съдиш по форумите?
Дори и така да е, мен крайно не ме интересува ако телефонът ми е дефектен дали 5 или 500 на 1000 бройки са дефектни. Още по не ме интересува какъв процент дефекти дава конкуренцията. А специално този проблем при LG не е единичен случай.
Иначе си прав - проблеми имат всички, но нека не ги оправдаваме. Телефонът за мен към момента е страхотен, с малки изключения, от които най ме дразни червеният цвят. Заради възможния проблем, който коментираме, още не смея да рутна, за да го оправя.
Ще изчакам 5-6 месеца, все пак нарочно дадох 100 лева отгоре и не го взех от Емаг, за да имам гаранция към оторизирания сервиз.

И нещо по темата - излязал е нов ъпдейт - H81520C. Ако някой има впечатления да споделя.
Цитирай
#36

(2016-01-06, 13:17:27)divdivak написа:  Преди 3 дни ъпдейтнах чрез bridge.Днес тръгнах да включа wi fi телефона се рестартира и седи на логото на LG като от време на време тръгва да обновява приложенията след което изписва стартиране на андроид и всичко на ново 5-10 мин на логото на LG и после пак това с обновяване на приложенията и пак същото
една платка която отговаря за включване и изключване се е развалила. при мен ремонта излезе 65 лв на същия проблем
Цитирай
#37

Моя Техномаркетски се ъпдейтна снощи през Бридж.

(2016-01-07, 21:46:37)Georg написа:  Със сигурност това са изключения. За момента вероятно LG са единствените с най малко дефекти и проблеми на продадени 1000 бройки от оператор примерно.

Потвърждавам, според статитика на операторите ЛГ са No1 , после Самсунг...
А това че в БГ повечето са някакъв измислен внос от т.нар. свободни интернет търговци ,и не се знае как са човъркани преди продажбата...не трябва да влиза в статистиката.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#38

До коя версия ?

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#39

Здравейте колеги на G4, след ъпдейта ненамирам никаква разлика /поне за сега/ освен тази, че скайп спря да работи.От какво може да е?
Бяха излезнали 2 ъпдейта всмисъл първо до Аndroid 6.0 20А и после още веднъж до 20В.
Но неразбирам защо скайпа неработи? Някои ако може да помогне?Просто пише skype спря
Цитирай
#40

Смени езика на различен от български и ще тръгне. Проблемът не е в системата, а в Skype.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#41

(2016-01-11, 20:07:06)[15]Peshew написа:  Смени езика на различен от български и ще тръгне. Проблемът не е в системата, а в Skype.

Ха верно, Благодаря.
Смених на английски и веднага тръгна не се бях сещал, че може да е от това.
Да не би да е трябвало да направя хард ресет след ъпдейта,но така щяха да ми заминат всички настройки а неискам
Цитирай
#42

Не е от хард ресета, просто Skype не работи с Андроид 6.0 на български. Така е при всички с 6.0


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

ОК, благодаря още веднъж
предполагам скайпа със следващ ъпдейт ще го оправят
Цитирай
#44

Би трябвало да оправят Скайпа, освен ако не го прецакат още повече Smile .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#45

При най-новият ъпдейт 20С не мога да намеря от къде да спра звуците на адвандсед режима на камерата - като се променя скоростта, или исото, или някои от другите парамерти и при въртенето на колелцето се чува един звук. Мисля че се спираше от Sounds & Notifications, но нещо не го намирам в момента.
Цитирай
#46

Здравейте пичове, след ъпдейта до 6.0 батерията ми пада почти двойно по-бързо. Някой с подобен проблем и някакво решение?
Живо ме интересуват и настройките на будилника (смяна на тон, сила на звука и т.н)
Също и след ъпдейта не ми разпознава картата памет, т.е като снимам с камерата не мога да запаметявам снимките в картата, възможно е само в телефона да стане записа на снимки, но това някак си ще го преживея. Като цяло това са ми забележките и ще се радвам някой да помогне.

Поздрави
Симеонов Smile
Цитирай
#47

Ще ти задам един въпрос, който е задаван 170 пъти след подобни запитвания. Върна ли фабрични настройки след ъпдейта?
Цитирай
#48

Не съм го връщал. това от значение ли е (явно да, ако можеш да обясниш простичко ще се радввам Smile )
Като го върна във фабрични настройки предполагам ще ми се изтрие всичко в т.ч приложения, снимки?
Цитирай
#49

Да, от значение е. И да, приложенията, снимките, файловете и т.н. ще се изтрият.

D_coffee
Цитирай
#50

sande
Първо си прехвърли нещата на мемори картата и тогава хард ресет. Хард ресета трие само паметта на телефона и в картата ще си останат нещата. А само камерата може да се оправи като и изтриеш кеша и данните от настройки > приложения > камера.
Но при теб явно проблемите са повече и си за хард ресет.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)