Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Homtom HT7 – най-интересния смартфон на цена $59.99
#1

Компанията HOMTOM, по-рано която представи смартфон с мощна батерия от 6 250 мАч, пусна поредния си Android-фаблет. Рекордната автономност този път е не изненадваща, а и външния вид — най-вероятно. Дизайнерите на този модел, носещ името HT7, са явно вдъхновени от най-новия флагман на компанията LG, а именно V10 необичайния

HT7 е лишен от допълнителен екран и двойна предна камера, но оформлението на задния панел е копирано от корейския смартфон едва ли не едно към едно. Налице е и аналогичен външен фотомодул и текстурирана повърхност на капака със същите искрящи под прав ъгъл линии.

Както и при LG V10, HOMTOM HT7 ще излезе в бяло и черно, но разбира се, те няма да се конкурират помежду си. Устройството на китайската компания е представител на бюджетния ценови сегмент с много посредствени характеристики: HD-екран с диагонал 5,5", батерия около 3 000 мАч, камери 5 и 8 Мегапиксела, както и скромен процесор на компанията MediaTek.

Купете си Смартфон Homtom HT7 бяло и черно в TinyDeal за $59.99

 [Изображение: 312-696x377.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

DooGee HOMTOM НТ7 на цена $39,99 с код за отстъпка в TinyDeal. Китайски онлайн магазини за смартфони
В периода 9-ти декември- 16-ти декември, 2015
Смартфон DooGee HOMTOM НТ7  на цена $39,99 за първите 60 клиенти всеки ден
http://www.tinydeal.com/christmas-last-c...-5142.html
[Изображение: 1_flash_10442_image.jpg]
Цитирай
#3

Купих си този телефон и съм много доволен от всичко освен едно нещо.Изчезва ми списъка с контакти и се появява от време на време.Не знам защо.Опитвах с показване на номера от сим карта от телефон и т.н. но не става.След рестартиране на телефона се появяват и по някое време изчезват сами. От какво се получава това ?
Цитирай
#4

Има актуализация на софтуера до версия 2.0.1 .
Имам един такъв телефон , при мен пък винаги ми показваше всички контакти  .
Сега проблема е решен .
HOMTOM HT7 new firmware V2.0.1 now is available for download. Now you can click here for download https://goo.gl/iCgI2z Or upgrade by FOTA.
This version solved 3 problems:
1. The battery curve which shown the wrong percentage of the battery left.
2. The phone automatically downloads the malware in Russian language system.
3. The insensitive of the touch screen.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)